Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K0le

Peeeeeetaaaaak , 4-ti , pa izvol'te, ¾elje , èestitke...  [flashing] :D

Lazic

Duvan je ¹to bi rekao zVuk, kao du¹a...;D :-*

K0le

Èetvrrrrtak, 24. , cirkus je ponovo u BG  [yahoo]

Lazic

Jebe¹ mi sve telepatija, ba¹ razmi¹ljam kako sam pri kraju sa jabukom i da bi ba¹ mogao za Bg...;D :-*

K0le

Znam te 'tico :D, vodim i pojaèanje - kabastog nind¾u tj kuma mi jedinog  [ninja]

Lazic


K0le

Khm, Khm
Cetvrtak, 28.8., u slucaju da nesto po obicaju ne zas*rem, eto mene u BG  [panic] :D
Pa ako neko ima zelju da naruci, proba, il da popijemo po  [cheers] tu sam  [flashing]

Lazic

prisutan na èasu...:-*

K0le

Peeetak 12. najverovatnije ponovo u BG, spremni smo za sve kombinacije  [flashing] [yahoo]

K0le

Jesenji pooopust  [panic], do isteka zaliha - pro¹logodi¹nja loza (obièna) i jabuka 300 dind¾i po litri  [flashing]
Fali mi mesta u podrumu, moram da napravim malo reda  [ninjaborba]
Iskoristite priliku, obradujte najmilije   ;D
mo¾e pp, mo¾e na 069 730 164  ,    00-24 (jo5 nagla¹avam bRez dahtanja molim !   :P)

K0le

Mislio sam da uplatim koju d¾id¾u na rn za forum, al' sam ne¹to dekintoza malo zbog rate za faks, malo zbog neke kazne  ;D (6-20k nisam jo¹ bio kod prekr¹ajnog), tako da opet pravim akciju:

©ljiva, loza, jabuka, kru¹ka - ja dam krku, vi umesto meni uplatite za forum
Mogu da po¹aljem, mogu da donesem u NS sledeæe nedelje, u BG one tamo, a preferiramo i liène posete u svrsi dru¾enja  [cheers]

Lazic

'o¹ li vi¹e doæi do na¹ih krajeva...? ;D :-*

K0le

Eto mene one tamo nedelje (23.+) , ovu sad ne verujem da æu uhvatiti lufta  [dunce]... Htedoh, al' ne ide, jebedu me praznici dr¾avni, tj 'neradnidaaaani' . Al' kad dod¾em .. [djavo]

Lazic


brana

kole jel znas koji dan tacno dolazis?

K0le

Uh, za sad ne .. Al' javim se ja kad budem bio 100% siguran kad dolazim  [thumb_up]. Vi¹e sam sebe zamajavam, uvek neki q fali .

lord_oblivion

evo ja kao jo¹ jedan zainteresovan za koje kilo dva  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

K0le

Mili moji, pi¹em ovo a ruka mi drhti od tuge i bola (i mamurluka  od sinoæne fe¹te :D)
LM da ne  [govance] vi¹e, u petak 27. dolazim u BeGe !  Ko jo¹ planira da poruèi, da se ne stidi  :-*
Sve isto, more poziv,PP,SMS,GPRS i tome slièno - 065 541 09 49   [flashing]

lord_oblivion

Petak? Odlièno, mo¾da se i vidimo  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

K0le

Uh... bio, vid'o   :o, vratio se  [farmer].
LM sezona ide (!), a ja sa opremom na jebisimatere a i s finansijama na jo¹ ljep¹e od tog..    :violina:
S toga u koliko nekoj ima kakav komaT opremice a uz to je i ¾eeedan - ja sam vrlo voljan kompenzirati  [flashing]