Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

©ta se de¹ava? Nema vi¹e auta ili je neki drugi nedostatak? :D :D :D
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Ma ima nego ne sme u javnosti da se prica ;D

Lazic

Po¹to sam verovatno jedini na svetu koji nije nikad u kolima(gepek od kedija se ne raèuna), mogu samo da  [watching]  :o ;D

Major

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2013, 14:29
Po¹to sam verovatno jedini na svetu koji nije nikad u kolima(gepek od kedija se ne raèuna), mogu samo da  [watching]  :o ;D

Nisi. A Borisa ;)

Lazic

Borko nije nigde...[facepalm] A kako je krenuo i neæe skoro...[facepalm]

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt


Bori¹a

hahahaah ja cu old skul, sa zenom na senu prvi put :D

Major

Citat: Bori¹a poslato 21 Maj, 2013, 22:36
hahahaah ja cu old skul, sa zenom na senu prvi put :D


ili ovcom ;D

mkt

ma da bre sta boli q...c jer PICA NEMA LICA  :P :P :P

castor

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2013, 14:29
Po¹to sam verovatno jedini na svetu koji nije nikad u kolima(gepek od kedija se ne raèuna), mogu samo da  [watching]  :o ;D

Daæu ti auto, pa da i ti to obavi¹ u autu… :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


pit

Citat: mkt poslato 22 Maj, 2013, 15:31
ma da bre sta boli q...c jer PICA NEMA LICA  :P :P :P

              Ma da bre u carice ko u magarice...Borko sine bitno je da ga zaglavis ...da razbijes maler jbt ..posle ce da ide sve lakse.U tu svrhu predlazem kozu.Zasto kozu?
            Pa najeftinija je od svih domacih zivotinja koje mogu da posluze svrsi a i mozes da je zadrzis kad zavrsis poso i posle je muzes jer opste poznato je da je kozje mleko najzdravije na svetu.
               P.S.Obavezno kupi duboke gumene cizme 46 br......obujes ih i stavis i uvuces zadnje noge od koze pored tvojih i zurka moze da pocne.Ako se koza otima ne popustaj....

Bori¹a


castor

Obavezno zovi pita da ti poka¾e kako se to radi. Èovjek oèigledno ima iskustva… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

pit

Citat: gdjole poslato 26 Maj, 2013, 16:47
Obavezno zovi pita da ti poka¾e kako se to radi. Èovjek oèigledno ima iskustva… [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

         Morao bi ti da mi posluzis ko maneken jes da nemas mindzu ali imas pedu...a to mu dodje isto

castor

#197
Koza nisam, tako da samo mogu da te proslijedim dalje, pa nek' te jebe ko 'oæe. Jer ja vala neæu. Dosadan si vi¹e. Ne zna¹ da primi¹ zajebanciju, a zna¹ da popuje¹ i sere¹ svakome, a sad i meni si poèeo da prijeti¹ po privatnim porukama.

MOJ POSLJEDNJI ODGOVOR I BILO KAKVA KOMUNIKACIJA SA PITOM, NA FORUMU ILI U STVARNOM ®IVOTU. STVARNO NE ®ELIM DA KOMUNICIRAM SA TOBOM, PO©TO OÈIGLEDNO IMA© NERIJE©ENE PROBLEME I KONFLIKTE SAM SA SOBOM, A JA TI ZA TO NISAM KRIV NIKAKO.

RIP - REST IN PEACE - ODMARAJ U MIRU (DA NE MISLI© DA TI ®ELIM NE©TO LO©E DA TI SE DESI). DABOGDA ®IVIO MILIJARDU GODINA.

Sve najbolje, kolega pit.

Pozdrav.

Djole


PS: Neæu da te stavljam na ignore, jer se PONEKAD i od tebe mo¾e ne¹to pametno proèitati i èuti. Ali ako nastavi¹ da kenja¹, a da ni¹ta ne pojede¹, ide¹ na ignore miliJon posto.
It's the ride that matters, not the bike…

pit


Ja i ti smo pre nekoliko meseci imali neprijatnu konverzaciju kad sam te zamolio da mi se ne penjes vise na onu stvar i ne obracas se ....zasto si opet poceo ne znam...ali ako oces da budes koza vrlo rado cu da budem samo u tom slucaju jarac....da ti prosvetlim vidike.
    A sto se tice kenjanja i jedenja istoga to presputam tebi posto si se ocigledno vrlo izverzirao po tom pitanju...i odjebi bre vise od mene.
    mrs

castor

Izuzetak od gore navedenog pravila, stvarno posljednji.

Ti i ja nismo nikad do sada imali nijednu neprijatnu konverzaciju, a ti si je sada zapoèeo. Obzirom da nemam namjeru da od bilo koga pravim sebi neprijatelja, ja se povlaèim iz ove (i bilo koje druge sa tobom) diskusije, a tebi kolega ¾elim sve NAJBOLJE u daljem ¾ivotu.

Pozdrav.

Djole
It's the ride that matters, not the bike…