Glavni meni

Zivotno osiguranje

Započeo mkt, 21 Septembar, 2012, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

zato sto mu je ortak sutnuo ruku i iz nje ispala kuglica staniola, a ispod kutija nista....pa nismo mi veverice koje mogu da pajaju na foru....
@kanarinac
Taj , taj, na Bubanj potoku sto operise...a jednog debelog sam tako nepenalio da je krenuo da kaslje i da se savija kao djevrek. prevaranti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

ma nisu sibicari prevaranti :) oni samo...se trude da maznu lovu :P
a najsesniji su mi penzosi i bakutaneri koji misle da caskom da dodju do love :),,epa nema to kod sibicara..imaju oni i kibiceri i po par pomagaca u publici..
neki moji drugari se pobili na stajgi..kad skocise pomagaci iz publike,sraca njih je bilo 4tvoro,pa nisu izvukli deblji kraj..ali je bilo cuppavoooooo...
brmmmm

pit



  Ja imam jednog skolskog druga kpoji operise po Beogradu godinama i pun je love.Posto je Beograd veliki grad i procentualno ima najvise naivcina jelte.Elem fora je sledeca.
      Nacrta se on ispred neke banke kad krene isplata penzija sa 100 evrica fals i u momentu kad naidje penzos koji je podigao penziju ovaj kao slucajno ispred njega ''nadje'' tih 100 evrica i uz glasan povik ''vidi sta sam naso'' pa kao okrece se oko sebe .....i naravno upeca drcnog penzosa ...ali mu neda sve nego qaj posto smo kao zajedno naisli da podelimo mi to lepo da mi ti isplatis 5000 dinara a ja tebi dam 100 evra.I klop som se upecao.
          Naravno ima drugi imidz za svaku banku jer bi ga provalili ......

ЯЭВОЛУТИОН

Nisam ni sumnjao da se druzis sa takvima....prvo ti Jerej ortak, a sad sibicar...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Pricao sam sa poznanikom koji je kupio za smesne pare imanje u Ovcar banji i on mi kaze da samo posadi orah na jednom hektaru i kroz 30 godina eto stana u Beogradu,bez da krcka orascice :)

mareskin

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 11:32
zato sto mu je ortak sutnuo ruku i iz nje ispala kuglica staniola, a ispod kutija nista....pa nismo mi veverice koje mogu da pajaju na foru....
@kanarinac
Taj , taj, na Bubanj potoku sto operise...a jednog debelog sam tako nepenalio da je krenuo da kaslje i da se savija kao djevrek. prevaranti.

Po¹to svi ovde znamo da je prevara u pitanju i da kuglicu poturi tek kad podi¾e kutiju ¹ibica.
Ili ste vi bili radi kavge ili ste stvarno mislili da je to po¹tena igra :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

orah je jedno jako lepo isplativo drvo, prvo ako ti drzava i otkupljuje zemljiste vise ce ti platiti za drvece na njemu nego za samo zemljiste, sam plod kosta dosta a i od samog drveta je lepa zarada jer se od njega pravi dosta kvalitetan namestaj :D

pit

#87
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 12:32
Nisam ni sumnjao da se druzis sa takvima....prvo ti Jerej ortak, a sad sibicar...


      Nigde nisam rekoda se druzim sa takvima nego da  mi je skolski drug koji je preselio za Bg ....uostalom bar se ne spustam tako nisko da se bijem sa sibicarima po pijacama.Oce igras a ne znas i kad izgubios nece platis pa kad te iznabadaju cigani onda lecis traume ovde po forumu....aj mani me kojekavih  izmisljotina.

pit


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 15:31
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 12:32
Nisam ni sumnjao da se druzis sa takvima....prvo ti Jerej ortak, a sad sibicar...


       Nigde nisam rekoda se druzim sa takvima nego da  mi je skolski drug koji je preselio za Bg ....uostalom bar se ne spustam tako nisko da se bijem sa sibicarima po pijacama.Oce igras a ne znas i kad izgubios nece platis pa kad te iznabadaju cigani onda lecis traume ovde po forumu....aj mani me kojekavih  izmisljotina.

Pa ne mislim ja ...oni kazu da je postena igra...kao i Loto, Rulet....Poker.....svaka igra j epostena ako oces posteno, ali posto ti nisi navikao, onda i tumacis da neko hoce da te prevari.....inace odlika prevaranata. Ja sam posten i tamo sam dosao da posteno igram. Posto je on uhvacen u varanju, zna se sta sledi....jer ako igras posteno onda si covek, izgubis izgubis, dobijes dobijes....ako krenes da varas, i ja te uhvatim, onda te tretiram kao stoku i dobijes po picki....
Ja ga nisam tukao zato sto je nepostena ira i ja znam da jeste, vec zato sto sam ga uhvatio da vara....
Pa i da postavim stvari iz kontre, kad nas je video, trbao je da igra posteno, a on se ipak odlucio da vara....epilog poznat.
ako bi mi neki pekar podvalio kerece meso u bureku i ja ga provalim...i on bi dobio batine....zato sto je prevarant....doduse ne znam koliko sam dzukaca pojeo da sada....mozda su ozbiljni prevaranti pa ih ne provaljujem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



                    Pa to je tvoj nivo da se bijes sa ciganima po  pijacama .....ako i to nisi izmislio kao i vecinu sto si ovde po forumu.Te price prebio sam ovog onog su price za malu decu ...i nije opasno ako pojedes kerece meso opasno je ako pojedes nesto drugo od kera znas vec sta.
                   P.S.Jedno mi nije jasno ako sam ti vec na ignore kako to da znas sta ja pisem ....ja bih reko da si ti hronicna svadjalica koja se hrani tako sto sa nekim ulazi u raspravu i ubedjivanje.
                   A mozes i da dodjes do Nisa ako imas herca pa da se lepo popricamo i da mi kazes sta te boli mozda imam lek za tebe.

mareskin

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 16:14
                    Pa to je tvoj nivo da se bijes sa ciganima po  pijacama .....

Meni je ovo zasmetalo.
Cigani su graðani Srbije i imaju pravo da ih biju ravnopravno sa svima ostalima. ©to se mene tièe nema mesta diskriminaciji. Svi treba da se biju podjednako.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit



pit

Macka sibicarenje


       Ahaahaha ovu ko da je Revolucija trenirao.Prvi put pogodila drugi nije...trebala je da skoci i ciganu iskopa oci. [rofl] [rofl]

Kanarinac

Pite ako hoces da organizujes neki rostilj i neko druzenje u Nisu, slobodno tako napisi, a ne malo malo pa dodji do Nisa da mi kazes sta te boli i tako.

pit

Citat: Kanarinac poslato 14 Januar, 2013, 18:01
Pite ako hoces da organizujes neki rostilj i neko druzenje u Nisu, slobodno tako napisi, a ne malo malo pa dodji do Nisa da mi kazes sta te boli i tako.

        Pa naravno da hocu ...to bar nije problem...samo da se odredi termin.Moze i dvodnevna ekskurzija sa obilaskom jugositicne Srbije....Suva planina,Vlasnisko jezero i tako to .

Kanarinac


pit

Citat: Kanarinac poslato 14 Januar, 2013, 18:16
Eto predlog se usvaja :D

Ako ima zainteresovanih datum moze da se odredi naknadno recimo u maju ili junu mesecu.

bucko

Ako se ono sto organizuje Kepo zove Kepojebina onda ce ovo biti Pitojebina!