Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Èetvrtak, 07.11. eto nas kod vas  ;D ako je neko za - [callme]  [dancing]

Vlajko

Dobra ti je jabuka.. pitka i glatko klizi.. a ima dovoljno jaèine  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Brrka

Sve je to super, a jel te interesuje u zamenu nesto od opreme za rakiju? :)

K0le

Fala vi  :D, trudimo se da pobolj¹amo kvalitet svakim novim peèenjem, tj svakoga dana u svakom pogledu sve vi¹e i vi¹e napredujemo   [cheers].

S obzirom da trenutno nemam motor ne znam koji æe mi onda  oprema [rofl]  Mada mo¾e menja¾ za razno, nisam kico¹  ;D . ©ta ima¹?  8)

Brrka

Imam ovo:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,15139.0.html
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11584.0.html

Sta ja znam, mozda ti treba nesto od toga, tebe ce to da kosta dosta jeftinije ako ne uracunas svoj rad a a ja cu preko zime da pijem rakiju i da se radujem :D

Vlajko

E da.. reèe mi jedna ¾ena da je kalvados u stvari jabuka :)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Æe da iskombinujemo ne¹to , ima¹ pp 8)

'Bem li ga, èuo ja za taj Kalvados al' me nikad nije privlaèio da ga probam a imao sam ¹anse na mufte. Seljaèko dete, ¹pricer, rakija, pivo.. prosto i jednostavno. jegere, tekile i ostalo sam probao 'nusput, bez neke ¾elje i namere  :-[

K0le

Æuna pionirska, termin mi pomeren na 14. 11. , ne ovog nego tek sledeæeg èetvrtka sam u BG .

Lazic


K0le

Kao ¹to rekoh, sutra sam u BG ako je jo¹ ko zainteresovan da ponesem  8)  [cheers]

Vlajko

Rakija ti je stvarno vrh.. mogao bi malo i na etiketi i za¹titnom znaku-imenu da poradi¹..

Ona tri majmuna ti nisu ba¹ reprezentativna.. ispija¹ flajku.. a oni te glede i èe¹kaju se  [cheers]   [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

K0le

Hvalaaaa  8) [yahoo]. Usavr¹avam se, bemliga, poku¹avam da svake godine bude sve bolja, ako peèem malo vi¹e kazana - jedan bude eksperimentalni sa neèim novim  [flashing]
Nalepnice mi ne spominji  [panic] imam ih 'zavr¹ene' na disku ali ne i na papiru  [facepalm], a od za¹titnog znaka ni¹ta, ipak moram da budem  [ninja]. Mada ako je neko ve¹t sa programima a ima slobodnog vremena.. i ako je voljan da iskomplikuje kakvu nalepnicu za koju L krke   8) da se ne sramotim  [rofl]
[cheers]

Vlajko

Re¹eno.. po¹alji mi na mail to ¹to ima¹ na disku.. a i okaèi ovde.. neæe da ¹kodi..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: Vlajko poslato 13 Novembar, 2013, 21:07
Rakija ti je stvarno vrh.. mogao bi malo i na etiketi i za¹titnom znaku-imenu da poradi¹..

Ona tri majmuna ti nisu ba¹ reprezentativna.. ispija¹ flajku.. a oni te glede i èe¹kaju se  [cheers]   [rofl]

Al' ga ubode, ja mesecima prvo ¹to uradim skinem nalepnicu da me ne gledaju majmuni dok cirkam...:o [panic] [rofl]

K0le

Sav se siroma isprepada¹  [pomazi_me], ¹to mi te ¾aoooooo  [rofl] :-*
Eve dve Vlajo za sad  :D [cheers]






Mo¾da jo¹ dubacim ono vol_%, i jo¹ koju pametnu sitnicu  :-[

Lazic


K0le

A biæe.. mislim ovo je posla oko 3-5 minuta po nalepnici, samo sam ja leeeeeeeeeeenj  ;D Za sad ide hillbilly varijanta, bitno da s' zna ¹ta je  [zvizdi]

Vlajko

Ajde ajde..si èuo da pakovanje prodaje prozivod..  :P
dodaj i ono 100% prirodna ili veæ... "uzgajano sa ljubalju"  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Svaka ¹ljiva pojedinaèno je ma¾ena i pa¾ena...:D

K0le

''neobièno prirodna'' , i ''svakoj ¹ljivi pevano na uvo''   :P
Seæam se na nekoj staroj fla¹i je bila etiketa sa sloganom ''kad je loza prirodna i prava, srce peva a ne boli glava''  ;D