Glavni meni

Pomoc na putu Moto Manijaci

Započeo Joker, 25 Septembar, 2012, 15:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac


Patrick Wilding

ako nekom zatreba pomoc u sredisnjoj bosni Kiseljak,Travnik,Vitez,Zenica,Sarajevo tu sam.Sve se moze organizovati majstor,prevoz,dijelovi ,gume,piva,rostilj itd. 0038763178839 Joe
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

Veterinar

e ako nekom ne daj boze zatreba pomoc u zapadnoi Ukrajini..... +380668430492 ...ladno pivo i ukrajinke obezbedjene, za popravku cemo ce snaci...

Andreja

Andreja
064 577 2995
Vrèin i okolina (Avala, Grocka),
Uglavnom sam na poslu svaki dan do 14h na U¹æu ali koristim prevoz :)
Slab sam sa alatom ali imam drugare mehanièare, moguæ je i ¹lep, sve se mo¾e srediti.
I naravno, uvek za dru¾enje  [farmer]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 11 Novembar, 2012, 11:32
hocu ja ukrajinkuuuu :D
Ma ti bolje ostavi broj ako neko nedajboze zanemoæa u tvom kraju ti mazne¹ iz dedine pu¹nice neki komad.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a


VladaSD

VladaSD

Vladan, Smederevo i okolina, sve ¹to treba (¹to ne znam, naðem ko zna, ¹to nemam maznem..itd)+ vikendica sa sme¹tajem + auto sa kukom i prikolica sa 2/3/4 navoza za motore.

I veeliko iskustvo u prevozu motora za d¾.

063 36 33 95 ....i 064 44 44 364
Kad bih ¹orao BMB95, bilo bi mi lak¹e u ¾ivotu :-)

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Pa to je zadu¾enje ¹lepovanog...:D

Darko

ljudi , imamo li manijaka iz Zajecara ili Kragujevca ? motor mi je u Kragujevcu , planiram da ga u nedelju transportujem u Zajecar... treba mi neko ko bi to mogao da mi odradi (naravno ,uz novcanu nadoknadu ;) ) , pa ako ima nekog , posaljite mi pp , pa cu vam se javiti

goranvojska


Darko

svaka cast kolega. hvala jos jednom ! vidimo se u nedelju...da oteramo motorce , pa da zalijemo ;)

goranvojska

prevezli.sve proslo ok. kg zajecar i natrag.bilo malo snega al volja je bila veca.

3006

 [clapp]
Kako je preko Èestobrodice?

goranvojska

jedan putar kamion je nonstop tamo i stalno cisti .snega na putu ima ali sve tece bez problema.prosli smo carski.ako bude novih padavina neznam .zasada ok.

Darko

haha , bilo je do jaja...goran vozi auto po ledu kao da je suvo, bolje da ga zovu automanijak nego motomanijak  ;) ... makina stigla , sve ok, nakacio tablicu i cekam leto ko zapeta puska ;)

goranvojska

Citat: Darko poslato 10 Decembar, 2012, 16:49
haha , bilo je do jaja...goran vozi auto po ledu kao da je suvo, bolje da ga zovu automanijak nego motomanijak  ;) ... makina stigla , sve ok, nakacio tablicu i cekam leto ko zapeta puska ;)
i auto i moto.

sale1977v

JA sam Sale iz Ni¹a za sve MANIJAKE ako im bilo sta zatreba u dobru ili nedaj boze zlu tu sam 060/691-5700.