Glavni meni

Kawasaki ZX6R 1996 - Prodaja aktuelna samo nekoliko dana

Započeo Brrka, 18 Septembar, 2012, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Motocikl uvezen iz Svajcarske, tehnicki u 100% ispravnom stanju, agregat odlican, ne trosi ulje, posedujem i fabricki auspuh kao i kompletnu dokumentaciju iz uvoza.
Na 52000km zamenjeno ulje i filter ulja (Motul 5100 i Hiflo filtro).
Imao klizanje na desnu stranu sto se vidi i na slikama.
Cena je 1350e, podozna minimalnom dogovoru, cisto zbog malera jer motoru nema skrivenih mana.

0649864233




FANTOM

Lep motorchic jos samo nekom da prodam Hondu   ....  pi bre nikad pare na gomili kad treba da budu   [veryangry]

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Dutchman


DR Goran

Citat: FANTOM poslato 19 Septembar, 2012, 01:30
Lep motorchic jos samo nekom da prodam Hondu   ....  pi bre nikad pare na gomili kad treba da budu   [veryangry]

koje bre pare aj ne lozi ljude pomislice da radis nesto

Citat: Dutchman poslato 19 Septembar, 2012, 06:15
chek bre ovo na ime cena ili stranac ...

pa pise ima papire od uvoza ! u 04h se spava a ne razmislja ccc
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Brrka

Nije ni na ime, motor je bio registrovan, potreban je prevod koji je predpostavljam oko 3000-3500 dinara (bar sam ja toliko platio za mog ZZR-a) i naravno registracija, vodi se na drugara koji ga je licno uvezao.

Brrka

Evo kako izgleda i kompletna dokumentacija ovog motocikla od prvog dana:


Prodaja akutelna jos 3-4 dana, ako je neko zainteresovan bolje neka pozuri ili ide na sredjivanje.

Toma RR

Na koliko kw je bio registrovan obzirom da je ©vajcarac ?

Brrka

Nemam pojma, nisam ni gledao s'obizrom da to ne menja nista bitno u ceoloj prici.

Brrka

Posto se niko pametan nije pojavio motocikl se povlaci iz prodaje pa moze lock ili jos bolje brisanje teme.