Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

YoYa

imaju dobre poljane iza strelista u jajincima ,,   ;D

Kengur

Ima i par dobrih stekova kad krenes ka kumodrazu iza strele... Malo zadjes u sumicu...
Mada ja to nesto spec ne gotivim, ustvari frka mi malo... Uvek mi radi auto, i zakljucan je... Ne znam kako, ali uglavnom po kolima prskam zimi...

A pre nego sto krenete da me drkate zbog straha, samo cu vam reci da su mi dva ortaka iz srednje lezali 3.5 godine zbog otimanja po avali... Pa se zajebali i pokupili kintu i mobilni nekom inspektoru... Dva morona...

mareskin

Citat: YoYa poslato 13 Septembar, 2012, 21:50
[rofl] eee dobra je tema, budi secanja,, da i ja pustim dusu na jedan dogadjaj

realno mislim da sam u srednjoj i pocetak faxa samo i cepao u mojoj Subari,, :D
bilo je nesto kasno pred zimu,a ja pre nego je bacim kuci, svratim dole kod Milosevog konaka na parking,,,
nesto me bilo sramota od ostalih pa u prvu i krljnem ga preko parkinga u zbun ka sumi,, greje subariska a ja drljam kolena ispred suvozacice..
Zavrsimo mi to, ja da krenem,  nece napred, nece nazad a lamela izgorela, sagnem se ispod a on stoji na osecenom panju ko na terazijama.. ;D

Zovem buraza i kuma, oni  kradu caletovog starog cirokija i dolaze dole,
oni na prozor a ribi glupo a kum ce * vi od ovolikog grada nasli da se jebete ovdei*,   :D
vuci lagano,,nista ,,zaleteo on cirokija par metara ,,,izlete subariska a ceo pod na levoj strani ostao na panju.. :'(
do kuce sam mogao ko kremenko... :D

tesko da se setim caletove reakcije ujutru ,al znam da smo se pokidali od smeha i uzeli da varimo pod..

eee to su bili dani,, vec sam postao matorac tesko da se setim kad sam prskao u kolima
elem od tih dana najlepse uspomene pamtim po banjici, jajincima, rakovici  verovatno sto su najbolji stekovi bili
[cheers]



I ja sam stari vlasnik Subare :D Lako se obarala sedi¹ta bila polugica, a ne ko u Pe¾ou mora da se odmotava i namotava :D

Kod nas ima poljana, pa ko prvi doðe ide u donji levi ugao, donji desni, gornji levi, desni, pa peti ide u sredinu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

sto se tice frke sve te razumem :D meni se jednom desilo da je kreten zalepo facu na staklo ..brate dok smo ga mi primetili ihaaaa :D mada posle mi bilo smesno al u tom trenutku mi nije bilo nimalo smesno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

ja od kad sam omatorio odem lepo ko covek u hotel,tus,krevet,milina....
a nekad,ma guzio sam na motoru,po haubi,u kolima,a dok sam furao neke kombije,,to je bilo uzivanje,imao jastuk,cebence..milina...
eh......
brmmmm

stefgi

A od ekstremnih varijanti?    Da li se neko uclanio u "Mile high club" ....tesno do zla Boga i glupo je sto moras pre i posle da glumis kako joj je lose,da je kao umivas(izadje mokra) i da si zato usao sa njom u wc....da joj pomognes  :P :P....

Ili recimo stan i zurka ludilo i od dve sobe gomila ljudi u jednoj a ti cepas u drugoj...staklena vrata vas dele. I kao udje drustvo da uzme jakne ili sta vec a vi se kao u cosku ljubite.....otkopcanih pantalona haahaha..... [dunce] [dunce]   

Fine su to bile zaJEBancije....bilo je toga jos..... [djavo]

pit



      Ja sam jednom u bazenu pred mnogo ljudi...istina nije bio komplet nego samo malo...ona se otimala ali ja sam bio uporan da ga stavim ili da se crkne ...i uspeo sam.A upoznao sam je malo pre toga u istom bazenu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 14 Septembar, 2012, 00:58
Pazi da ti ne poverujem...
Citat: Zeljkamp poslato 14 Septembar, 2012, 00:58
Pazi da ti ne poverujem...


       Pa kad si progutao pricu da ti je auto preso 130 000 km a star 10 godina sto ne bi i ovu .... ali aj neka ti bude ...ko laze neka jede kilo govana i ko ne veruje  naravno .

UFF


Dutchman

Au ludachke li teme 



elem sreca moja najmanji auto bio eskort karavan , a shtek gde god hocesh , tamna stakla uvek , samo da nisi bash ispod bandere ulichnog osvetljenja al realno kome se kara taj ce da stane na prvi parking i da kara a ne da se vozi 50kilometara u krug , kad sam ja pocheo da vozim gorivo bilo 2,5-3 marke ... kad malo razmislim i sad je :D al tad mi delovalo skuplje ...  vishe me koshtalo da se odvezem Volvoom od 3000ccm do zemuna nego da platim na shtajgi :D hahhahah sve jedno sam ishao za zemun :D
a nikad nisam ishao u koshutnjak i na avalu kolima ... dodushe na koshutnjaku raznih ludaka ima , ortaku neki voajer svrshio na ledja jer mu bio otvoren prozor :D tako da se osecam bezbednije parkiran u Strahinjica Bana nego da idem u neki shtek ...

Bori¹a

Citat: Dutchman poslato 17 Septembar, 2012, 17:42
ortaku neki vojaer svrshio na ledja jer mu bio otvoren prozor

haahahahahahahah dal je moguce hahaahah :D

ova slika gore je blizu mene, medjuvrsje ovcar banja ;)

CBRR1

Citat: Borisa Motorisa poslato 17 Septembar, 2012, 17:48
Citat: Dutchman poslato 17 Septembar, 2012, 17:42
ortaku neki vojaer svrshio na ledja jer mu bio otvoren prozor

haahahahahahahah dal je moguce hahaahah :D

ova slika gore je blizu mene, medjuvrsje ovcar banja ;)
idi bre mali u pm...svaki tvoj komentar citam po 5 min...zagledam se u gif...

Bori¹a

hahaahahah jbg vidis da ima koristi od mog spamovanja :D

Hohštapler

Sad se setih....
Kad smo bili srednjo¹kolci, leto, raspust, al neki nebitan radni dan bio, ekipa i ja otpadamo od dosade po gradu... Cirka, sprdnja, klasika... I odemo na Peskaru (ko je iz okoline ZRa zna).
Parkirali na par metara od nekog stojadina i seli na haubu, ne obraæamo uop¹te pa¾nju da nekog ima u tom stojadinu, mrak, ni ne vidi se ni¹ta...
Posle par minuta otvara se zadnji prozor na stojd¾i i devojka u srednjim dvadesetim gurne glavu kroz prozor i ka¾e:
"E momci, jel mo¾ete samo malo ti¹e, ne mo¾emo da se skoncentri¹emo kad prièate glasno..."
Mrtva ladna... ko da poku¹avaju da èitaju knjigu!
Mi se pogledali i u fazonu "izvini stvarno, odosmo..." seli u kola i zapalili dalje..
Kad nam do¹lo u glavu ¹ta se upravo desilo mi pocrkali od smeha! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: cbrr1 poslato 17 Septembar, 2012, 17:50
Citat: Borisa Motorisa poslato 17 Septembar, 2012, 17:48
Citat: Dutchman poslato 17 Septembar, 2012, 17:42
ortaku neki vojaer svrshio na ledja jer mu bio otvoren prozor

haahahahahahahah dal je moguce hahaahah :D

ova slika gore je blizu mene, medjuvrsje ovcar banja ;)
idi bre mali u pm...svaki tvoj komentar citam po 5 min...zagledam se u gif...

Ja citam tvoj i svaki put mi sve smesniji i smesniji ;D

Dragan_kineziolog

Mrsko mi bilo sve citati, jel se neko prijavio kad je prvi put ovako osvjestao i motor ili ima posebna tema za to  :P Znam da uff jeste i ima sve snimljeno  8)
Inace 190ka, pomjeris prednje sjediste do kraja i spustis i mozes kolo igrati  ;D
Tezak je zivot nas nindzi

Quickie

Sjajna tema ... :)
Vri¹tao sam od smeha èitajuæi.
jedva èekam da i ja imam ¹ta da pi¹em u njoj :P
Happiness real only when shared.

Dragan_kineziolog

Ako si "kviki" i na djelu, slabo ces ista imati pisati  [zvizdi]
Tezak je zivot nas nindzi

Quickie

  [nono]  "Kviki" je nadimak za onog koji "brzo preðe na stvar" a ne onog koji to otalja i odradi kako ne dolikuje gospodinu  ;D  ;) :P
Happiness real only when shared.