Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Ima li ko pantalone ili èak kombinezon u vel.50 a da je ¾eeedan ?  Dajem i vi¹e krke neg ¹to treba za tra¾enu stvar, bitno mi da saèuvam moju cenitu pozadinu  :P ;D

K0le

Peeeeetaaaak 3.4. '15.  eto mene u BG da vam kvarim prosek  :D  ! Zainteresirani da se jave, usluga na nivooou , cene studentske i tako to  [flashing]

Lazic

I bio si, al' zamalo... :P :-*

K0le

Ja bio , al' tebe nigdi  :P [srce]

Lazic

Nisi zvao, kao da nisi ni bio, a ba¹ zafalilo jabuke...:P :-*

K0le

Idi pecaj, a ti si se kao setio da zvrcne¹  :P. Nego lepo zaja¹i tu tvoju bagrziju i do meneeee ! Mada sam verovatno jo5 za 10-15 dana u BG   [ninja]

Lazic


lord_oblivion

Citat: K0le poslato 04 April, 2015, 18:38
Idi pecaj, a ti si se kao setio da zvrcne¹  :P. Nego lepo zaja¹i tu tvoju bagrziju i do meneeee ! Mada sam verovatno jo5 za 10-15 dana u BG   [ninja]
Ja 'oæu jo¹ dunje  [bejzbolka]  ;D  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

K0le

Nem' probljem, æe da bude sreðeno ! :D
Nosim, ¹aljem, il' dolazi¹ ?  [cheers]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

K0le

Ako ne¹to ne zajebem, èetvrtak 16.4. sam u BG  8) , svega ima, zamena za opremu i dalje i te kakooo aktuelna, èak ¹ta vi¹e po¾eljna, pa izvol'te - tuj sam  [callme] [yahoo]

lord_oblivion

Jesi mi poslao Dunju i po kome ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

K0le

Naravno, Ziæla Naopaki je natovario na njegovu trogrbu kamilu jo¹ u subotu za dru¾enja na Fru¹koj  [thumb_up]

Ivan1979

Da pohvalim ono belo vino , mlado, pitko, odlicno !
[cheers]

Lazic

Lepo ti rek'o, probaj...;D

K0le

Da se trgnemo malo, 12.8.'15. eto me jo5 za BG     [flashing]
Cene studentske, na kolièinu popust uvek i tako to  8)
Mo¾e pisanije na PP, ovde, sms, mms, gprs itd pa izvol'te  [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Lazicu....nesto sam dogovarao sa DZ ...odn fat chief ...da ti zabrani da pijes i kuci....uzeo sam neku plocu od njega....da bio sam ti do posla a tebe nema....
Na ekranu su se pojavile mnogobrojne kockice u svim mogucim RGB bojama i ASCI karakterima u njima.....da nisu dunuo ka ploci.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K0le

Slu¹aj ti, ne rasteruj mi mu¹terije, pogotovo ne Izokrenutog  [bejzbolka]
A tu ploèu garant treba da prevrne¹ naopaèke, verovatno je balansirana  kontra G sili po receptu nekad kosmatih majstora ;D

K0le

Zaspa mi teeema  [panic]
A svega lepog smo napravili  8)
loza**, kru¹ka**, ¹ljiva, dunja, breskva, jabuka, medovaèa, vinjak... ba¹ svega imamo, cene sportske, za kolièinu dogovor i tako to, sve znamo  ;D
Mo¾e pp, ovde, sms, gprs...  [cheers] [cheers] [cheers]