Glavni meni

Da li volite policiju?

Započeo kawa ninja, 19 Decembar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kawa ninja

Citat: bokilic poslato 19 Decembar, 2010, 16:59
i dalje nisi razumeo, nemoj prenositi da na druge forume raspravke ..


Hmm, nisam razumeo, raspravke, valjda diskusije, ja se nisakim nisam raspravkao , covek , ej, diskutovao u nekakvoj temi o presretacima sa nekim msm policajcem u sluzbi i onda krenule pp. i vredjanje , pa mogu reci i na nacionalnoj ha ha osnovi kako nisam bajker tamo njima poznat, al to si vec i procitao sta ti ja pricam
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja

Citat: DebeliZmaj poslato 19 Decembar, 2010, 16:59
ma samo lagano ...
proceni prvo dal je covek koga citirash kroz privantu poruku a i forum odakle dolazi
zaista vredan toga :) ... samo lagano i daj ti tamo josh materijala u temi ``zelena sekta``i ...


  Bice, bice.....
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja

Citat: Dr. Pop poslato 19 Decembar, 2010, 17:04
Privatne poruke su poruke liène prirode a ne za ¹iroke narodne mase , na liène poruke se odgovara liènimm i tao se poku¹avaju izgladiti medjusobni problemi a ne da neko komentari¹e ¹ta je pisac hteo da ka¾e.

Vama na volju kako god realno ba¹ me briga sa kojeg je foruma PP, dali ovog ili nekog drugog ali je neumesno objavljivati poruke takvog tipa.

ovo je samo moje mi¹ljenje i nièije vi¹e...

  Na kraju krajeva gde odrazavaju kulturu osobe koja je salje ili po tebi dozvoljava vredjanje , jebanje mame i sl.  stvari u njima da ne nabrajam dalje....
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

zodiac

Osnovno pravilo civilizovane forumske komunikacije je potpuna diskrecija nad sadrzajem bilo primljenih, bilo poslatih poruka. Cak se i javno prepricavanje poruke smatra neumesnum, kamoli direktno prenosenje. I tako je oduvek, na svim forumima na svetu. Takve stvari se, jednostavno, ne rade. Ja, recimo, sa tobom vise ne bih nikad razmenio privatnu poruku, bilo kakve sadrzine da je. Razumes sad?
Prijatelj je zao drug

kawa ninja

Citat: zodiac poslato 19 Decembar, 2010, 17:43
Osnovno pravilo civilizovane forumske komunikacije je potpuna diskrecija nad sadrzajem bilo primljenih, bilo poslatih poruka. Cak se i javno prepricavanje poruke smatra neumesnum, kamoli direktno prenosenje. I tako je oduvek, na svim forumima na svetu. Takve stvari se, jednostavno, ne rade. Ja, recimo, sa tobom vise ne bih nikad razmenio privatnu poruku, bilo kakve sadrzine da je. Razumes sad?

 Razumem ja tebe odlicno, ali....moj stav po tom pitanju je da pp. nesme biti mesto koje se koristi za iznosenje uvreda.

 Da li ti razumes...?
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

WOLVERINE

  

      JAKO FINI MOMCI,,, SAMO RECI HVALE...

Zandarska Brutalnost

Nadalina

Kawa, zaista nema potrebe da ove poruke objavljujes ovde... A, zasto?
Iz prostog razloga- to je vasa privatna stvar, bilo da su privatne poruku ili postovi na drugom forumu u pitanju...
Ako imas nesto nereseno sa nekime, resi to sa njim uz pivo, razgovor, a ne ovako.... Ovako, u losijem svetlu pretstavljas sebe nego njih a ovaj forum koristis kao sredstvo za to... [cheers]
Dzukela u podznaku

UFF

Ovim glasanjem ce clan "kawa ninja" moci da dobije odgovor na svoje postavljeno pitanje u vezi "milicije" a tema ce biti premestena u ovu i zakljucana zbog toga sto ce sigurno prerasti u prepucavanje

I molio bih te da ne otvaras slicne teme - kao sto kaze bokilic da ne prenosis hejt i slicne rasprave sa ostalih foruma kod nas

Ovde ste svi dobrodosli ali SAMO ako ostavite svoja sranja za sobom tamo gde su i nastala

Anonimnim glasanjem mozete da kazete iskreno sta mislite bez straha da ce neko posle da vas "nadje"

Hvala