Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 21 Oktobar, 2013, 19:10
Posle du¾eg vremena ponovo u va¹em gradu  [yahoo] petak 25.  8)
Za ¾elje, èestitke, pozdrave - prisutan  [cheers]
Jbte Kole naterao si me na razmi¹ljanje a to ba¹ i nevolim jer sam upo u koloiteèinu,crvotoèinu kako god kako da doðem do uzorka,eventualnouzroka da mogu da pi¹em sva¹ta a da mi nezamere na forumu  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Ne volem ni ja da razmi¹ljam, ka¾u hoæe glava da boli od toga  ;D
Koji uzroci te interesiraju , tj 'zaèim si' ?  :D [cheers]

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 21 Oktobar, 2013, 22:40
Ne volem ni ja da razmi¹ljam, ka¾u hoæe glava da boli od toga  ;D
Koji uzroci te interesiraju , tj 'zaèim si' ?  :D [cheers]
Neam pojma ja trenutno na su¹i osim ako neraèunamo dva jager qurcapalca il kako se zove veæ a i to sam popeglao izgleda da sam navukao neki stomaæni virus?©ta ima¹ u ponudi nisam ba¹ redovno pratio temu.Voleo bih oko Svetog Jovana da imam ne¹to kvalitetno da iznesem pred ljude ipak Slava je slava.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Paj' sad
Jabuka, ¹ljiva, loza, loza Hamburg, viljamovka, kru¹ka obiÆna, dunja, breskva, medovaèa iiii vinjak, uh.
Valjda ni¹ta nisam preskoèio :D

Lazic


K0le

©ta se beèi¹? Jel' ti dobro? :D

Lazic


Vlajko

Za njega je dobra i ona brlja od kom¹ije ¹to mu daje¹  [rofl]

Meni zasad ponesi fla¹u jabuke za petak..mo¾da bude jo¹ ne¹to..zovem na vreme..

Vino je mlado i zajebano..saèekaæemo jo¹ malo da odstoji  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Va¾i se  [thumb_up]
Za vino znam, i sam sebi ka¾em da ne preterujem pa sam se opet neko veèe zajeb'o  [ninja] kad se zaletim numem da stanem  ;D. Treba uskoro da ga pretoèim, onda æe veæ biti pitomije.

@ Lazis    ne zove¹ na doruèak, a  [prebicute]

Lazic

Sva¹ta, naravno...:-*

Uncle Bob

Stigli "Uzroci"Kole al neæu jo¹ da probam da textiram nisam sam ima tu nekih indijanaca pa bi bilo greota javljam utiske i naravno ne¹to naruèujem,nego dao si mi extra ideju ma Marketing je èudo moraæu i ja da pazarim jednu gudu odradim,obradim i ¹aljem ljudima uzroke mislim po 100 gr.je sasvim dovoljno da neko utvrdi ¹ta mu se sviða ili ne.®iv bio. [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

ja se sad upravo nalizao radze sa cera,dooooobra domaca...aj ziveli  [cheers]

Uncle Bob

Citat: MIGE poslato 26 Oktobar, 2013, 15:18
ja se sad upravo nalizao radze sa cera,dooooobra domaca...aj ziveli  [cheers]
Smurt fa¹izmu i tebi ¹inko. [cheers] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

Citat: UNCLEBOB poslato 26 Oktobar, 2013, 15:24
Citat: MIGE poslato 26 Oktobar, 2013, 15:18
ja se sad upravo nalizao radze sa cera,dooooobra domaca...aj ziveli  [cheers]
Smurt fa¹izmu i tebi ¹inko. [cheers] [rofl]
ujace,sloboda narodu  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Uncle Bob

Joj kad budem,bio krenuo da uzrokujem ovaj uzorkujem Hihihihihi da vidi¹ tek brljanje po tastaturi. [yahoo] oma æu popijem Bananu.:)
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Znaèi sve je stiglo u komadu  [yahoo], malo me frka kad ¹aljem staklo, posle ka¾u moglo je i na kamilinim leðima putovati kako upakujem  [rofl].
Podseti me za marketing 
foliranti - Pakao
eeee a ¾enske? a klopa? - deèko da li si èuo za EPP [rofl] [rofl] [rofl]

®iveli  [cheers]

Uncle Bob

Citat: K0le poslato 26 Oktobar, 2013, 16:37
Znaèi sve je stiglo u komadu  [yahoo], malo me frka kad ¹aljem staklo, posle ka¾u moglo je i na kamilinim leðima putovati kako upakujem  [rofl].
Podseti me za marketing 
foliranti - Pakao
eeee a ¾enske? a klopa? - deèko da li si èuo za EPP [rofl] [rofl] [rofl]

®iveli  [cheers]
A za pakovanje msm nemo se ljuti¹ al,zajebalo vek momak iz Axa me pitao jel,neki antikvitet? rekao sam mu ma jok  to je lek koji leèi sidu. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

K0le

Dve side i picajzle pride  [rofl] [rofl]

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mihajlo bg

Citat: K0le poslato 14 Septembar, 2012, 20:51
Nova tura, nova avantura  :D
Dragi manijaci i manijakinje, jesen do¹la, ja ispekao rakije... Elem, za sad imam u ponudi kru¹ku - 2 sorte Williams (aka viljamovka) i Santa Marija, i ne¹to malo zaliha dunje od lane . Uskoro bi trebalo da peèem i breskvu, i jo¹ dunje, a mo¾da bude i loze. Rakija je (podrazumeva se) prirodna, bez hemije, kojekakvih ¹pecija i baljezgarija.
Cene za manijake su
Viljamovka 800
S. Marija 700
Dunja 700 (dok traju pro¹logodi¹nje zalihe)

Mo¾ete doæi (uz prethodnu najavu) na liènu i priliènu degustaciju produkta, uvek sam raspolo¾en  [cheers] :D, a ako niste blizu da vam je dostavim lako je ¹aljnem .
Da napomenem, kupovinom ovih kvalitetnih produkata ne samo da uzimate ukusno i mirisno piæe za Va¹u u¾ivanciju, veæ i poma¾ete  kolegi, napaæenom bratu bajkeru koji ima ¾elju da se konaèno domogne neka po¹tena dva toèka     [doh]

Pitanja, konsultacije i narud¾be na PP ili 065/ 541 09 49

[cheers] [cheers] [cheers]

imas pp