Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

)064jedan803226
Danilo Prokleti, Mirjevo, nemam alat pravim stetu i zagovaram majstore dok rade. ALi ako zatreba da se fotka uvidjaj i dokaz za sud nedaj boze, zovite.

p.s. pitacu ovog komsiju sto iskace kroz prozor kad se neko omlati na raskrsnici dali mogu da stavim njegov broj. Meni je bio od pomoci u stresnom trenutku :)

MIGE

Banovo brdo,063/248-555  [cheers] [hello] Mige

Hohštapler

069/ 3232 555
Andrej
Novi Sad i okolina

Nemam kola tako da mogu doæi samo motorom (ovo je bitno ako treba ne¹to da se preveze, ¹lepa, jer ne mora da znaèi da æe vam se samo motor pokvariti...)  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

AndreyRR


Ivan1979

  Ivan,
060 333 29 34
Banovci  ;)

goranvojska

goran za podrucje pomoravlja i okoline.063 339122.al bolje da vam se ne desi nista.a ako se desi i kafana zovite u pomoc.

misa-pei

Od Mladenovca do Ripnja (tamo preuzima Marko :D), u svako doba...
064/1675-894 Mi¹a
Država je najveći neprijatelj naroda

Kengur

Ja sam isto Avala ring...
Ali mozete da zovete gde god bili u Beogradu, ako mogu dolazim nema problema... Ili cemo naci neko resenje...

063 620-715
Nemanja

Nikolaaaaw

Nikola 0621113836
Smederevo-Smederevska Palanka-Velika Plana i okolina

pit


 Nis i okolo neki kilometar za bilo sta 063 77 10 269. Posto sam ja jedan od retkih sjuga a aktivan  na forumima imao sam prilicno poziva ....skoro svio su bili cisto onako da se vidimo i popijemo pice.Secam se kad me pozvao EDI neposredno pred put oko sveta Jamahama.....prvi put se videli u zivotu a nismo ni kontyaktirali  preko foruma (jednostavno covek vido broj i pozvao me) ....sedeli smo preko 3 sata i pricali ko da se znamo 100 godina.
       Inace pozdravljam predlog i nadam se se vidimo bez da nekome treba pomoc. [cheers]

Bishke

Avala je vec porkivena do Ralje,ali eto imate jos jednog manijaka ;D

ako vam treba neka opravka na brzinu ili natenane,ili pak mesto za vas motor dok se ne snadjete tu sam ! :)
Nemam kombi,ne slepam,ali mogu da dodjem ako sam slobodan sa alatom.To ovde neki vec znaju ;)

064/274-1275 Ugljesa
You should do one thing every day that scares you

Zverka

znam ponesto ...al  vremena slabo ... u svakom slucaju ...
ako zatreba ce se organizujemo
Banovci /// Bataja Pazova moj reon
0646651508
+  juzni  bulevar :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

zmiya

Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 21:12

Posto sam ja jedan od retkih sjuga a aktivan  na forumima imao sam prilicno poziva ...

Nisi ti sa juga nego sa stila...I aktivan si posebno na BLJB forumu..

stefgi

Drzim Novi Beograd,autoput kod Steco-a i veci deo Vozdovca......00-24 .......klinke lakog morala, seksi mame ili vec nesto trece- vi birate ja ispunjavam!
Stefan MAKROvic
063 432 999

Lazic

#34
Citat: zmiya poslato 25 Septembar, 2012, 22:40
Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 21:12

Posto sam ja jedan od retkih sjuga a aktivan  na forumima imao sam prilicno poziva ...

Nisi ti sa juga nego sa stila...I aktivan si posebno na BLJB forumu..

Auuu, pite ¹ta ti je rekao...:D





ontopic:
Na¹iroko sam poznat po tome da umem odlièno da pokvarim skoro sve ¹to zemljani naprave, tako da ne nudim pomoæ oko popravki, ali imam pri ruci firminog kedija(trenutno neregistrovan), a kroz èiji gepek je do sada pro¹lo vi¹e od nekoliko motora... [cheers]

Marko Laziæ, znan kao Topaloviæ, i kao gaylord(lord of all gays), i narano kao onaj ludi Laziæ, sa kojim skoro niko ne sme da se vozi...[yahoo]

063 222 000

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: stefgi poslato 25 Septembar, 2012, 22:41
Drzim Novi Beograd,autoput kod Steco-a i veci deo Vozdovca......00-24 .......klinke lakog morala, seksi mame ili vec nesto trece- vi birate ja ispunjavam!
Stefan MAKROvic
063 432 999

To nam reci ;D

balcan girl

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2012, 22:47
Citat: zmiya poslato 25 Septembar, 2012, 22:40
Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 21:12

Posto sam ja jedan od retkih sjuga a aktivan  na forumima imao sam prilicno poziva ...

Nisi ti sa juga nego sa stila...I aktivan si posebno na BLJB forumu..

Auuu, pite ¹ta ti je rekao...:D





ontopic:
Na¹iroko sam poznat po tome da umem odlièno da pokvarim skoro sve ¹to zemljani naprave, tako da ne nudim pomoæ oko popravki, ali imam pri ruci firminog kedija(trenutno neregistrovan), a kroz èiji gepek je do sada pro¹lo vi¹e od nekoliko motora... [cheers]

Marko Laziæ, znan kao Topaloviæ, i kao gaylord(lord of all gays), i narano kao onaj ludi Laziæ, sa kojim skoro niko ne sme da se vozi...[yahoo]

063 222 000
ma nemoooj :P ala lazes ja sam se vozila sa tobom :P a i una :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ripley

Da se pridruzim i ja uz Pit-a!

Sale Ni¹
062/200-208

apu

Da uradim update imena :) Bojan se vikam :D