Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 14 Septembar, 2013, 11:35

Ne ograniceni indijancu meni je drago sto ces kao klinac kupiti auto,svaka cast i zelim ti da kupis najbolji primerak kod nas,smejem se sa podom do modela marta 2oo5te tome se smejem...

Brate rða golf 7mica 2013-to, jer im se otkaèi crevo od klime, pa zaliva suvozaèa...:o [facepalm] A meni na 20 godina staroj hondi curelo 2 godine i nema trunke rðe...:o

con3

Citat: Laziæ poslato 23 Septembar, 2013, 16:18
Citat: CBRR1 poslato 14 Septembar, 2013, 11:35

Ne ograniceni indijancu meni je drago sto ces kao klinac kupiti auto,svaka cast i zelim ti da kupis najbolji primerak kod nas,smejem se sa podom do modela marta 2oo5te tome se smejem...

Brate rða golf 7mica 2013-to, jer im se otkaèi crevo od klime, pa zaliva suvozaèa...:o [facepalm] A meni na 20 godina staroj hondi curelo 2 godine i nema trunke rðe...:o
I suvozac poraste i probije glavom krov ? :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

pogledaj novi auto bild, 20. septembar...:D

Kengur


Joker

Da'l me Hebes u svakoj temi?? :) Pa jel si realan??
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

con3

Nista posebno ,oni jos nisu culi za tjuniran fiat 500

Kengur

Citat: Joker poslato 28 Januar, 2014, 14:37
Da'l me Hebes u svakoj temi?? :) Pa jel si realan??

Pa nego kako, kao kauboj kad uzjase konja :D

con3 ???


Kengur


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Imaju bre neki smek ovi stari automobili :)
Steta sto nemam par miliona viska da mogu da se zezas i kupujem sta mi se svidi :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Major poslato 03 Februar, 2014, 11:43
Imaju bre neki smek ovi stari automobili :)
Steta sto nemam par miliona viska da mogu da se zezas i kupujem sta mi se svidi :D

Nije to skupo u parama....skupo je u vremenu utrosenom za sredjivanje.....posto si kupio autobus sumnjam da nemas dovoljno para....verovatno je problem u vremenu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Problem je u garaznom prostoru+vremenu, a kakvo nam vreme tek dolazi bice i u parama..
Ja bi najradije ko ovaj ludak da imam par miliona u steku http://www.jaylenosgarage.com/