Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le




Petak 14. , cirkus je opet tu, sve isto  :P [callme]

K0le

Stativa, iskrs'o mi je jedan posliæ za ovu nedelju  [flashing],  moram da odlo¾im za verovatno  èetvrtak  20-ti .. Ali dolazim  ;D

juga

 
Citat: Laziæ poslato 24 Decembar, 2013, 23:54
Hiiik...:D :-* Jebote moram da prestanem da se ovde javljam, pomilsliæe ljudi da sam pijandura...:o [facepalm] [rofl]
Budi sretan da nisi alkoholièar, jer alkoholièari okupljaju po nekim grupama, a pijanci piju!!! [cheers]

Major

Citat: K0le poslato 12 Februar, 2014, 13:54
Stativa, iskrs'o mi je jedan posliæ za ovu nedelju  [flashing],  moram da odlo¾im za verovatno  èetvrtak  20-ti .. Ali dolazim  ;D

Opet ces da dolazis da teras ljude na alkoholisanje :)
Valjda cemo ovaj put da se vidimo ;D

Lazic


K0le

Citat: Major poslato 13 Februar, 2014, 09:43
Citat: K0le poslato 12 Februar, 2014, 13:54
Stativa, iskrs'o mi je jedan posliæ za ovu nedelju  [flashing],  moram da odlo¾im za verovatno  èetvrtak  20-ti .. Ali dolazim  ;D

Opet ces da dolazis da teras ljude na alkoholisanje :)
Valjda cemo ovaj put da se vidimo ;D

Pa mislim da bi bio red veæ jednom :D. A taman sam planirao da se zadr¾im u BG jo¹ kakvim poslom (pu,pu,pu, da ne èuje Laziæ  [rofl]), ti k'o da si gled'o u pasulj  [cheers]. Samo posle se treba tociljati busom za NS  [samoubistvo]

Citat: Laziæ poslato 13 Februar, 2014, 10:17
Hiiiiik...[rofl]

A tebi pravim saèeku¹u zna¹ veæ gde i zna¹ veæ kad  [ninja], prvo fru¹tuk a za ostalo æe se dogovorimo  ;D :-*

Lazic


K0le

Eto mene jo5 u èetvrtak, ¹estog, svega nosim kome treba  ;D
kontakAt  more tamo, more vamo, a more i na 065--541 09 49  [callme]

K0le

Da ga dignem iz mrtvih  ;D UP
Aktuelno i dalje, s tim ¹to smo raspolo¾eniji za menja¾ za kakav komad opreme, a mo¾e i neki lonac sulundar protoèan  [neampojma]. Za BG me jo¹ ne zovu, al' naopako ako se skupi naruèenog lako æu doletim  [flashing]

Lazic

Znaèi javio si se na 0.2l...:o ;D

K0le

A da se ti preseli¹ u moje selo? Ima u mojoj ulici par kuæa na prodaju, i pru¾im jedno crevo iz mog podruma pa kad te ¾elja mine samo srkiii  :D a mo¾' i koze èuvati  :-*

Lazic

Hmm, to uop¹te nije lo¹a ideja...;D :-*

K0le

Petak 13. , ba¹ lep datum :D eto mene u BG, sve isto   [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Lazic

Pivo za doruèak i padanje u nesvest...;D

K0le

Dobitna kombinacija  :P [panic]

Lazic


UFF


K0le

Brend je  [ninja] [ninjaborba] [ninja] , a varijacije napravim po nekad, u manjim kolièinama, onako za svoju du¹u. Mada.. Razmi¹ljam  ;D

K0le

Petak 27.  dan za...  krku  ;D Zainteresovani  [callme], pp , svejedno

p.s.  Laziæe, nosim zamenu za ono ¹to je citroen popio, a ako je jo¹ ¾edan - javi da ponesem neke jeftinije za njega  ;D

Lazic