Glavni meni

Domaæa rakija

Započeo K0le, 14 Septembar, 2012, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Ma svi zajedno nemo¾ da popijemo kilo -dve rad¾e..
Vino se isto ne pije na galone..

Osim ako doðe onaj æelavi ljubitelj dunje..

Uffe, sledeæi vikend odgovara?

Mada mo¾e i bez tebe  :P



Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

ne moze sledeci vikend  :P
i ne moze bes mene  [zena]

K0le

Biæe i medene, a ona dosta br¾e i lak¹e klizi :D. Za piæe nije problem, svega ima, jedino pivo ne pravim :D. Za klopu æemo se isto lako dogovoriti, po¹to je na Dunavu mogla bi neka riba ili ¹ta god veæ pasira. E samo je ostao da se utvrdi termin ! I broj manijaka, da znam koliki prostor da uredim  ;D

Vlajko

Ovo bi bila vrh promena.. nema piva i nema mesine..

Vino ili rakija i riba.. ba¹ po mom ukusu..  :P

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2013, 13:53
ne moze sledeci vikend  :P
i ne moze bes mene  [zena]

Oæe¹ da vidi¹ da mo¾e?  [srednjiprst]

Zezam se, ja znam da mogu sledeæi vikend..posle ne obeæavam.. ¹to svakako nije razlog da vi ne idete..

Ionako ove godine slabo ¹ta vo¾nji i dru¾enja.. dal besparica ili koj qrac je..

Vi¹e neæe ljudi da doðu ni na d¾abe klopu.. sad ako i rakiju neæe.. onda jebi ga  [sutirakamen]

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

To je zato ¹to si sve isprepadao zdravom hranom, sad su svi u paranoji, jer se vo¾nje obièno zavr¹avaju ¾dranjem i opijanjem, niko vi¹e ne sme...:o :P [rofl]

Ivan1979


K0le

Ja sam samo rekao da ne pravim pivo :D, sad ako neko ima ¾elju ba¹ za pivom pa nabaviæemo. A ribu samo predlo¾ih, ja je volem i u èorbi i peèenu, a i dru¾enje bi se odigralo na Dunavu pa da se uklopi u ambijenAt  [farmer]. No opet ni neka te¾a mesina nije problem. Sad sve ¹to treba da se uradi je da se dogovori, kad ko mo¾e, i ¹ta mu odgovara  :P [cheers]

Damnmoto

Citat: K0le poslato 16 Jul, 2013, 23:34
Ne brigam se ja za to, samo da vi meni dod¾ete  [yahoo] [cheers].
Ako do sad nisi nikad pekao, informi¹i se, naði nekog za pomoæ. Naravno, ima dosta info na netu o celoj toj halabuci. Samo pazi, kad krenu da te savetuju ugasio si ga. Svako ima svoje 'recepte' , postupke i maðije oko pripreme i peèenja  [blahblah]. Ti sam mora¹ da proceni¹ ¹ta je za tebe najbolje, gde je zlatna sredina i tako da radi¹. I ja se jo¹ uvek uèim i usavr¹avam  [facepalm], i da mi je neko rekao èega æu se sve naslu¹ati i nagledati ne bih mu verovao :D.
prvo pecenje a iznenada uleteo u pricu da ne propadne voce sto opada svud po dvoristu jer nesto ne jedem voce preterano. a prestao sam da cirkam ali je lepo goste pocastiti necim domacim a ne stomaklijom i pelinkovcem :)

Lazic

Kad æu ja da prestanem da cirkam...:o

K0le

Citat: Laziæ poslato 18 Jul, 2013, 00:07
Kad æu ja da prestanem da cirkam...:o

Samo se ti nadaj :D, jednooooog dana.. al' tad æemo se veæ zabrinuti  [zvizdi]

@ Damn
Samo polako, kad jednom uleti¹ u ma¹inu - gotovo  8). Nema tu neke filozofije, ali ima filozofa , sve je lako kad zna¹ kako  ;D. Doði na okupljanje KAD se skupimo pa da se izdivanimo  [cheers].

@ ostali
Ja sam otprilike sve razradio i spremio, samo fali datum i one ¾elje, æestitke, pozdravi...  :P

Damnmoto

hvala josh jednom

Ivan1979

Pa Kole odredi i datum bre coece  [zvizdi]

Lazic

Svraæao Kole u bg, ovo su posledice...:D [balavi]


Vlajko

DA LI TO VEÆ FALI SADR®AJ?   [zena]  [djavo]  [stop]

Primeæujem u levoj fla¹ici  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Jo¹ ne, ali hoæe ako ne po¾uri¹...:P

Hurricane

jel mi se to èini ili su to neki testeri u tim malim Life fla¹icama..

ja hoæu ¾uti da testiram..

Lazic

medovaèa, ¾ensko piæe...:P

Hurricane

ja, boli me ba¹ babun...

K0le

'Ajd da se datum lak¹e odredi, da li bi bilo bolje radnim danima ili vikendom ? Ili pola-pola, petak na subotu :D?
@ Vlajko
Bla¾e me iz takta izbacio èep na balonu, pretegao sam ga da izbacim vazduh a on na kraju od transporta popustio na vrhu  [glavazid], no tu je bio hrabri èovjek naopaki da spasi dan njegovim izuzetno brzim razmi¹ljanjem i jo¹ br¾im izumom  [kralj] (u celokupnoj epizodi ni jedan konj nije bio ozleðen  :D)
Ako bude¹ rasipao u fla¹e, sipaj do gr¹e, i stisni fla¹u pre zavrtanja da nema vazduha u fla¹i - du¾e mo¾e da stoji .

@Hurricane
Da ti po¹aljem demo fla¹icu ili dolazi¹ na cirku? Preferiram drugo re¹enje, mada mo¾' i oba  ;D

Hurricane

...i ja bih vi¹e voleo da banem i probam od svake, pa da mi ono sto mi se dopadne po¹alje¹ naknadno...

rizièan sam postao sa rinfuzom i ambala¾om na motoru, pre neki dan sam ba¹ imao sreæe...

hvala ti mnogo na pozivu, ne¹to æemo da iskombinujemo..