Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Covek je iz Egipta i putuje po svetu. Dosao bi u Srbiju pa trazi smestaj gde bi bio sedam dana i onda paljba na voznju po Srbiji. Nesto smo se dopisivali na fejsu gde i sta valja videti pa me je zamolio da mu saznam za smestaj u bg sa garazom. Ako se pogodimo vremenski mozda odemo zajedno na voznju.
Etoo

http://www.omarmansour.net/

UFF

Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2019, 02:52
Juri èovek sme¹taj u Beogradu... :P

pa ponudi mu ti onda posto si u Beogradu
ili ako nemas smestaj ti mu ponudi rucak ili zenu jbg bar nekako da ga ugostis  [rofl]

Boban_m


UFF

pa ponudio bi mu i ja ali em ne kuvam em nisam ozenjen, zato i nudim smestaj sa parkingom samo, evo tebi +  :-*

mkt

uff je svetski  mega car vise puta pokazao

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Retko koji hostel ima parking a kamoli garazu, neki garni hotel ima, Bora je ja mislim proslo leto isto trazio garazu za neku turkinju, mislim da je parkirala na kraju na onaj parking bivse bipove pivare u skadarliji a hostel je uzela negde u blizini, Zetska ili tako nesto ulica

Che


SSZGO

sto ne rentiraju hotel dobice garazu odmah tamo
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: UFF poslato 19 Jul, 2019, 00:28
pa ponudi mu ti onda posto si u Beogradu
ili ako nemas smestaj ti mu ponudi rucak ili zenu jbg bar nekako da ga ugostis  [rofl]
Decu ni¹ta? :P

UFF


Lazic

Imam i maèku i zeca za one sa istanèanim ukusom... :o

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panta Zemunac

Kako sam smogao malo snage da ponovo sednem na bajk a i neke, ''dobre cike'' mi dozvolili slobodno kretanje, rekoh, da ubacim neki broj za pomoc a i svoj da dam!
Neko rece da u prvom postu ima PDF za lakse skidanje na mob ali ne vidim gde je!

Umem da pokvarim cak i cekic ali da nesto popravim  [rofl] ali nikad se ne zna...imam prijatelja vulkanizer...skinemo tocak, u auto do njega, nazad, montiramo..pa i to moze nekome znaciti ako se zatekne u Zemunu!

0652170180