Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

moze placanje zadnji dan
u mesecu ? uzeo bi galonce crnog vina :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

Nikakav problem Zmaje , re¹eno  [thumb_up]
Galonèe ti doðe balonèe od 5L ili si mislio na ne¹to drugo ?  ;D

lord_oblivion

Za sad - 2 crna, 2 bela, 3 medovaèe, jednu dunju (ako nema onda breskvu).
Za plaæanje/preuzimanje æu ti javim kad se organizujem (iscimam nekoga). I ako bude da se doda jo¹, javljam ovde.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

evo ja cu duzmem sve sto su oni do sad porucili + razliku do kostinih 100e u rakiji pa cu da prodajem po bg da ti ne moras da se mucis da dolazis i donosis :)

DebeliZmaj

#464
Citat: K0le poslato 19 April, 2017, 22:22
Nikakav problem Zmaje , re¹eno  [thumb_up]
Galonèe ti doðe balonèe od 5L ili si mislio na ne¹to drugo ?  ;D

5Litri ... ostavi kod lazica ako se vidish sa njim il kod mUFFa pa cu ja preuzmem od njega
a pare ti pustim na racun il postnet ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le

@ Zmaj - va¾i se, re¹eno  [thumb_up]

Uffe sad si me izgubio s komentar,  ne kapiram ?  [neampojma]

sasa ns 1

¹ta je ovo ,kakva opstrukcija europskih vrednosti i jasno izreèenih stavova na¹e vlade i predsednika.Peèete rakiju u domaæim uslovima-samo nastavite,a posle u ilegalu ko Prle,Tihi i Paja a zna se ko je pobedio na kraju svake epizode.
Za vernike evo jedna informacija o gore navedenim vrednostima.Nema kr¹tenja dece do punoletstva-zabranjeno u eu.Bugari se opirali jedno 5 godina i  crkva popustila.

El Jefe

Бугари су као и увек у историји, непогрешиво, на погрешној страни.
Друштво за заштиту од животиња

K0le


Kostić

moju dvocevku neæe¹ da uzme¹, ja sam svoje ispunio po dogovoru kako ste tra¾ili.  ;D ovaj deèko ¹to ima versusa je pogre¹io temu... ili ceo forum :)

Major

Testirana medovaca :) Sve pohvale :)

Lazic

Daj jednu minakvu jabuke... :)

K0le

Hvala Sale !   [cheers]



Citat: Laziæ poslato 22 April, 2017, 18:12
Daj jednu minakvu jabuke... :)

Podrazumeva¹ se  :P [yahoo]
Raèunam na doruèak, nemoo da te nema   [bejzbolka]

Kostić

#473
jebite se sad me grize savest. prièa je i¹la ovako:

motor je prodat na forumu malom koletu. sedeli smo kod ufa nas trojca, ja sam tra¾io 2800 e, mali kole je hteo na dam ti neke pare a kusur na doðem ti kad budem imo i kako mi legne koja uplata. zapeo je da kupi motor a nije imo dovoljvo za ne¹to novije. pristao sam. oti¹li smo kod juge, pojeli neku divlju ¾ivotinju, popili burence alkohola i uf je zapeo da na drugarskoj bazi foruma spustim cenu za 100 e. ja nisam hteo, mali je pristao na prvu cenu. posle pred kraj sam reko, neka bude 100 e manje na bazi drugarstva na forumu, ali ne dam jedan posto za forum. zezali smo malog koleta da on doðe tih 100 e ¹to sam spustio za forum. jedan posto je 28 e. tih 28 e bi uf dobio od mene, da je cena ostala kako je dogovoreno. poznajuæi sebe dobio bi 50. spustio sam jer je mali kole dobar momak i to je bio naèin da doðe do iole novijeg motora, bez pola para. svoj dug je namirio i ni¹ta nije du¾an. nije mi palo na pamet da æe uf da se seti posle toliko vremena da spomene tu lovu. mislio sam da se zajebava. mo¾da se i zajebava, al mene sad grize savest. ja æu da mu dam tih jedan posto èim se oparim od osiguranja. sto evra nije spu¹teno da ih mali kole da za forum, to je bilo zezanje. spu¹tena je zarad drugarstva. jasam to shvatio kao ufovo odricanje tih jedan posto za forum, da bi mali kole pro¹ao malo jeftinije, jer mi smo manijaci.

jebite se bre :)

Lazic

 :-* [srce] Jebe se Uffu za 28 eura, nego voli tebe da cima... :)

UFF

 [rofl]


da sam hteo nesto za sebe ne bi se borio za koleta da prodje jeftinije i za kanarinca da prezivi kod normalnog vlasnika koji nece da ga sarani  [rofl]

Kostić


Kostić

Citat: UFF poslato 23 April, 2017, 02:37
[rofl]


da sam hteo nesto za sebe ne bi se borio za koleta da prodje jeftinije i za kanarinca da prezivi kod normalnog vlasnika koji nece da ga sarani  [rofl]

zna¹ ti vrlo odlièno, za¹to sam ja ovo napiso. prestani da me maltretira¹, napustiæu forum. ko æe posle da pravi sranja, kad se laziæ iskvario, juga posto bizismen... biæe dosadno na okupljanjima :)

Lazic


DebeliZmaj

Samo vas gledam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell