Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Kako si ono rekao, daj èoveku pi¹tolj opljaèkaæe banku, daj mu banku, opljaèkaæe ceo svet...:o :D Samo da ne zaboravim...:D :-*

Bolence91

Moj otac prodaje domacu rakiju. Sljivovica, jabuka i ja mislim da ima i dunja. A ima i neku rakiju travaricu, od sljive je pravljena ali ima neke travke unutra u buretu i dobije posle tamno braon boju. Ako je neko zainteresovan neka mi se obrati u inbox za cenu.

Vlajko

Malo je bezobrazno da se gura¹ èoveku u temu o njegovoj rakiji  [djavo]

KOletove proizvode  smo proverili i degustirali vi¹e puta.. a ti tek treba da se doka¾e¹.. tako da otvori svoju temu pa gradi svoju robnu alkoholnu marku  ;D

Ili jo¹ bolje doðite obojica proizvoðaèa brlje na MM okupljanje kod Mi¹e i Ljilje pa da vidimo èija je bolja  [cheers]
I ako nema¹ dobro crno vino odma da ti ka¾em da si se sjebo  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Nego ajd ti lepo da se izvadi¹ po¹alji po kilu od svega na adrese nas par proverenih da degustiramo,pa ako valja i ne boli glava ostali ljudi sa foruma æe ti oprostiti.Pravda za Koleta.!!! [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Ako budem i¹ao za BG opet pre 30-tog poslaæu po Naopakom neèega  :D, u znak izvinjenja ¹to ja ne mogu da prisustvujem  :'(. Ne smeta meni, nek' se èovek ogla¹ava, nismo mi ovde k'o  d¾obersi :D.

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 15 Novembar, 2013, 15:22
Ako budem i¹ao za BG opet pre 30-tog poslaæu po Naopakom neèega  :D, u znak izvinjenja ¹to ja ne mogu da prisustvujem  :'(. Ne smeta meni, nek' se èovek ogla¹ava, nismo mi ovde k'o  d¾obersi :D.

Kole nije lepo da ti truje temu.Nek otvori svoju niko mu reè ne bi rekao.Pa brate nek se dokazuje.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Citat: K0le poslato 15 Novembar, 2013, 15:22
Ako budem i¹ao za BG opet pre 30-tog poslaæu po Naopakom neèega  :D, u znak izvinjenja ¹to ja ne mogu da prisustvujem  :'(. Ne smeta meni, nek' se èovek ogla¹ava, nismo mi ovde k'o  d¾obersi :D.


Jo¹ jedna stvar koja govori kakav si èovek  [kralj]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

Citat: Vlajko poslato 15 Novembar, 2013, 15:55
Citat: K0le poslato 15 Novembar, 2013, 15:22
Ako budem i¹ao za BG opet pre 30-tog poslaæu po Naopakom neèega  :D, u znak izvinjenja ¹to ja ne mogu da prisustvujem  :'(. Ne smeta meni, nek' se èovek ogla¹ava, nismo mi ovde k'o  d¾obersi :D.


Jo¹ jedna stvar koja govori kakav si èovek  [kralj]
To i ja ka¾em  Haug.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Psiho pre svega  ;D, ma maaanijaak  [flashing]
[cheers] [cheers] [cheers]

Bolence91

Evo saljem Lazicu domacu sljivovicu pa mozete kod njega da degustirate :D A ja cu da otvorim moju temu :D

Lazic


Uncle Bob

Citat: Bolence91 poslato 15 Novembar, 2013, 20:08
Evo saljem Lazicu domacu sljivovicu pa mozete kod njega da degustirate :D A ja cu da otvorim moju temu :D
A ne,ne ¹inko ne¹e¹ ti tako efino se izvuèe¹ (jeftino) celu ponudu po kilo pa da razmotrimo nas par iskusnih. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 15 Novembar, 2013, 20:12
[panic] [rofl]
Naopaki oæe¹ ti budem najbolji drug u sledeæih nedelju dana? :-* [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic


OKi

Citat: Bolence91 poslato 15 Novembar, 2013, 20:08
Evo saljem Lazicu domacu sljivovicu pa mozete kod njega da degustirate :D A ja cu da otvorim moju temu :D
A jel si pitao tatu ???  [wtf]

K0le

'Bem ti dunju.. i jabuku, i crno i belo a i pelinkovac, ma sve ti j..  ubio sam se juèe k'o siroèe  [facepalm] [pop]
Mislim da sam 28. opet u BG , ako ne zaserem ne¹to  :D pa æu poneti obeæano, taman.

Lazic

A da ovog puta ostane¹ par dana, pa da ide¹ i do Ljilje i Mi¹e na prase ¹to se zove jagnje...? :-*

K0le

A gdi d ostanem, ko bi mene trpeo  [rofl]

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 17 Novembar, 2013, 15:49
A gdi d ostanem, ko bi mene trpeo  [rofl]
Svako ko je pod anestezijom. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

I jo¹ æe da ponese anesteziju...:o :D