Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

sta bi jel bila neka voznja i alkoholisanje?

K0le

Ma jok, mrdnuo termin i poklopilo se sa gomilom drugih stvari..    skup 'vamo, skup tamo, ovom kasno, onaj sad na moru, jebajga - æorak  :D. Tako da sam tu subotu morao da se sunèam u vinogradu  [farmer] a ba¹ sam bio za dru¾enje  ;D

K0le

Umalo da zaboravim, u utorak sam jopet u BG-u, ista meta - isto odstojanje, tako da sam otvoren za porud¾be ako bi neko da naruèi, ili da proba, lako ja ponesem promo pakovanje  ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

K0le

Mili moji  :P
sutra (11.9.) sam na Vracaru pre podne sigurno , ako je neko zainteresovan za vatrenu vodicu  8)
Sve isto, pp, sms, gprs i sta ti ja znam  [yahoo] [cheers]

Lazic

Uhh, neæu ba¹ biti u 9 na poslu, mogao bi da ponese¹ malo uzoraka èega nisam probao(to elegantno hoæu da ka¾em da nemam para)...:-*

K0le

Ja te zovem pre po sata, tebe nema da se javis  :P. Cucemo se sutra da utanacimo vriJeme dorucka, ja se nadam da cu ostati bar do 11h na brdu vracarskom. E da, imas i jedan paket da preuzmes za bivseg ti komsiju  :D. A za eleganciju cemo lako, nemo se brines  :-*

Lazic

Preuzeta po¹iljka, ne znam samo kako da izdr¾im do sutra da Vlajku ne popijem vino...:o :D

K0le

Zaboravih da ti ispricam, upadam ti ja danas u kafanu , sedam za astal, kad prilazi ona konobarica 'hoces odmah da donesem redovno ili da cekamo i njega'  [rofl]

Lazic

Video sam èim sam u¹ao, sti¾e doruèak...:D

K0le

Da dodam na listu, danas iscurelo prvo kazance sljive  [yahoo]
E da, naopaki brat me podstakao da napomenem da je 'bela'  ;)
Za druzenje i degustaciju uvek spreman, izvol'te svratiti, naruciti, tuJ sam  :D  [callme]

Lazic

Pa normalno da je bela pre nego odbleji neko vreme u buretu...:o :D

K0le

Ma sta kazes  :D. Ipak mi Sremosi vise volemo belu, pa je takvu i ostavljam  [neampojma]
A i ti si sotono jedna mogao vec jednom da zapucas na ovu stranu, taman da oprobas sveze proizvode  :-*

Lazic

Ajde ako u subotu nekako odemo do mitolo¹ke Uffove vikendice da se bar naðemo na pola puta...:-*

Vlajko

Vino je prva liga..  [cheers]

samo da pakuje¹ u staklene fla¹e.. videh danas po 39 din..

prihvatam poveæanje cene samo da ne ide u plastiku.. alkohol mnogo vi¹e nagriza nego voda.. a ne valja ni voda u pvc-u.. [hello]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Hohštapler

Citat: Vlajko poslato 20 Septembar, 2013, 02:50
Vino je prva liga..  [cheers]

samo da pakuje¹ u staklene fla¹e.. videh danas po 39 din..

prihvatam poveæanje cene samo da ne ide u plastiku.. alkohol mnogo vi¹e nagriza nego voda.. a ne valja ni voda u pvc-u.. [hello]



Svetogrðe je stavljati dobro vino u plastiku. Staklo je najbolja ambala¾a za sve, nego su ovi svetski du¹mani u poslednjih 10 godina poèeli sve da pakuju u plastiku, jer je jeftinije, a to ¹to je otrovnije to nikom ni¹ta.. ljudi su najjeftiniji..
PET ispu¹ta materiju koja se zove Bisphenol-A, koja je dokazano kancerogena, i koja je termo labilna, tj. ispu¹ta se pri termièkim promenama (a koliko puta fla¹a vode bude na suncu u paleti pa u hladnjaèi dok se ne popije)

edit:
Mo¾emo da se organizujemo da ti svi skupljamo flajke, od 0.7L ove ¹to bi inaèe bacili u smeæe, pa kad se nakupi npr. u BGu ili NSu kutija-dve-tri, po¹aljemo ti
Ja uvek podstièem recikla¾u i ponovnu upotrebu, jbg, profesionalna deformacija...
Ima posla i petljavine al opet vredi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vlajko

Znam gde ima gomila smederevke od litar..rekao sam mu da ne baca..

Ivanee, javi seee  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ivan1979

Jel me neko zvao ?

Odnele barabe za paradajaz ;D

Ali bice uskoro opet gomila  ;)  Radim na tome  [yahoo]

Lazic

Prazni¹ ih ubrzano...:o :P :D

K0le

@Lazis
Samo se vi dotociljajte, za ostalo cemo lako :D

@Vlajko
Prosli put smo se culi prilicno kasno pre mog polaska za BG, pa nisam imao vremena da se organizujem za te flase. Sledeci put ce biti, no problem.
Inace radim na tome da sve bude u staklu, pakleni plan bi trebao da se obistini najkasnije za 3-4 sedmice.

@Andrej
Mislim, ali samo mislim da sam te video u ponedeljak u NS u studentskom gradu dok sam visio ispred poljoprivrednog , gresim?

Hohštapler

Citat: K0le poslato 20 Septembar, 2013, 19:41
@Andrej
Mislim, ali samo mislim da sam te video u ponedeljak u NS u studentskom gradu dok sam visio ispred poljoprivrednog , gresim?

Ja od nedelje kad sam se vratio sa vo¾nje teglim neku gripu-prehladu-infekciju... le¾im u krevetu, tako da ja nisam 100%.
Al moguæe da si video mog brata blizanca, samo je on malo deblji, registrovao se i on ovde, al njega to sve ne interesuje...
Jel bio na ¾utoj Hondi CB500?
Do¹ao je bio u ponedeljak po kljuèeve da se provoza, doðe mu tako ponekad..



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.