Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Imam i ja, ali kuæi, ali ne mogu da mrdam iz preduzeæa... Ako me podseti¹, poneæu je sutra pa proði pored mene...[hello]

Hurricane

..dobro bre manijaèe, ima¹ benz.pumpu na 100 m od motora, kljuè u ruke skini taj toèak, odnesi i napumpaj..
ko da je to neka fizika...

rboban

Ma odgura ga... ali ga MRZI, praVi MANIJAK!!!! :)
Ride It Like You Stole It

mcwelja

Aleksinac i okolina

060/578-08-08, Mladen  [callme]

monsterbnt

Jeste.....cu da guram govno japansko od 200 kila na felni.....jedva ga iz ulaza izguram..... a od alata kuci imam..... ma imam kurac... Lazicu budim te ujutru!!!
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


juga


Silvana

Panèevo, Banatsko Novo Selo, tu okolo
Silvana 060/615-00-50
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

lord_oblivion

U prilogu ceo spisak, do sad :
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


ilijar10

Malo i u Vojvodini. Sombor-Kula-Backa topola-Panonija i okolina Pozovite slobodno, u bilo koje doba dana i noci. Mogu pomoci oko mehanike, guranja, benzina, smestaja, klope, pica itd.... Ako se slucajno ne javim, posaljite SMS. Ako sam na poslu,mogu izaci opusteno,tako da ni to nije problem. Javite se i ako prolazite tuda,pa da navratite.

060 44 55 674 Ilija

ljupche92

Za pola sata(najvise) pokrivam region od Vrnjacke Banje do Kraljeva, aa i sire  ;D
Sve sto treba, pozovite  [callme]
Ljubisa   [cheers]
0621402179
[cheers] [cheers] [cheers]

Dr. Pop

Ja trenutno u kikindi , pa ako ne¹to zatreba, tu sam

063/82 82 389

Pop
MK Arhangel

mihajlo bg

Dok pijani i drogirani u sred noci jos vise sjebavate coveku motor setite se makar da ga smestite gde da prespava.. :)

prvo sms jer se ne javljam posle 22h ali cu se javiti kad vidim mm u nevolji..

0656456668

grk zorba

Podgorica. Imamo i klubsku prikolicu za motore, ne daj Boze da zatreba, bilo dje kroz CG smo za najvise dva sata. I dok je glava na ramenima nema neresivog problema.
+38267784129. Ratko.
P. S. Za slucaj da se ne javim, zna se: poruka.

Simon69

Jugozapadna Baèka, taènije Baèka Palanka, je moj region. Ko krene od NS uzvodno Dunavom i bilo ¹ta da mu zatreba mo¾e mi se obratiti.
Simon: 063/510-642 i 064/822-9210
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

markokoja92


makinjo

 Marijan FUtog 064 22 55 359 . Cesto sam na poslu pa posaljite poruku uvek moze nesto da se sredi :)