Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ja se nisam upisao al evo sad... za Cacak gde sam za sad skoro uvek 069/44-55-350 a za Smederevo isto samo sto sam tamo sad mnogo redje, tek po neki dan mesecno... pa ako nesto zatreba u blizini zovite... ako se desi da se ne javim pustite poruku i zovem cim vidim, potrudicu se naravno da pomognem koliko mogu uvek :)

Lazic

Uzmi zadnji voz za Èaèak... :D

Giga Kle

Giga 0691215048 sve sto mogu i koliko mogu kad mogu-pomazem. Dobanovci-Ugrinovci-Batajnica.

Jagodinac

Jagodina
066 60 50 650

Vlada .   😉

Bori¹a



rboban

Ima neko iz Golupca???

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: rboban poslato 01 Maj, 2017, 14:51
Ima neko iz Golupca???

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Juèe mi Mihajlo isprièao... ©ta su uradile?

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

nuadal85

Po¾arevac, Golubac, Veliko Gradi¹te- Ne¹a 0656663007. U pola noæi slobodno ;-)

zare

Vazzola (Treviso)Italia 00393479430799 ako zatreba pomoc tu sam.Pozz manijaci......

Kanarinac

Ima li ko iz Beca, najboljem drugaru stao kombi danas, izgleda da je menjac zveknuo. Pomoc na putu mu trazi 600 evra za dolazak, potrebna je samo dijagnostika za fiat ducato, da proba da sredi preko nje, ako ne uspe organizovaemo slep

mrle

kako dijagnostika moze da pomogne? Imam Multiplu i Dukata, zato pitam. Ako ga jebe nesto od senzora, elektronike, neka skine klemu, da se resetuje.

Lazic

Megaidiot? Ne znam da li je sad tamo niti da li mo¾e da pomogne, al' pade mi na pamet...

Kanarinac

Automatski robotizovan menjac, nece da salta. Desava se da zaglupe i da se pomocu dijagnostike rese. Odmah je pokusao sa klemom ali nije pomoglo

nuadal85

Robi iz Velike Plane je tamo, ne znam da li je rad pomoæi.. Imam ga samo na fejsu - Vulijanac Robert

zagadjenje

Na opelima starijim (2001-2005) se desi da klip aktuatora poène da koèi pred riknjavanje. Tad ispi¹e F na tabli i neæe da upali. Zna da pomogne da èukne¹ aktuator, ili lepo po komplet robotu, ali pazi na ecu da ga ne sjebe¹. Èukanjem ume da se odglavi. I to neka neko daje i skida sa kontakta, a neko lupka po menjaèu/robotu.
Bem li ga, to kod Opela upali. Za Fiat pojma nemam kako je.
Tjuning bud¾ing

jowica

Pozdrav manijaci, potrebna mi je pomoæ

gde najbli¾e od igala mogu pronaæi lanac za yamahu thundercat. Nije ba¹ bio u sjajnom stanju kada sam krenuo na put, a sada je veæ jako istegljen i mislim da neæe izdr¾ati do kuæe. Ako neko zna bio bih mu jako zahvalan

clutch&brake

Na izlasku iz Igala kada krenes ka Dubrovniku,imas moto kafe. Idi kod njih i obrati se za pomoc. Izaci ce u susret sigurno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!