Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Vlajko

©to bi reko jedan moj ortak.. fali mu kukica  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Stevan

Zet vozi 1.8 u fullu. Ima panoramu, ekran u boji, sva krem... Jako je dobar auto, trosi 7-8l normalne voznje. Samo je malo papreniji za odrzavanje. Npr, menjao je prednje amortizere i placao 16 000 po komadu. :P
Kaze on da je jedina mana sto je niska :D njegova ima opremu executive.

con3

Realno honda je honda znam nekoliko ljudi koji voze i svi su prezadovoljni ali su sve jaci motori preko 2.0 ali zato nema ama bas nikakvih problema

dr32

Ma ovaj sto gledam je 1,8 ali 140ks sto jeste malo jace ali jbg. Nego ima li kakvih decijih bolesti, posebno model 2006? Na sta obratiti paznju pri kupovini, ima li slabih tacaka? Cuo sam i ja da je malo niza i tvrdja, al ni ova Honda na 2 tocka nije najudobniji motor na svetu pa mi opet svaki put pravi osmeh na licu :D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Stevan

Njegova je 1.8 2007. Sad je na putu covek, cim se vrati (za dan-dva-tri) pise ti on ovde. Pozdrav! :D

dr32

To bi bilo odlicno, hvala ti.  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Stevan


Major

Nisam primetio temu da ti odgovorim, mada mislim da sam ti sve rekao na pp.
Auto je odlican i ako bi morao da mu dam jednu zamerku jeste sto nema zadnji brisac, sve ostalo je odlicno!
Ako pazaris neces se pokajati ;)
Mnogo mu lepse stoji crna boja ;D

dr32

E jesi hvala ti puno, kad sam trazio Civic u pretrazi prvo sam video tvoje ime uz neke teme pa reko da probam direktno, tek posle sam se setio ove teme.  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Major


Gašpar


Major

Da da i Gasu sam navukao da kupi ;D

dr32

Hehehe... Ove sto gledam su benzinci, a nesto sam procitao na netu kako dizeli trose dosta ulja i da im je to malte ne fabricki. Jel tacno? I kakav je zvuk i odziv na gas kod dizela? Pre sam bio totalno protiv njih,al par meseci u Golfu 6 mi je promenilo misljenje,cak mi ni zvuk nije bio iritantan.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Stevan

Cuo se sa zetom :) on kaze da je do jaja! Nema mane sem sto je niska, sto i nije neka mana, samo ponekad. :) Super ide, trosi manje od ocekivanog i nema nikakve probleme. Kaze da ako zelis da probas mozes da dodjes da probas njegovu, mi smo iz Jakova :)

dr32

Odlicne vesti,nego majku mu ovaj auto samo hvale i kazu pa malo je nizak sto i nije neka strasna mana.Hvala na ponudi za voznju, nisam zadnjih meseci u BGu, ali i ove informacije mi puno znace.  [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

Pa nego sta ce nego da ga hvale?
Ko kaze da je civic ili acord los taj je malo  [ludak] u vugla

dr32

Pa brate za sve ljudi nadju po neku manu ovde mi kazu samo e malo je nizi ili lak je na vodenoj bazi pa je to malo skuplje nedaj boze za farbanje, ovako nista, zvuci neverovatno. A opet kad ga i englezi koji samo znaju da pljuju po stranim kolima hvale, onda to stvarno nesto znaci.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Major

Kazem ti ja da je auto extra i nemoj uopste da razmisljaj nego kupuj :)
Nizak jeste, a to znaci samo da kad se parkiras na ivicnjak moras da ides sporije nista vise ;)

Bori¹a

Citat: UFF poslato 30 Januar, 2013, 23:43
Ko kaze da je civic ili acord los taj je malo  [ludak] u vugla

akord keva, kad sam poceo da vozim tek sad shvatam da je odlican ;D

teram sad moje da uzmu onaj novi 2.2 dizel sa 180ks ;D