Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

aj posle 17, da stignu i ovi ¹to rade dva posla...

Darko

 [ludak] [ludak] u domacoj rakiji dogovarate bleju ... i opet  [ludak] [ludak] [ludak]  [rofl] [rofl]

Lazic


dzimika

moze i posle 17h :D
jel smo manijaci ili ne :D

Lazic


Darko

brate ,slusaj ovo...juce se ja , UFF i huricane drkamo oko mojih klesta i zove me zena na mob : "kakva ti je ovo bolesna jelkica u autu , htela sam da se onesvestim" ... ja je pitam "o cemu bre pricas,nisam usao u auto 2 nedelje..."  .. kaze ona "ne znam ,ali u autu ne moze da se sedi duze od 53 sekunde , padas u nesvest garant " i smeje se.... ja dodjem kuci a ono kola bazde na radzuuuu , znaci , ubijanje na mrtvo...

RAZBILA MI SE CELA FLASA DUNJE U GEPEKU !!!!! natopila one presvlake,patosnice,sedista...znaci UZAS ... ja mislim ako sedis duze od dva min u kolima i posle da duvas,ako ne naduvas 1,00 alkohola evo gde sam....

Lazic

La¾e¹ kurvo, la¾e¹ svetice...:P

Darko

majke mi ...ali , ima brat jos jednu za tebe...

K0le

Pazi do 11 sam na Vraèaru, e onda gde æu i kako æu do Ade to æu da se snaðem, nadam se :D. Jel treba nekom jo¹ krke kozmetike da ne idem poluprazan ? A mogao sam poneti i koji degustacioni uzorak  :-[  
Dok sam vozio legendu na kotaèima - golfa II  8) imao sam problema sa kondenzacijom od plina na ¹oferki, e to sam re¹avao rakijom.. Kakave jelkice i osve¾ivaèi, jo¹ kad otvorim prozor na carini .. miiiiliinaaa... gledaju me urokljivo, vrlo  [rofl]

Lazic

Citat: Darko poslato 19 Jun, 2013, 16:57
majke mi ...ali , ima brat jos jednu za tebe...

:-* :-*

@Kole:
kondenzacija od plina, da li si ti bre normalan...?!? Jel zna¹ da je od udisanja toga garantovan infarkt...:o

K0le

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2013, 01:50


@Kole:
kondenzacija od plina, da li si ti bre normalan...?!? Jel zna¹ da je od udisanja toga garantovan infarkt...:o

Nesam èkolovala  [rofl]. Znam samo da mi se to sranje s vremena na vreme lepilo na ¹oferku i ni bogotac ga ne bi skinuo, samo zamulja¹ staklo i napravi¹ jo¹ veæu pizdariju. A s obzirom da je uuuveeek bar po' litre rakije u gepeku, re¹enje se pojavilo samo od sebe  ;D

K0le

#111
 [talas]
Opa, eto mene u BG u èetvrtak  ;D ako je neko zainteresiran za krku kozmetiku  [callme]  [cheers]

edit
Treba nova krka da se peèe uskoro, s toga su i cene podlo¾ne korigovanju  [thumb_up]. A i mogla bi da ode koja litra na raèun foruma, tj umesto meni uplatite za forum da nam svima bude lepo   [yahoo]

Lazic

Citat: Laziæ poslato 19 Jun, 2013, 15:58
2*ipad...:D Pare oko prvog...:-*

Ista meta, isto odstojanje...:D

K0le


Lazic


Vlajko

Al se vi volite u ovoj temi..  ;D

Kole dao sam prijatelju tvoj  telefon.. on je ljubitelj dobre rakije..
nadam se da æe biti zadovoljan tvojim proizvodom..

Znam da je pre 2 godine kupio 700 kila kajsije da bi imao svoju rad¾u..  [cheers]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Ki¹a pada , cvetaju bandere, pr¹ti ljubav na sve strane :D
Hvala na pomoæi, ako saradnja bude uspe¹na za uzvrat  ima¹ kilu kru¹ke od mene  [cheers]

Vlajko

Mo¾e, al dok su u gajbici  :P

Meni treba dobro crno vino..  nekad sam davao neko svoje gro¾ðe da bi dobio neprskano vino..

Ali samo da nije hemija u njemu.. kupovna vina i dobra domaæa ne mogu da se porede.. bar ova bliska po ceni.. skupa vina su ne¹to drugo.. ali su suvi¹e skupa za nas.. mada znam lika koji opu¹teno plaæa buteljke u nekom lokalu po 50-100 e.. ko zna ¹ta mu uvaljuju posle 4-5  [ludak]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Æe da bude sreðeno, svega imamo  :D
Domaæa se kreæu, koliko sam upoznat, oko 200-250 dingosa za litru ¹to je u rangu jeftinih kupovnih (dodu¹e ima i jeftinijih, ali su s razlogom i jeftinija). I nema poreðenja pravog domaæeg i kupovnog po kvalitetu. Ta 'jeftina' kupovna imaju samo miris i ¹mek na prvi mali gutljaj, posle su praaaazna do bola, ostave samo dobru glavud¾obolju za jutro posle. Naravno da nije svako domaæe bolje, ima gazda koji vole da buækaju sa slatkom vodom i sl  [thumb_down]. Ko je bio negde na danima vina (Karlovci etc) mogao je da naleti na fu¹ domaæe vino sa debelom cifrom. Ja sam prvi put oti¹ao u Karlovce klot, tamo kupio vino na jednom od ¹tandova za dobru kintu , i rekao - sad i nikad vi¹e. Od tada na takve evente nosim svoje za liènu i personalnu upotrebu, èak i kiselu od kuæe ponesem  ;D

Damnmoto

ljudi jel moze rakija da se pravi od mixa 2 vrste krusaka 2 vrste jabuka 3 vrste krusaka i nesto zakasnelih kajsija. pojedinacno nemam ni za litar a ovako mozda bude bure vocki ...
izvini za off