Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Taj Francuz bas nekad ume da smara.. sreca nasa pa ce tamo da ostane par nedelja.

pit

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 14:36
A hteo sam da otvorim temu o Hondi,da se nije ume¹ao ovaj francuz i sve spojio u jednu..Jebem ga usta,¹to tako ne uradi sa onim nemaèkim vozilima,lako je zajebavati kulturne i fine japance.. :P

          Bez obzira sto cenim japance ali ako su u jednoj temi ..meni sve to isti kurac ....Micubusi,Tojota,Mazda...sve to lici jedno na drugo...uostalom ko mali zuti...svi su na isti kalup.Nemacka vozila sa druge strane imaju svoj identitet....taklo da kad se kaze Audi tacno se zna o cemu se radi.

Bori¹a

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 14:36
A hteo sam da otvorim temu o Hondi

pa bila je prvo o hondi, ja otvorio, pa onda kengur preimenovao u japanske aute ;)

@major
moj deda vozio i drzao samo srednji prst na volanu (tu je burma valjda) i zakaci i oguli 3cm volana burmom :D

Bori¹a


Nadalina

Citat: Borisa Motorisa poslato 14 Septembar, 2012, 20:44
moj deda vozio i drzao samo srednji prst na volanu (tu je burma valjda) i zakaci i oguli 3cm volana burmom :D

Borisa, ti k`o da zivis na drugoj planeti pa lupis da se burma nosi na srednjem prstu...  [facepalm]
Dzukela u podznaku

Major

Citat: Kengur poslato 14 Septembar, 2012, 23:09
Pa kad si papucar, nosis burmu :P
vidi ga ovaj evropljanin sto se osilioooo :)

Nadalina

Muzicu, ne se *urobecas, nosices je i ti! :D
Dzukela u podznaku

Kengur

Budi miran, inace prelazim u Nis expres...

Bori¹a

Citat: Nadalina poslato 14 Septembar, 2012, 23:17
Borisa, ti k`o da zivis na drugoj planeti pa lupis da se burma nosi na srednjem prstu...  [facepalm]

ne znam, al znam da vozi tako sto stavi jedan prst na volan
al dal je to srednji ili ovaj do njega(ne kaziprst) ne znaaaaaam
nadam se da necu jos nositi to hahaha

zmiya

Za fiata i ¹kodu je mama i tata..

Lazic

moja ¹klopocija 1994, jo¹ je i sklapana u U.K, ovih dana je ponovo vozim, crveno kreæe na 7500rpm, inaèe je po gradu vozim na 1500-3000, ali kako lako se zavrti do 7000, drugom je to malo preko 100kmh, pa kad ga cimne treæa k'o iz praæke, al' onda se ukenjam, pa pu¹tam gas na 120kmh...:D A i sa vinterama mnogo bolje ide nego ¹to staje...[facepalm]

UFF

Citat: pit poslato 14 Septembar, 2012, 23:58
Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 23:30
Za fiata i ¹kodu je mama i tata..

  Uporedi Stila 2004 i Hondu Civic 2004 pa ce te neke stvari biti jasnije.Dizajn pre svega.Motori su ionako ok.


[rofl] [rofl] [rofl]

UFF

@ major

Tapaciranje volana u kozu Kurjak pancevo 065 435 88 07       35e
Tapaciranje volana u kozu Zvonko pancevo  062 963 13 38    40e
Tapaciranje volana u kozu Sova nbg  063 77 191 94               60e

Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
Takodje mozes da radis pola u normalnu kozu a pola u perforiranu sto izgleda lepse ali i to je malo skuplje

Major

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 01:38
@ major

Tapaciranje volana u kozu Kurjak pancevo 065 435 88 07       35e
Tapaciranje volana u kozu Zvonko pancevo  062 963 13 38    40e
Tapaciranje volana u kozu Sova nbg  063 77 191 94               60e

Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
Takodje mozes da radis pola u normalnu kozu a pola u perforiranu sto izgleda lepse ali i to je malo skuplje

[cheers]

Ako volan nije bio kozni onda je cena malo jaca.. kakvi su cigani jbt.
Sto da nije takav volan veci pa mora vise materijala da potrosi. Sto volim kad se tako iskenjaju.


I ovo je tema o Japanskim automobilima pa bi bilo lepo da se zadrzimo na njima ;)

pit



            Vazi prosetacu...i ti vozi tvoj fetis ...zabole me vise i rec da kazem o njemu.

Milos

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 01:38
@ major

Tapaciranje volana u kozu Kurjak pancevo 065 435 88 07       35e
Tapaciranje volana u kozu Zvonko pancevo  062 963 13 38    40e
Tapaciranje volana u kozu Sova nbg  063 77 191 94               60e

Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
Takodje mozes da radis pola u normalnu kozu a pola u perforiranu sto izgleda lepse ali i to je malo skuplje

Ja se izvinjavam autoru teme na OFFu, ali samo da priupitam nesto,

Uffe, da li znas da li ti likovi rade i koze menjaca, koliko para, i valja li cemu... nesto mi se ne stavlja ona eko koza s buvljaka za 200 dinara...
Moze i na PP, moze ovde kako god...

Kengur

Rade sigurno. Uostalom, kupi parce koze, odnesi im, i plati samo ruke.

UFF

Citat: Milos poslato 16 Septembar, 2012, 12:22
Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 01:38
@ major

Tapaciranje volana u kozu Kurjak pancevo 065 435 88 07       35e
Tapaciranje volana u kozu Zvonko pancevo  062 963 13 38    40e
Tapaciranje volana u kozu Sova nbg  063 77 191 94               60e

Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
Takodje mozes da radis pola u normalnu kozu a pola u perforiranu sto izgleda lepse ali i to je malo skuplje

Ja se izvinjavam autoru teme na OFFu, ali samo da priupitam nesto,

Uffe, da li znas da li ti likovi rade i koze menjaca, koliko para, i valja li cemu... nesto mi se ne stavlja ona eko koza s buvljaka za 200 dinara...
Moze i na PP, moze ovde kako god...


milose radi ti to bilo ko ko ima industrijsku masinu za sivenje a moze i obicna ako ne uzmes debelu kozu
kod njih ako ides ne treba da nosis materijal imaju ga oni i najsigurnije ti je da ih pozoves i proveris ali cenim da je cena oko 15eur po komadu
ja sam na mom bmw-u odmah po kupovini skinuo onu vec pomalo izakanu fabricku presvlaku, rasparao je, iskrojio po njoj od paraceta koze istu takvu i otisao kod drugara koji je tapetar i reko mu zasij mi ovde, posle to sam zalepio onim pistoljem za plastiku i gotovo (a mogao sam i kod njega da zahevtam onim tapetarskim pistoljem)


[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: MajorSoul poslato 16 Septembar, 2012, 10:48
Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 01:38
Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
[cheers]
Ako volan nije bio kozni onda je cena malo jaca.. kakvi su cigani jbt.
Sto da nije takav volan veci pa mora vise materijala da potrosi. Sto volim kad se tako iskenjaju.

nisu cigani vec ima vise posla (stari mora da se obradi prvo da mu se urazu neki kanali i da se oslirgla jebem li ga sta vec) a cena je mislim samo 10 veca

ta obrada se radi da se ne bi koza okretala u ruci jer se pored sivenja takodje i lepi za volan
a mozes i ovo da kupis pa sam da ga usijes ali vidi posle kako se nabora od upotrebe - e to je zato sto nije zategnuto kako treba i zato sto nije zalepljeno i zato sto nije bio kozni volan i nije pripremljeno kako treba

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-Z3-REAL-LEATHER-STEERING-WHEEL-COVER-BLACK-ST-/250752082579

zmiya

Citat: MajorSoul poslato 16 Septembar, 2012, 10:48
Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2012, 01:38
@ major

Tapaciranje volana u kozu Kurjak pancevo 065 435 88 07       35e
Tapaciranje volana u kozu Zvonko pancevo  062 963 13 38    40e
Tapaciranje volana u kozu Sova nbg  063 77 191 94               60e

Cene za su za volane koji su vec bili presvuceni u kozu (za one koji nisu kosta malo vise jer ima vise posla)
Takodje mozes da radis pola u normalnu kozu a pola u perforiranu sto izgleda lepse ali i to je malo skuplje

[cheers]

Ako volan nije bio kozni onda je cena malo jaca.. kakvi su cigani jbt.
Sto da nije takav volan veci pa mora vise materijala da potrosi. Sto volim kad se tako iskenjaju.




Nisam hteo da ti ka¾em ni¹ta za ono ¹to si skoèio kako sam zardjuje¹ novac,nije mi to bitno,a pogotovo nema¹ ti ¹ta meni da se pravda¹ kako zaradjuje¹,samo mi nije jasno da ima¹ jedno 40-50 hiljada evra u vozilima i igra ti ne¹to 10 evra oko cene volana..