Glavni meni

gsxr750 l1 l2

Započeo TEEfqd, 09 Septembar, 2012, 03:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

jel vozio neko ovaj motor? koliko je osetna razlika u snazi i upravljivosti od gsxr-a 600 k8k9l0?


meni mnogo gotivno izgleda, samo mu je far da se upucas u koleno. da uprostim, zanima me kakav je trip kad predjes sa 600 na 750.

UFF

Ja bi reko da je to taman

prava kubikaza
bez obzira da li 750 u r verziji ili npr 800 u enduro

razlika nije da se useres ali je i te kako osetna (nisam vozio konkretno taj model)

ЯЭВОЛУТИОН

Malo je to cudno...suzuki radi model 600 kao redukovani 750 i zato 600 nekako uvek ima neke cudne buuuuuu zvukove iz filtera u zeli da povuce.....750 je definitivno prava mera za one koji vole da voze a nece da idu 300 na pravcu....po krivinama moze da parira vecem bratu...

zao mi je sto ostali proizvodjaci ne prate staru SBK klasu 750....jedno vreme je yamaha prodavala preskupi ow02, pa kawa zx7r, a onda je samo suzuki ostao u klasi 750 ....tuzno
Mada se cini da i proizvodjaci osecaju rupu, pa malo malo uglave se nesto blize toj klasi (kawa 636 i triumph 675) ali videcemo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta


ЯЭВОЛУТИОН

Ja se zbog gabarita tesko pakujem na te erove...svejedno u Serezu pre par godina sam imao bolje vreme na 750 nego sa 1000 gixerom.....Hiljadarka me toliko plasila i bezala na izlasku iz krivina, da mi je pitomija 750 vise  legla....verovatno bih popravio vreme sa hiljadarkom kroz vreme, ali vremena nisam imao :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Nisam vozio,al da propratim. [watching]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

mkt

nisam jeb`o al sam gled`o  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D