Glavni meni

Zajednički MM projekat

Započeo aleks89rd, 18 Septembar, 2012, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

vremana imacu na zimu (pocelo skupljanje)
novaca imacu na zimu (pocelo skupljanje)
volje uvek imam (skupljeno i vise nego sto treba)
delova imacu na zimu (pocelo skupljanje)
polupan skuter (pocelo skupljanje)
imam garazu
imam alat
podrska (pocelo skupljanje)

;D ;D ;D

Taraba

Dam ti ga za džaba. Nov je, a ja sam ostao bez volje, vremena i para da se bavim tim.
Samo mi dođeš pivo i krug kad ga spakuješ.

PS. Agregat je ovaj sa slike http://www.scorpausa.com/bikes/4tricks/images/4tricks-02.jpg

PPS. Imam i auspuh za njega. Znači samo ti treba bajs koji će da bude osnova, brusilica i nešto za varenje. Lazić nije adekvatan za ovakve zahvate.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

ne moze za dzaba  [nono] [nono]

ako ide dzabe onda pravimo nesto MM marka a model da smislimo i da to bude zajednicka MM masina za sprdnju i zezanje. u tom slucaju moze da donira ko sta ima da mu ne treba, ukljucujuci i ideje.

Major

Glasao sam:

[facepalm]

[doh]

[facepalm]

Ali ova druga ideja sa bajkom uopste nije losa, mozda bi cak lepo da ispadne samo ako imas volje i vremena  [cheers]

aleks89rd

dobro si se setio, znas kad sam stavio temu  [prebicute]
ocekivao sam te medju prvima  ;D

jel ti doniras auspuh sto ti skuplja prasinu ;D ;D ;D

Major

Nisam bio tu, morao sam po gradu da jurim ;)

Auspuh mora da cuvam, kazu kad prodajes motor ljudi hoce fabricki..ebem li ga

aleks89rd


markan90

ne diraj skuter bre...ono ne moz da se vozi normalno  [doh] samo kinezi i japanci znaju ono da voze  [rofl]

Bishke

Citat: Taraba poslato 18 Septembar, 2012, 15:39
Dam ti ga za d¾aba. Nov je, a ja sam ostao bez volje, vremena i para da se bavim tim.
Samo mi doðe¹ pivo i krug kad ga spakuje¹.

PS. Agregat je ovaj sa slike http://www.scorpausa.com/bikes/4tricks/images/4tricks-02.jpg

PPS. Imam i auspuh za njega. Znaèi samo ti treba bajs koji æe da bude osnova, brusilica i ne¹to za varenje. Laziæ nije adekvatan za ovakve zahvate.

au jbt ja sam imao ram neki,tacno bi mogao da iskombinujem nesto sa ovim da ga nisam bacio u staro gvozdje....
mada iovako mozes da se zeza sa njim ;)
nadje se neki ram malo prepravke i eto super zanimacije za zimu :)

ako ga vec dajes rado cu ga udomiti :D
You should do one thing every day that scares you

Gašpar

Ako hoæe¹ da probamo da tu ma¹inu metnemo na Pony, imamo i ram  ;D

Major

Citat: Ga¹par poslato 18 Septembar, 2012, 17:34
Ako hoæe¹ da probamo da tu ma¹inu metnemo na Pony, imamo i ram  ;D

Evo Gasa nasao masinu za sebe.. od sad ga vidjamo na okupljanjima ;D

aleks89rd

moze ;) eto gaso doniraj poniku pa cemo da napravimo nesto [cheers]
ceo dan motam po glavi sta i kako bi moglo [yahoo] jedva cekam da pocnem i sa prvim lepim danom posle zime se skupljamo da probamo makinu

ko ce da bude test vozac?

Gašpar


Major


Taraba

Glasam za Laziæa. Ima ojaèanja na kolenima u vidu o¾iljaka a i reklo bi se da ga ni¹ta ne boli.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


aleks89rd

Evo promenjeno pitanje i resetovani glasovi. Glasa se ko ce biti test vozac MotoManijak makine kad je sastavimo?  ;D ;D ;D

MIGE

ja glasao  :D ,zna se za koga

aleks89rd


Major