Glavni meni

Moto otpad

Započeo jura, 20 Septembar, 2012, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jura

Da li neko zna za ovaj otpad mislim da je i ovde u pitanje u stvari neki otpad iz Madjarske
http://developer.mojauto.rs/polovni-delovi/669215_A.m.c_POLOVNI-DELOVI-ZA-MOTORE_2000_god

MarkoMZ

Pa tesko da je kod nas ovako "kulturan" otpad. Kod nas bi sve to bija jedna veeeeeelika planina svega i svacega na gomili :D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Simon69

Tesko da je i Madjarska,otpadi su ovako puni u zemljama sa visokim standardom gde vlasnik od osiguranja dobije dobru lovu i kupi drugi a stari osteceni "rashoduje" i skloni sa puta.Ovakvi su u CH..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Kanarinac

Ovo je bre neko skinuo slike za oglas samo. A ovaj lik verovatno po porudzbini dovlaci

ЯЭВОЛУТИОН

Ipak je Madjarska....Pesta....ne znam kao se zove ali bio pre par godina....na slici izgleda lepo ali pre par godina vise nije bilo tako...inace slike su sa njihovog sajta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rex

u stvari je kod mene u èantaviru 10km od Subotice. lik koji je vlasnik je ok.Cene su ¹arene i nabavlja robu iz Maðarske po naruðbini.

nikola_m

ja sam skoro sve od njih kupio i cene su bas sarene ali u granicama normale

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rex poslato 21 Septembar, 2012, 00:00
u stvari je kod mene u èantaviru 10km od Subotice. lik koji je vlasnik je ok.Cene su ¹arene i nabavlja robu iz Maðarske po naruðbini.
Likovi koji sa vremena na vreme valjaju njihovu robu su tu uglavnom iz okoline subotice....ali slike su iz radnje koja se nalazi u Madjarskoj....a specijalno ova, cini mi se iz Peste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kako stvari stoje... [watching] :D

dzimika

ima u baji jedan veci moto otpad a ima likova koji odande donose ovde pa salju, takodje i dejan iz kanjize koji radi sa enduro motorima isto donosi iz madjarske i kod njega su cene skroz ok, narucivao par puta

svabanb

druze slike su iz madarske,prvi je grandemoto.hu ,a imas i sugomoto.hu

fruitcake

a sada im ne rade sajtovi...

ProjectLord


Gsx-r 1100

 nije losa ona mala na sugomotor.hu   8)
Burn Rubber Not Your Soul !!!

¹omik3

Ima li kod nas neki normalni moto otpad ili neko koga preporucujete da donosi delove?
Treba mi hladnjak za 1000rr-a, kod nas retko ko ga ima.? Leslo trazi 260e-mnogo bre,a
Brzi iz Sapca ga nema inace mu je 130e cena sto je duplo jeftinije :(
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

Simon69

Poku¹aj otvoriti normalni moto otpad i prodavati hladnjake po 130 € pa æemo pratiti koliko æe¹ trajati..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Slaninar

Citat: Simon69 poslato 20 Septembar, 2012, 20:01
Tesko da je i Madjarska,otpadi su ovako puni u zemljama sa visokim standardom gde vlasnik od osiguranja dobije dobru lovu i kupi drugi a stari osteceni "rashoduje" i skloni sa puta.Ovakvi su u CH..

Ja bio i video takav u mad¾arskoj. Nije stvar u parama, nego u glavi - kako ko radi svoj posao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

u Solunu, al do Soluna pet somuna.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹omik3

Citat: Simon69 =topic=10763.msg460217#msg460217 date=1378966761
Poku¹aj otvoriti normalni moto otpad i prodavati hladnjake po 130 € pa æemo pratiti koliko æe¹ trajati..
Brzi iz Sapca i Mrsi sa Zlatibora dosta dugo traju,a i zaradjuju extra :D
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo