Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pile


Uncle Bob

Citat: pile poslato 27 Decembar, 2013, 20:39
Backa Topola
0606719075
A ime pravo ti je kad proèitam "Pile" uvek se setim Vlade jbte.:(
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Simon69

Citat: Simon69 poslato 20 Septembar, 2013, 11:09
Jugozapadna Baèka, taènije Baèka Palanka, je moj region. Ko krene od NS uzvodno Dunavom i bilo ¹ta da mu zatreba mo¾e mi se obratiti.
Simon: 063/510-642 i 064/822-9210
Zelim da obavestim sve da navedeni brojevi vise ne vaze. Novi broj mob. telefona mi je 065/990-1290
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

jocale

korisna stvar! Vidim juznije od nisa nista... evo ja sam iz LEskovca pa ako nekome treba bilo kakva pomoc mogu da pomognem, a vise sam za varijantu da ako prolazite pored leskovca svratite da popijemo po koje pivo, sok, vodu :D a ako je neko za voznju imamo prelep put do Vlasinskog jezera pa mozemo i zajedno da predjemo rutu... ime mi je Jovan broj telefona 063382234  24/7 za manijake :) pozdrav svima
Samo polako i pun gas

masterunpa

milos,pancevo i okolina...u mehaniku se manje vise razumem,al' sto volim rostilj :) ako neko bude u blizini i treba mu pomoc bilo koje vrste(dobro ne bas BILO koje :) )slobodno neka zove....060/1414747

isterivac

Isterivaè je promenio broj telelfona 065/8666-228 za potez Novog Beèeja i okoline uvek na raspolaganju a i za jedenje i pijenje :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Hohštapler

....ljudi, æemo po lopatu da odemo do Stajiæeva,  da pobacamo onaj sneg sa puta, ovi na vestima samo kukaju!? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Jebote kao da je palo 2 metra snega, a pièke ni od korova...:o

isterivac

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 01 Februar, 2014, 14:54
....ljudi, æemo po lopatu da odemo do Stajiæeva,  da pobacamo onaj sneg sa puta, ovi na vestima samo kukaju!? ;)
Morali bi samo da ponesemo dovoljne kolièine dobre rakije da se ne bi smrzli :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

juga


Jocika

Ko je laksi od 70 kila neka u ranac natovari cigle i stavi na ledja da ga vetar ne odnese... :D

Lazic

Veèeras na Zvezdari je i meni sa 90 bila frka na par mesta...:o

parkirao auto na parèetu leda blago nizbrdo, ruèna, prva brzina, zimske gume dobre i vetar ga pomerao lagano sa svih 1300 kila...:o Morao sam da se preparkiram na beton...:o

isterivac

Od rakije nema bolje ¾ene, po tri dana ona ljulja mene :D ukenjao sam se kad sam èuo ovo hahahaha
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Jocika

Evo jedne slicice kako to izgleda iz vazduha...




pedjakg

ja sam pedja iz Kragujevca sam , ako nesto zatreba tu sam , imam veliku garazu uvek moze da se ostavi motor na sigurnom a i sav moguci alat ako mogu nesto ja da popravim .  063604467 .

mkt

Pronadjen kljuc u Glinari
Plavi, gumeni, penasti
na njemu pise GSXR pussy hunter
pa ako je nekome odavde ispao nek se javi

DraganPavlicevic

Lepo je znati da ima ljudi koji su uvek spremni da pomognu.U ovom slucaju rec je o bajkerima, u koje i ja spadam.Dakle,sto se pomoci tice,tu sam,Imam vise automobila,pa sam spreman na pomoc u bilo kom trenutku.A hladnog piva uvek imam.

DraganPavlicevic

Svasta:zaboravih osnovno, a to je da se predstavim-Dragan Pavlicevic,vlasnik auto skole STOP sa Dorcola-tel.063-74-13-453

Darko

mali update .. moj telefon na spisku promeniti u 064/1293476  ..

Kostić

da se upi¹em i ja. ono, ako vam ne¹to crkne dvesta metara od kom¹ije, parkirajte pored suzane pa na tuborg. alja je blizu da opravi, dare da zasvira : ) za ove van beograda, mo¾e i da se prespava, ukoliko ne tra¾e pet zvezdica : ).

bane 060 5561 102