Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

E pa motor iz sunnyja imam. 1.6 100ks.

Isti je u sunny i almeri... Samo ne znam dal gti nosi 1.6 ili 1.8

Hurricane

Koje godi¹te ti je Almera?

Pro¹le godine sam sa ortakom bio u Dortmundu, kupili jednu... video èovek u oglasima i hoæe kupi... ekstremno dobro stanje 100Kkm...
1.8B 2004g, Ja sam vozio nazad, jednom reèju odlièan, mada potro¹nja do bg nije bila ispod 8L.. bilo je tu i izvlaèenja i svraæanja tu i tamo ali... sad on ka¾e da u gradu mu ne ide iznad 9L
¹to je skroz ok.. na ostalo ima samo reèi hvale..

Kengur

moja je stari model 99god. Ima rest stopaljke i farove, malo drugacije od one 97-98...

Dobra su to kola. Jeftina, ne kvare se nece ih niko ukrasti sigurno... :D

Meni ovaj 1.6 trosi isto 8-9 l  grada...  1.4 je zakivao, trosio litar vise...


Plazma Keks

bogami, dosta je to. moj ima 2.5l i trosi toliko...

Kengur

Dizel?

A i nije to merodavno, daj mi to krme da vidis da li ce da trosi 8 litara po gradu... :)

Plazma Keks

dizel. pa po gradu trosi oko 9-10l ali racunaj da uvek ima bar 100kg tereta...

Kengur

Ma dobro nisu za poredjenje. Ja sa tim ne bih isao svaki dan u grad ni po kazni bre... Ko da se drka sa parkingom, iovako ga jedva nadjem...

I sta je 100kg tereta, ja uvek imam toliko djubreta i pola ormara :D

DaChaS

Sta su ti japanci sve konstruktivan dijalog :D

UFF

gde je pit bre da im kaze sta je punto i stilo kakav japan koji qrac ? :D
vi da ste smekeri vozili bi NOVOG japanca a ne kantu iz 90tih staru 20+ godina  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Japanska kola su kurac zivi.....Mitsubishi lanser 1991 kupljen nov...jos kotrlja, ali se raspao....ne postoji vise dobar primerak na drumu....jednostavno je lim previse tanak i trapovi nezni za nase drumove....jeftino odrzavanje...delovi ubedljivo najskuplji na svetu, nego srecom ima divcibaraca sa svih strana sveta pa se krpi.
Stari agregati su bili odlicni, ali poput afrike toliko slabasni da nije ni cudo sto traju toliko.....imao ja i civic crx  16v jebo mi je kevu po svim aspektima....imao i mazdu 929 kad je bila nova....i ona mi se najebala majke.....
sve u svemu testiram BMW zadnjih pet godine....malo sam probusio karter i sad ulje curka a ja samo dolivam zejtin u njega....i pored goriva to mu je jedino odrzavanje....e da i poneka zimskao letnja polovna guma.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Citat: revolution poslato 01 Septembar, 2012, 19:46
Japanska kola su kurac zivi.....Mitsubishi lanser 1991 kupljen nov...jos kotrlja, ali se raspao....ne postoji vise dobar primerak na drumu....jednostavno je lim previse tanak i trapovi nezni za nase drumove....jeftino odrzavanje...delovi ubedljivo najskuplji na svetu, nego srecom ima divcibaraca sa svih strana sveta pa se krpi.
Stari agregati su bili odlicni, ali poput afrike toliko slabasni da nije ni cudo sto traju toliko.....imao ja i civic crx  16v jebo mi je kevu po svim aspektima....imao i mazdu 929 kad je bila nova....i ona mi se najebala majke.....
sve u svemu testiram BMW zadnjih pet godine....malo sam probusio karter i sad ulje curka a ja samo dolivam zejtin u njega....i pored goriva to mu je jedino odrzavanje....e da i poneka zimskao letnja polovna guma.
Najebo si ako te Pit cuje! :)
TwinZ Auto & Moto

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 01 Septembar, 2012, 19:23
Ma dobro nisu za poredjenje. Ja sa tim ne bih isao svaki dan u grad ni po kazni bre... Ko da se drka sa parkingom, iovako ga jedva nadjem...

I sta je 100kg tereta, ja uvek imam toliko djubreta i pola ormara :D
pazi, alat i oprema su preko 100kg, plus sto tako nosim neke delove, cilindre za hidrauliku, motore, menjace, gume, kulumatore... sto se tice parkinga, to si u pravu, ali se brzo naviknes da ti je auto 5m dugacak i da mu treba ulica sirine 4 trake da bi napravio cist polukrug. ako ides u centar, parkiras se na dorcolu, onoj ulici sa kaldrmom iznad brankovog mosta... naucis napamet mesta gde znas da ces sigurno naci parking...

Damnmoto

Japanci su keva, ima corolla koja je presla na moje oci 940

Hurricane

Citat: Plazma Keks poslato 01 Septembar, 2012, 20:19
Citat: Kengur poslato 01 Septembar, 2012, 19:23
Ma dobro nisu za poredjenje. Ja sa tim ne bih isao svaki dan u grad ni po kazni bre... Ko da se drka sa parkingom, iovako ga jedva nadjem...

I sta je 100kg tereta, ja uvek imam toliko djubreta i pola ormara :D
pazi, alat i oprema su preko 100kg, plus sto tako nosim neke delove, cilindre za hidrauliku, motore, menjace, gume, kulumatore... sto se tice parkinga, to si u pravu, ali se brzo naviknes da ti je auto 5m dugacak i da mu treba ulica sirine 4 trake da bi napravio cist polukrug. ako ides u centar, parkiras se na dorcolu, onoj ulici sa kaldrmom iznad brankovog mosta... naucis napamet mesta gde znas da ces sigurno naci parking...

Ili parking u Mike Alasa kod centra Boban, zavisi koji padinu napadas..

Plazma Keks

parkiram u visokog stevana, te ulice kod dusanove uglavnom. posle tabanam u grad

Uncle Bob

Citat: Damnmoto poslato 01 Septembar, 2012, 20:36
Japanci su keva, ima corolla koja je presla na moje oci 940
Bezte deco s,prozora  [pomazi_me]  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Kupio CRV-a ove godine, presao za sada nekih 5000+ odlican auto. ;)
O motoru necu ni da komentarisem to je jedna zmija od motora ;D

AndreyRR


Bori¹a

Citat: MajorSoul poslato 01 Septembar, 2012, 21:45
Kupio CRV-a ove godine, presao za sada nekih 5000+ odlican auto. ;)
O motoru necu ni da komentarisem to je jedna zmija od motora ;D


koji ti je motor u njoj?
ima ona isti motor kao kod mene u hondi i odlican, ne znam da li se iko zalio na njega

Major