Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


Bori¹a

ti bas ne odustajes od honde? :P
mudrooo ;)

Major

Citat: zmiya poslato 06 Septembar, 2012, 10:47
A kolko si pre¹ao?


Mislim nisam presao milion ali preko 100k jesam.

Citat: Borisa Motorisa poslato 06 Septembar, 2012, 10:48
ti bas ne odustajes od honde? :P
mudrooo ;)

Nisam valjda lud da odustanem ;)

dr32

Drago mi je da to cujem.Cuo sam od nekog pametnjakovica kako ima tvrdu zadnju osovinu, pa kao ne veruje kako relativno nov auto ima tako lose ogibljenje. Zivo me zanima koliko je udoban napred i pozadi. Mada ja sam se jednom vozio pozadi oko 200km doduse u sedanu (tj. onom manje lepom modelu po meni) i nisam osetio nista lose. A instrument tabla me odusevila, kao u borbenom avionu, strava.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Major

Niko se do sada nije bunio. Cak se ljudi iznenade (pozitivno) kad shvate koliko mesta ima pozadi. Spolja izgleda kao da nazad ima samo za maljusne ljude ali u sustini je jako prostoran.
Ja kad sam provozao prvi put, kad sam bio na test voznji bio sam totalno iznenadjen kako je odlicno odradjen ceo auto. E posle toga sam cekao 2 (dva) meseca isporuku.. hteo sam da se roknem koliko dugo moze da bude kad nesto ocekujes. U svakom slucaju auto koji me nikad nije izneverio, auto koji te totalno iznenadi snagom i jednostavno ne mozes da ga ne zavolis ;)


MILJAN

suma sumarum....mazda 6 u hoNDA AKORD DANAS SU AUTA sa najboljim ocenama u toj klasi...
Cave ab homine unius libri

Kengur

6ca je cista perverzija!
Mada ne bih se zalio ni na 3ku.... :)

MILJAN

#147
prva ¹estica je u Nemaèkoj dobila nagradu za najbolji sklop u toj klasi..prodata je 2007 vi¹e nego golf----to je za Nemaèku èudo..
Cave ab homine unius libri

Kengur

Stariju mozes da kupis u ceni recimo golfa 4, a za golfa je realno spejs satl.

Major

Aj da ne otvaram novu temu. Jel imate neku preporuku da mi date ko radi dobro presvlacenje volana?
Malo se uzjebao pa hocu da ga presvucem, a necu sam da radim da bi to licilo na nesto ;D

Uncle Bob

Mrzi me da trazim ima negde u halo oglasima SOVA lik je iz Zemuna radi samo kozu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

da ali taj je skup

pa ako ti nije problem cena idi kod njega sigurno je najbolji
a imas jeftinije u pancevu

zmiya


Major

Otprilike koliko se krecu cenu u Pancevu, a koliko kod ovih na NBG-u?

zmiya

Kako god okrene¹,za tebe nije skupo.. :P

I kako si sjebao volan na 50 iljada?

3006

Moja ©koda je 2008. i imam obièaj da dr¾im volan uvek samo levom i uvek na istom mestu. I tu se olju¹tio. A pre¹ao sam 70-80 hiljada.
E to se japancima ne de¹ava, bar nije onim starim. Ne znam za ove od pre par godina.

Major

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 12:48
Kako god okrene¹,za tebe nije skupo.. :P

I kako si sjebao volan na 50 iljada?

Skupo je jer svaki dinar zaradim licno ja, ne zaradjuje niko za mene..

Hocu da zamenim volan zeni, njoj je na Civicu sjeban deo. Kao sto rece Ranko uvek ga drzim na istom mestu pa se malo oljustio [rofl]
Salu na stranu, samo taj deo gore se malo sjebao, a steta je kad je sve tip top da ne bude i volan ;)

zmiya

E to je drugo,nisam znao da se ne raèunaju..Znaèi glavni posao ti je ovo na veliko..
Ima¹ ti neko vozilo da nije honda?