Glavni meni

Preuredjivanje kombija za Super Moto Tim iz Wienna

Započeo Andjelo, 06 Septembar, 2012, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo pre par dana dosla musterija  sa zeljom  da mu se preuredi novi kombi  FIAT Dukato  da moze da vozi motore do trkackih staza  ,odradio sam rampu i oblozio ga  sa aluminijskim Svajcarskim limom  ,pod je isla drvena obloga a zatim je zalepljen aluminijumski lim liveni  od 3mm  sa specijalnim lepkom koji je donet od preko , obloge tocka radjene su od 2mm a zidovi od 1mm livenog aluminijumskog lima ...... odradjen je i nosac motora tj, kupljen je preko samo je odradjena cev koja je pricvrsena za kombi  i odradjena je cev i za treci motor koji ce biti u sredini u zadnjem delu samo sto treba  nosac za tocak motora treci da se kupi  evo i slika kako to izgleda  u kombiju

[attachment deleted by admin]

Andjelo


Andjelo


Andjelo


Andjelo

bice slika i sa motorima u kombiju ako mi ne pobegne za Bec

Andjelo


Andjelo


Andjelo


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a


UFF

 [clapp]

ko apoteka

nego jel si pravio mozda kofere za motor od tog lima?

Andjelo

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 01:39
[clapp]

ko apoteka

nego jel si pravio mozda kofere za motor od tog lima?
trebao bi neke kutije za alat i delove da odradim ,ali kada bude dosao drugi put ....................inace lim je kupio negde u Beogradu cini mi se da je rekao da je tablu 2000x1000 platio oko 3500 dinara ovaj liveni od 1na 1,5mm  a za 2-2,5mm i 3-3,5mm ne znam koja je cena   a presovani od 1mm nije nekog kvaliteta sav se uvija kao da je 0,5 crni  ............samo nije nikakav problem da se savije  u kutiju i posle povare spojevi   spajao sam ovo prednje pace i onu stranicu gde su odela    samo sa strujom bez dodavanja zice..