Glavni meni

Dvodelni kombinezon Modeka

Započeo z7, 08 Septembar, 2012, 23:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

z7

velicine 52  ili M,full protektori kao nova   cena 150e

[attachment deleted by admin]

Dr@g@n

Daj neku visinu i tezinu osobe kojoj odgovara ovaj dvodelni kombinezon ??

z7


z7


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

z7

neznam koji model,a ni koliko je staro,oèuvano je a pantalone nisu no¹ene

Slaninar

Ima li etiketu, mo¾e li slika?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

z7

Citat: Slaninar poslato 26 Septembar, 2012, 16:30
Ima li etiketu, mo¾e li slika?
pa ima slike a etiketu nema,ne razumem

z7


Major

Citat: z7 poslato 26 Septembar, 2012, 16:47
Citat: Slaninar poslato 26 Septembar, 2012, 16:30
Ima li etiketu, mo¾e li slika?
pa ima slike a etiketu nema,ne razumem

Mislio je da slikas etiketu ako ima jer na njoj je moguce videti godinu proizvodnje i sta vec ;)

z7

Citat: Major poslato 26 Septembar, 2012, 19:04
Citat: z7 poslato 26 Septembar, 2012, 16:47
Citat: Slaninar poslato 26 Septembar, 2012, 16:30
Ima li etiketu, mo¾e li slika?
pa ima slike a etiketu nema,ne razumem

Mislio je da slikas etiketu ako ima jer na njoj je moguce videti godinu proizvodnje i sta vec ;)

sa cu slikam  etiketu..

z7

evo etiketaaaaaaaaa

[attachment deleted by admin]

UFF

ovu jaknu mozes da nosis samo ako si svetski sampion iz 1998me

Major


Slaninar

Ko se razume u ovo? Znam da je nezahvalno pitanje. Ova velièina bi trebalo da mi pasuje, ali ne mogu naæi nigde na Netu taj model. Valja li ovo odelo? Meni treba za vo¾nju na 20 stepeni i toplije, da mogu s time na stazu povremeno izaæi, lomiti se na Mi¹eluku i tako to. 1998. - to je 14 godina staro odelo?  :/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

z7

Citat: Slaninar poslato 27 Septembar, 2012, 14:40
Ko se razume u ovo? Znam da je nezahvalno pitanje. Ova velièina bi trebalo da mi pasuje, ali ne mogu naæi nigde na Netu taj model. Valja li ovo odelo? Meni treba za vo¾nju na 20 stepeni i toplije, da mogu s time na stazu povremeno izaæi, lomiti se na Mi¹eluku i tako to. 1998. - to je 14 godina staro odelo?  :/
jer treba prevod sa etikete mozda?odelo nije staro 14 god.nego pise ime trkaca koji su vozili u takvom odelu 1998 i koje je uradjeno kao retro fazon iz tog doba njihovog sampionata,kao sto imate nove motocikle koji su se proizvodili pre 20-i vise godina pa se i danas rade naravno sa mnogo mocnijom tehnologijom......odelo je staro 2-3 god ,a da je zajsta toliko staro ma koliko ga cuvali bilo bi u uzasnom stanju......uzgred sa njime mozes na stazu bas iz razloga osvojinih sapionatia iz 1998 jer je stvarno dobro,debela koza tvrdi protektori itd..

z7

Citat: z7 poslato 27 Septembar, 2012, 16:42
Citat: Slaninar poslato 27 Septembar, 2012, 14:40
Ko se razume u ovo? Znam da je nezahvalno pitanje. Ova velièina bi trebalo da mi pasuje, ali ne mogu naæi nigde na Netu taj model. Valja li ovo odelo? Meni treba za vo¾nju na 20 stepeni i toplije, da mogu s time na stazu povremeno izaæi, lomiti se na Mi¹eluku i tako to. 1998. - to je 14 godina staro odelo?  :/
jer treba prevod sa etikete mozda?tako je nastala MODEKA odelo nije staro 14 god.nego pise ime trkaca koji su vozili u takvom odelu 1998 i koje je uradjeno kao retro fazon iz tog doba njihovog sampionata,kao sto imate nove motocikle koji su se proizvodili pre 20-i vise godina pa se i danas rade naravno sa mnogo mocnijom tehnologijom......odelo je staro 2-3 god ,a da je zajsta toliko staro ma koliko ga cuvali bilo bi u uzasnom stanju......uzgred sa njime mozes na stazu bas iz razloga osvojinih sapionatia iz 1998 jer je stvarno dobro,debela koza tvrdi protektori itd..

z7

U sapionatu 1998 u 125cc proslavili su firmu MODEKA..... nije stara 14godina [cheers]

[attachment deleted by admin]

z7

za postarinu ja snosim troskove