Glavni meni

Novogodisnje druzenje

Započeo Gašpar, 19 Decembar, 2010, 16:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

Evo, vraticu ja auto u BG... ;D
Ako se neko, jelte, ucirka a autom je....
Nije mi problem- ne pijem sigurno... ;)
Dzukela u podznaku

Lazic

Racunajte na mene... [cheers]i

@Uff:
Nisam za 16 godina i pola miliona kilometara naduvao ni promil... Tj, kad sam bio pijan, ili ih nisam sreo, ili je bilo, nikad u zivotu nisam okusio ni kap alkohola, tebe mi... [rofl] [rofl] [rofl] Jedini put kad sam duvao posle pica, posle 2 litra spricera sam naduvao 0.0...

DebeliZmaj

pUFF ... druze ti sa izborom prebivalishta na toj lokaciji si se pomerio sa tim
da kad dodjesh u centarsh morash kolima :) .. imash i opciju 23 pa 26 itd...
a hocesh kolima ? e pa onda garaza ili ako znash da iza vishe poslovneima gde se ne placa is slichno

ko dolazi odnegde .. jelda taj je kolima pa mu svejedno gde ce po gradu ... ja idem
prevozom i nije mi svejedno :) znachi ako dtole ide 2 ili 7 ili 10 nije problem...
busevi 26 ili 27 ... ako treba promenim 2 busa da bi stigao onda mi to nije uzivanje
u druzenju nego cimanje i samim tim ne pada mi na pamet da dodjem :) ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Havarisan

znaci najzad kuglana. evo za uzvrat postavicu vam malo slika moje sekte u temi

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1041.new.html#new

DebeliZmaj

ma ok kuglana ..
al koja ?
daj malo info ... i dal imaju patikica 47 ili moram svoje
shunjalice dovuchem ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

IVAN-VIZIRI

Zdravo svima primio sam sa interesovanjem ovu vest o okupljanju 30-tog da se druzimo i ispratimo ovu 2010-tu.
Imam i jedan predlog koji sam prvo proverio kod mog rodjenog burazera Pere "Coyota" i posto sam dobio zeleno svetlo evo predloga.
Druzenje bi moglo da se odrzi u kaficu "BLU MOON" koji istovremeno i klubska kafana MC COYOTE PANCEVO i pored clanova moto manijaka ako to zelite, moze da vam se pridruze i
clanovi MC COYOTE i da to bude druzenje i ucvrscivanje veza BG i PA bajkera. Sve to naravno ako zelite inace moze i da se obezbeti privatnost samo za moto manijake.
Proverio sam cene, 110 din. za pivo 0,5 a ni ostala pica nisu skupa.
Muzika bajkerska (rock) i po zelji a moze se i organizovati neka muzika uzivo, sve zavisi od broja ljudi koji bi dosli.
E sad znam da je Pancevo nekima problem zbog prevoza ali mislim da sa par auta to resavamo eto samnom mogu jos cetvorica.
Malo puta nebi trebalo da pokvari druzanje u ostalom bajkeri su poznati po avanturistickom duhu....Razmislite o ovome i dajte predloge i zelje po ovom pitanju....

Pozdrav svima od Ivana vaseg "VIZIRDJIJE"

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Ivane, svidja mi se ovaj predlog.
Pored kuglanja, mogli bismo o istom trosku i u tu bajkersku kafanicu - ja sam za  [thumb_up]
Sa mnom mogu jos trojica kolima, tako da cemo za prevoz lako  [cheers] [cheers] [cheers]

DebeliZmaj

aj da ne preterujemo ? i kuglanje i ovo ...
ajde ili ili :) ako je ovo u zmaj jovinoj
ja sam za ... ne znam samo gde se nalazi lokal
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Havarisan

Ljudi, nemojte da nam zmaj smrsa.

IVAN-VIZIRI

BLU MOON je u centru panceva i to je onaj kafic ispred kojeg se svakog pacevackog moto skupa deli besplatno pivo !
Koje bio bar jednom zna sigurno.
malo slikovitih informacija na ;
http://www.facebook.com/pages/MC-COYOTE-PANCEVO-httpwwwmccoyoteorgrs/230029223306

Dr. Pop

Ako æe mo kod kojota , predla¾em da se napravi jedna Moto manijaèka majica sa njihovim nazivom i da se poloni predsedniku kluba ili veæ kome, ako treba ja æu je platim....
MK Arhangel

DebeliZmaj

panchevo :) ...
moze .. kad izbacite benzin itd iz vazduha :)
ma ni tad :) .. sori preveliko cimanje :)
ko ide lep mu provod zelim ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nella

Ma gde cete bre bez mene i to jos kuglanje... :( :( :( :( ... ja nisam u bg-u...

dekiowl

I na kraju,gde ce biti ....PA ili BG,meni je licno sustinki svejedno,znaci ja + 2-3 covekolika lika...
Motorcycle Workshop - Customs

Charuga

Gde god odlucite...ako sam tu dolazim.....

Gašpar

Prelamajte u sto kracem roku. Ako cemo u PA, onda sutra odmah mora da se naruci  motomanijacka majca, kako je POP sugerisao  [thumb_up]

DebeliZmaj

ma kakvo panchevo ...
si lud bre... ako sam dobro skapirao .. vecina ljudi je ili iz bgd ili je trenutno u BGD ...
i sad ce svi da putujemo u PA ... ma vazi :) .. da je leto ok bash zimi mi se ne ide i to iskreno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Zmaju, tebi je najbitnije da se ne cimas previse. Ako dodjem kolima po tebe ispred stana i na isto mesto te vratim, tebi je potpuno sve jedno da li je bg, pa ili bilo gde na svetu  [thumb_up]

Havarisan

pa kome se ne ide neka ne ide, ali ja mislim da je puno bolje da odes negde, malo putovanja itd... sto si se ucaurio zmaju?
koliko ja vidim samo je zmaj protiv?!