Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Pozdrav za Balsu.Ako ti nesto treba odavde,samo ka¾i.

Balsa Wrx

HAHAHAH eto pozivni sam potpuno zaboravio ali eto sto je tu je sto god da je od srca je  :D..Pozz draganee
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 10 Septembar, 2014, 21:09
Balsa 068 043 665
Ako se kome desi neki kvar na motoru ili bilo sta drugo nedaj boze ali za svaki slucaj u Herceg Novi sam ali nije problem cijelu boku svuda sam za sat max.A i vazda se nadje rijesenje..... :D
Moj/na¹(samo se krije) drugi rodni grad...;D :-*

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

bopk

Za Prokuplje i okolinu 063 1200 450.
Danas mi je trebala mala pomoc na putu oko Jagodine i ova tema je pomogla :) Hvala Balcan girl na informacijama koje su mi trebale. Castim kad se vidimo.

mkt

Potrebna mi je informacija
Do ka radi granicni prelaz Dojran u makedoniji i da li uopste ima radno vreme

penzos

radio je 24 h ali proveri, ovi su ti na samoj granici pa ih pozovi  http://apartmanidan-dar.com.mk/  +389 75 222 932 . A i preporuèujem ih za odmorèe i ono .... oma posle ti je zadnja pumpa u Makedoniji  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

Hvala druze, radi 24h i rezervisana je soba
Hvala na pomoci jos jednom

Ivicat

Ako si se vec cuo sa njima, koja je cena prenocista?

mkt

iskreno nisam pitao ali cim saznam javlajm

mkt

20 e nocenje u dvokrevetnoj sobi

friziderdzija

a kad si na dojranu? ja sam tamo 30.8. nocim sa familijom na putu za grcku. pivce?

mkt

nije za mene za kolegu sam pitao
hvala  [cheers]

nele019

Zajecar i okolina  ,  ,ili  Nis  i  okolina   ,,zivim  i  tamo  i  ovamo  zovite  ako  nista  uputim  vas na ljude  koj  mogu da pomognu u Zajecaru
0658468574 Nele

friziderdzija

da se i ja upi¹em ovde.....vlade èaèak 064-8403480......kombi-pokretna radionica, prevoz motora (staju 2-3 krosa i oprema, provereno) i bajkera (na sedi¹tu ili krevetu nazad), ....... po¹to sam èesto po terenu (serviser za hladnjaèe) mo¾ete me uglavnom naæi po centralnoj srbiji mada mogu da idem i preko grane ako treba...

Balsa Wrx

Ima li ko u subotici ili negdje blizu da bi pokupio jednu bombinu koja kosta 30e i da mi je posalje autobusom i ja mu tim autobusom posaljem pare,ovak covjek nece da salje pa rekoh mozda ima neki mm da je voljan:D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Hohštapler

Citat: Balsa Wrx poslato 23 Maj, 2016, 22:07
Ima li ko u subotici ili negdje blizu da bi pokupio jednu bombinu koja kosta 30e i da mi je posalje autobusom i ja mu tim autobusom posaljem pare,ovak covjek nece da salje pa rekoh mozda ima neki mm da je voljan:D

Bal¹a, imamo temu "Imamo li nekog iz tra¾enog mesta", ovo je za druge stvari... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Jel neko skoro apdejtovao spisak "pomocnika" na putu ?

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Darko

Aj da apdejtujem ... Broj je 064/1293476 ( ranije je bio drugi broj ) , dakle Zajecar i okolina , Beograd i okolina , bilo kakva pomoc ...sad imam mogucnosti , pa ako zatreba neko prenociste - izvol'te