Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: pit poslato 26 Maj, 2013, 11:07
Citat: mkt poslato 22 Maj, 2013, 15:31
ma da bre sta boli q...c jer PICA NEMA LICA  :P :P :P

             Ma da bre u carice ko u magarice...Borko sine bitno je da ga zaglavis ...da razbijes maler jbt ..posle ce da ide sve lakse.U tu svrhu predlazem kozu.Zasto kozu?
           Pa najeftinija je od svih domacih zivotinja koje mogu da posluze svrsi a i mozes da je zadrzis kad zavrsis poso i posle je muzes jer opste poznato je da je kozje mleko najzdravije na svetu.
              P.S.Obavezno kupi duboke gumene cizme 46 br......obujes ih i stavis i uvuces zadnje noge od koze pored tvojih i zurka moze da pocne.Ako se koza otima ne popustaj....


@pit:
Jebiga, namestio si se k'o koza, ¹ta da ti ka¾em... [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


A sad ozbiljno:

@Mi¹ko(pit):
Ðoleta(castor) poznajem 7 godina, tebe poznajem 4(i ni o za jednog ne mogu ni¹ta lo¹e da ka¾em), koji vam je bre kurac krasni, samo pomislite obojica da mene znate i (valjda)volite i shvatiæete da nema razloga za pizdenje i da traba jesti bureka jo¹ duuuugo... Aj sad lepo da se pomirite, inaèe æu ja da dignem nos i ko vas jebe nezrele... [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]


p.s. Stvarno mi ide na moj mali kad se ljudi koje znam drkaju oko gluposti...

p.s.2 Mi¹ko, ako samo lo¾i¹ Ðoleta kao de¾urni MM bukaè(po slu¾benoj du¾nosti), ubiæu te k'o zeca i gurnuæu ti motor u Ni¹avu, bre bato... [zena] [zena] [zena] :-*

pit


Pa naravno da ga lozim...ti bar znas mene.

Lazic

 [zena] [zena] [zena] A ja se nerviram k'o kakva koza... [facepalm] [rofl]