Glavni meni

Honda CBR 1000RR Repsol 2011

Započeo SSZGO, 22 Septembar, 2012, 20:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Pise da ima gomilu opreme i ako je tako onda se za te pare isplati.. e sad na slici izgleda extra, najbolje da odes i da pogledas.
Ja bi ga voleo ;D

zVuk

ne svidja mi se to sto su zmigavci u retrovizorima.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

©to mu je radio rebuild agregata na 14k?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

con3

Da vozis ovde ili tamo ?

svabanb

ko voli vredi ,pogotovo tamo

pit



               Vredi u svakom slucaju....to je skoro nov motor a ta kilometraza je zagrevanje za njega.A kolko je nov tamo?

Kanarinac

Pa taj nov ne bi trebalo da je preko 12000. Mada emirati su to

Ripley

Jeftini su motori tamo, ali ovo je stvarno extra motor. Pitanje je samo koliko je sad taj agregat dobar.

Kanarinac

Pa sta je ovde jeftino? Toliko su i kod nas...

Ripley

Ova serija i sa ovom opremom, nema sanse.

UFF

cista perverzija
ne znam sto se razmisljas

Kanarinac

Citat: Ripley poslato 23 Septembar, 2012, 00:38
Ova serija i sa ovom opremom, nema sanse.

Koliko vidim batica ga je vozio na trkama ili sta vec. Radio mu menjac i agregat na 14000km. sta mu je radio kad ga je razjebao za tako kratko vreme?

UFF

Drzao ga u blokadi na moto skupovima :)

SSZGO

#14
nov motor je 58000 aed, ovaj trazi 45000 aed, stim sto verovatno bi ga dao za 40000.

to je 8500 eura, preracunao sam se

e sad ima puno opreme, ali je uradjen agregat na 14000 i koliko vidim vozio ga je na stazi...

koliki problem to moze da predstavlja?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

http://www.dubaipetrolheads.com/bikes-for-salewanted/2008-kawasaki-zx10r-for-sale-with-extras-aed-26000/

ovaj kawa ninja 2008 je prodata za 25-26000 aed sto je nekih 5300 eur, nazalost sam propustio priliku jer nisam hteo da drzim dva motora, ali mislim da je mozda bolje uzeti
2008mo god za 5300eur nego 2011 za 8500eur

?

sta mislite o ovoj ninji?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

jos jedna opcija koju razmatram je kupovina tzv dostavnog skutera za nekih 900 jura

http://dubai.dubizzle.com/classified/motorcycles/standard-motorcycle/2012/9/22/bajaj-pulsar180cc-2/

http://i.dbzstatic.com/images/user_images/2012/09/22/12266176_CP_photo.jpeg

cisto za prevoz po kraju da ne idem peske, pa kasnije da trazim pravi motor

ovo svi ovde voze, i hondu unicorn sto je valjda hornet od 125cc



jel iko cuo za ovog bajaj-a?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

kakva kaav jbt pa to ne moze ni da se poredi sa cbrom

Ripley

CBR definitivno, u opisu lik spominje nesto da se zeznuo oko 3 brzine, ali nije bas objasnio (due to a small chip in the 3rd gear). Najbolje da ti odes da vidis i probas tog CBR-a. Tako ces sigurno znati. Takodje cisto sumnjam da ce ga lako prodati, mozda bolje i sacekati (padne cena, a i mozda naletis na nesto povoljnije).

srbac

Boja je ruzna podseca me na nesrecnog Stonera i ovog malog papana Markeza...inace je ludilo...