Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

dobaaaaar
190 ili 200ks?
moja je 2.2ictdi 140ks :(

Kengur

Vidi ovog uffa po svaku cenu hoce ovde da prebaci troboj... :)

Ja tvrdim da su jeftini za odrzavanje, bar ovaj les sto ja imam. Pravili smo poredje, tj cale dok ja nisam imao dozvolu. Dok ga nismo kupili kleo se u Mercedesa :) Ovo ce se svideti pitu :)
A vozio je svasta, dvojku kad je bila par godina stara, imali smo trojku kocku itd itd... :) Ali definitivno je ostao pri tome da je ovo ''najbolji'' auto koji je imao. Odnos cena kvalitet... Prakticnost i ta sranja...

Uostalom, sad je isti kurac koju marku kola vozis, za svaki imas cene delova od 1000din pa na gore u zavisnosti sta hoces da ugradis... kina, kina kina, japan, kina, kina, kina, nemacka, kina kina kina.....

Bori¹a

tako je, ili ces da kupis neki deo kvalitetan i platis i sluzice 100.000km ili ces da kupis 5 kineskih koje menjas na 20.000km za male pare...

Plazma Keks

pricao mi jedan gazda neke firme. menjao sam puno automobila u zivotu i samo dva ce mi ostati u lepo secanju, mazda 626 i mercedes e klasa koju sada vozi. servis, sipas i vozis

Bori¹a

moj deda prica, vozio mercedesa c180 novog kupio devedeset i neke, i mislio je da nikad nece moci da vozi nista sem mecke, kad je seo u hondu odusevio se ;D

pit

Citat: Kengur poslato 01 Septembar, 2012, 23:26
Vidi ovog uffa po svaku cenu hoce ovde da prebaci troboj... :)

Ja tvrdim da su jeftini za odrzavanje, bar ovaj les sto ja imam. Pravili smo poredje, tj cale dok ja nisam imao dozvolu. Dok ga nismo kupili kleo se u Mercedesa :) Ovo ce se svideti pitu :)
A vozio je svasta, dvojku kad je bila par godina stara, imali smo trojku kocku itd itd... :) Ali definitivno je ostao pri tome da je ovo ''najbolji'' auto koji je imao. Odnos cena kvalitet... Prakticnost i ta sranja...

Uostalom, sad je isti kurac koju marku kola vozis, za svaki imas cene delova od 1000din pa na gore u zavisnosti sta hoces da ugradis... kina, kina kina, japan, kina, kina, kina, nemacka, kina kina kina.....

            Pa vidis da je nenormalan i on i onaj Zeljo ..samo bu se prepucavali i svadjali sa neki ...oce na celom forumu i u svim temama da se prica o njemu i bmw -u.Uffe aj odjebi odavde idi u svoju temu pa tamo onanisi.
              Inace japanca nikad nisam imao ali imam visoko misljenje o njima pogotovu o Tojoti Avnenzis i Hondi ACORD za koje mislim da su skinuli sa trona izvikani Pasat.

Kengur

Meni je akord drkanje. Iskreno, nemam nesto kontakta sa novijim japanerima, ali honda mi deluje bas kvalitetno....

Bori¹a

u mom je jedino sranje sto nema normalnu kozu nego po sredini platno a po ivici kao valjda eko koza neko sranje tesko
inace ostalo skoro sve ima, al nema ni onu fabricku navigaciju :(
ali bice dana da stigne noviji model koji to ima ;D

Kengur

Major, daj slike crva. Mislin na auto... Da ti ne padne nesto drugo na pamet... :)

UFF

borisa ne lupaj gluposti bre kakva eko kosa jel si ti normalan?

a dobar je ovaj kengur
kaze njegopv cale je vozi golfa 2 i kleo se u mecku hahahhaha
ma sta pricas?

Bori¹a

http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/248/2482354/87a464516df1-800x600.jpg

ovakva su sedista kod mene
sa strane kao neka imitacija koze boga pitaj, neko platno nemam pojma sta je

Kengur

Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 01:49
borisa ne lupaj gluposti bre kakva eko kosa jel si ti normalan?

a dobar je ovaj kengur
kaze njegopv cale je vozi golfa 2 i kleo se u mecku hahahhaha
ma sta pricas?

Vozio golfa 2 starog 2 godine, vozio par godina i 124 placenu 15000 maraka ..
Pa se sjebao, prskao radnicu, i onda keva prodala auto :D

Golfa sam naveo samo zato sto je ''sinonim'' za kvalitet.........

I pocni da citas postove....

Purec

Ja sam pre 5-6 godina imao Hondu Prelude 2.0, cetvrta generacija. Zmaj od auta, za svoje godine prelepa, ide kao bolesna a skrece kao karting. I dalje sam zaljubljen u taj auto i kad bih imao prilike uvek bih je kupio ponovo :)

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/167759_1642950607636_3254882_n.jpg

goranvojska

imao japanca i ko nije imao nemoze da veruje kakvi su to auti.br 1 pa 3 mesta pa ostatak sveta.

Bori¹a

ubio me bog ako nisu bolji od mercedesa i audija i bmw-a (u klasi srednjih auta) a da nisu toliko popularni zbog komplesa...

goranvojska

pa da sam direktno to rekao lincovali bi me za primer.

Bori¹a

Ajs Nigrutin - Honda Sljivik 1.5

i on vozi japanca ;D

brzine idu u X jer sam ja tunirao da ide u X ;D

UFF

Citat: Borisa Motorisa poslato 02 Septembar, 2012, 02:09
http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/248/2482354/87a464516df1-800x600.jpg

ovakva su sedista kod mene
sa strane kao neka imitacija koze boga pitaj, neko platno nemam pojma sta je


jest da japanac nema ru dozu luxuza kao bmw ali kako si dosao do zakljucka da je to imitacija koze?

Uncle Bob

Citat: goranvojska poslato 02 Septembar, 2012, 03:18
pa da sam direktno to rekao lincovali bi me za primer.
Isti qrac direktno indirektno.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2012, 03:55
jest da japanac nema ru dozu luxuza kao bmw ali kako si dosao do zakljucka da je to imitacija koze?

pa nemam pojma, glatko je, ugreje se kao koza ;D