Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Darko

evo , posto sam i ja trazio i dobio pomoc bas u ovoj temi , hocu da ponudim svoju pomoc drugima...Beograd , Rakovica ,ako nesto zatreba , tu sam za sve sto mogu , ako neko ne daj Boze padne i zavrsi na VMA , tu sam za sve sto treba  - tamo radim....ako nekome zatreba muzikica za neki dogadjaj - tu smo ja i moj bend...pivo i sve uz to se - podrazumeva !!! 064/5517804

Lazic

I naravno, pozdravi Milutina...:D

goranvojska


MIGE


Darko

da breee Milutin ... e ,pa videli smo se par puta i sve zaboravim...seticu se sledeci put sigurno...obrijao se covek ;)

bokilic

bokilic..nova pazova,, 063697094,,,
kome sta treba tu sam :)
nisam ginekolog al i to mogu da pogledam :P
za sad prikolica nije u funkciji za nedaj boze ali za mesec dana :) bice..za nedaj boze da ustreba...
brmmmm

rboban

Obrenovac, Boban 063 867 07 62
Ride It Like You Stole It

clutch&brake

Evo dodjoh na ideju da probamo da napravimo tel imenik za ne daj Boze. Ja sam sa ceraka a sada se selim na nbg kod usca. Ako vam bilo sta bude trebalo moj broj je 0656001200.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

goranvojska


MIGE

Citat: njanja poslato 20 Januar, 2013, 19:53
Evo dodjoh na ideju da probamo da napravimo tel imenik za ne daj Boze. Ja sam sa ceraka a sada se selim na nbg kod usca. Ako vam bilo sta bude trebalo moj broj je 0656001200.
vec postoji  [cheers]

clutch&brake

Neka svako napise akonzeli iz kog je kraja i br tel a pogotovu ce koristiti ako se ide negde na put pa iz unutranjosti imati nekoga da pomogne. Nadam se da ce upaliti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gašpar


clutch&brake

 Moze sa se zakljuca tema [doh]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Cekaj prvo da se izoffuje pa onda lock :D
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

Nemanja(njanja) novi. beograd u po dana i noci 0656001200
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

rboban

Ride It Like You Stole It

Panco.KV

Ja sam dao podatke ali me nema pa ajde opet.062312693 Panco spavanje,da se sredi problem iJelo,pice sve imate JJJJJ kako znate.:-)

Gašpar

Dopunicu podatke sutra stvarno  :D

srx

Evo i mene

Srðan Koprivica 063/521 007 Zrenjanin  [cheers]
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)