Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

cbrr1 ovako reaguje na devojku pre i posle sexa tj zainteresovan je isto koliko i njegov "prijatelj"  :)

http://www.psychologytoday.com/files/u26/loss_of_sex_drive_ruining_marriage.jpg

balcan girl

ne znam samo zasto mislite da sve zene vole da se gnjave posle sexa? Postoje i one koje vole posle toga da na miru ispuse cigaretu, da se okrenu na drugu stranu i spavaju :-D e sad poenta u kombinaciji i u vezi je upravo ta, u osecanjima pre i posle, a gimnastika je potpuno ista u oba slucaja :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

u mom slucaju ta nazovimo kombinacija se bolje ponasala prema meni i u krevetu i van njega od mog bivseg muza :-D verovatno je muz zbog toga sada i bivsi :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2012, 11:27
u mom slucaju ta nazovimo kombinacija se bolje ponasala prema meni i u krevetu i van njega od mog bivseg muza :-D verovatno je muz zbog toga sada i bivsi :-P
to nije kombinacija,nego se mucenik zaljubio..bilde..

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2012, 11:27
u mom slucaju ta nazovimo kombinacija se bolje ponasala prema meni i u krevetu i van njega od mog bivseg muza :-D verovatno je muz zbog toga sada i bivsi :-P

Al eto vidi¹, da ga nije bilo ti sad ne bi znala ¹ta valja! :D
Mi "lo¹i" smo tu da pomognemo.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Vidim da si se opametio po pitanju zajebancije, pa æu da ti odgovoram. Barem za sada.



Citat: pit poslato 12 Septembar, 2012, 10:22
Osecam nekako da si zesci lizac gosn Djole :P :P

Volim ja da poli¾em pièiæ, ¹to da ne. Nema tu ni¹ta gadno. A ti? Ili ti vi¹e preferira¹ kurate? [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]


Citat: pit poslato 12 Septembar, 2012, 10:22
i da bi mogao da oformis pokret kuravama ''Ako mi pusimo morate i vi da lizete'' pa mozda u cilju popularisanja lizanja da otvoris profil na Facebuku sa tom temom. [yahoo] [yahoo]

Mo¾e, nemam ni¹ta protiv. Ali, obzirom da nemam fejs, te da si ti dao ideju, mo¾e¹ da mi bude¹ kurva, odnosno PR projekta. Zato nataknem te na kitu, pa se ti deri da kurve èuju. Mo¾da neka i èuje, pa doðe da ti poli¾e... [rofl][rofl][rofl]


Citat: pit poslato 12 Septembar, 2012, 10:22
A mogo bi i da te ubacim u ''sluzbu'' kao prvokator lizac....kakve tajne bi ti izvlacio zenama mogu misliti. [rofl] [rofl] [rofl]

Slu¾ba me nikad nije interesovala, jer ko je dovoljno lud da tu bude, sa njim ne treba biti. Iako mi je kom¹iluk sve pandur do pandura, iako se trude da budu normalni - nisu. Zato od slu¾be bje¾im k'o ðavo od krsta. Jedino u slu¾bi ¹to valja su BMW-ovi...


Citat: cbrr1 poslato 12 Septembar, 2012, 10:24
Djole je vec dao oglas..li¾em po kuæama...

A ti si mi Fifica... Tandem boli glava. Ja li¾em, ti mi ga guta¹... [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

balcan girl

pa ovi dobri su dosadni, glasam za lose :-D a i debil kako rece neko, to nije sigurno, i ne nije se zaljubio, mozda i jeste al u svoju devojku ne u mene :-P nego je covek na mestu a to treba postovati i ceniti. Sto znaci da on ne mora da klekne al ce ipak dobiti blowjob :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1


CBRR1







Citat: cbrr1 poslato 12 Septembar, 2012, 10:24
Djole je vec dao oglas..li¾em po kuæama...

A ti si mi Fifica... Tandem boli glava. Ja li¾em, ti mi ga guta¹... [rofl][rofl][rofl]
[/quote] uuu nisko Djole nisko... [thumb_down]

castor

Dobro, de. Ajde, mo¾e¹ da li¾e¹ samnom. Jel' sad ok?

Nemoj samo da se ljuti¹. Pliz...
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1


balcan girl

a da zaboravih da dodam, da je lizanje koje sam dobila od te kombinacije, najbolje u mom zivotu :-D B-) covek zna znanje, ne moras da mu crtas mapu :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

CBRR1

Ajmo kolezinice..ona meni ja njuma.. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

ili ono kad lik kaze ribi, ajd pomeri se malo levo, cek cek ajd desno, sad malo gore, na kraju ribi dopizdi i kaze je li bre jel ti mene jebes ili parkiras? :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2012, 13:56
ili ono kad lik kaze ribi, ajd pomeri se malo levo, cek cek ajd desno, sad malo gore, na kraju ribi dopizdi i kaze je li bre jel ti mene jebes ili parkiras? :-D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Zverka

Citat: balcan girl poslato 12 Septembar, 2012, 13:56
ili ono kad lik kaze ribi, ajd pomeri se malo levo, cek cek ajd desno, sad malo gore, na kraju ribi dopizdi i kaze je li bre jel ti mene jebes ili parkiras? :-D
careee... OTE MI REC IZ USTA !!!!
Never ride faster than your angel can fly

:D

YoYa

 [rofl] eee dobra je tema, budi secanja,, da i ja pustim dusu na jedan dogadjaj

realno mislim da sam u srednjoj i pocetak faxa samo i cepao u mojoj Subari,, :D
bilo je nesto kasno pred zimu,a ja pre nego je bacim kuci, svratim dole kod Milosevog konaka na parking,,,
nesto me bilo sramota od ostalih pa u prvu i krljnem ga preko parkinga u zbun ka sumi,, greje subariska a ja drljam kolena ispred suvozacice..
Zavrsimo mi to, ja da krenem,  nece napred, nece nazad a lamela izgorela, sagnem se ispod a on stoji na osecenom panju ko na terazijama.. ;D

Zovem buraza i kuma, oni  kradu caletovog starog cirokija i dolaze dole,
oni na prozor a ribi glupo a kum ce * vi od ovolikog grada nasli da se jebete ovdei*,   :D
vuci lagano,,nista ,,zaleteo on cirokija par metara ,,,izlete subariska a ceo pod na levoj strani ostao na panju.. :'(
do kuce sam mogao ko kremenko... :D

tesko da se setim caletove reakcije ujutru ,al znam da smo se pokidali od smeha i uzeli da varimo pod..

eee to su bili dani,, vec sam postao matorac tesko da se setim kad sam prskao u kolima
elem od tih dana najlepse uspomene pamtim po banjici, jajincima, rakovici  verovatno sto su najbolji stekovi bili
[cheers]


Kengur

Jajinci ok stek...
Avala ok stek, osim ako ne zivis na Avali... Iza Avale, pun kurac stekova, jeste daleko ali su dobri.. :)

Mada avala dobra za ucene... Cesto sretnem neka poznata kola, ljudi ozenjeni... Vide me posle par dana u Dekimesu, nude pivo i klopu, kao dobar sam covek.. :D