Glavni meni

Tema o Japanskim automobilima

Započeo Bori¹a, 01 Septembar, 2012, 00:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


CBRR1

Miljane da se ti nisi vozio mozda u travaju ali da si se istripovao da je avion ili tome slicno..?

AndreyRR

Bice da se vozio u ovim novim donatorskim basevima koji duvaju na sve strane,pa ga je iz milosti nazvao airbus

Kengur

Sto se tice novijih japanaca nemam pojma.

Jedini blizi kontakt sa novim japanerima je honda akord ali nova koju vozi burazerov drugar...

Momak 10god kupuje samo novo, sa ovim je odusevljenj... Ali je nov, tako da sta ima tu da  mu se ne svidja... Cela porodica pegla samo nova kola godinama, ali opet iskreno probao ga nisam...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 04 Septembar, 2012, 20:39
Sto se tice novijih japanaca nemam pojma.

Jedini blizi kontakt sa novim japanerima je honda akord ali nova koju vozi burazerov drugar...

Momak 10god kupuje samo novo, sa ovim je odusevljenj... Ali je nov, tako da sta ima tu da  mu se ne svidja... Cela porodica pegla samo nova kola godinama, ali opet iskreno probao ga nisam...
PA STO SE JAVLJAS ONDA..? :P :-*

zmiya

Linèujmo Kengura,spajaèa tema..

dr32

Vozi li ko Hondu Civic prethodne (valjda 8 generacije) onu klinastu? Slobodno slike i komentari. Ja sam se vozio par puta i odusevio, ko zna mozda i naidje za koji mesec ili godinu  ;D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kengur

Borca greda pustio krila cim je cuo da nisam u zemlji...
E kad se vratim iskrivicu ti nove auspuhe o glavu... One fensy sto hoces na 539 da turis..


:)


coolermaster

Vozio sam godinu dana civic 4 generacije 1988 1991 god.sad stoji posto nemam potrebu za autom uopste...
Nazalost nema vise pristojnih primeraka i ovo sto je ostalo je vec izhabano podosta,limarija je stradala prva...

Inace sto bi jedan fan crx a rekao,
Tanak lim,skupi delovi i malo obrtnog momenta...
Inace na mom autu iz 89 su jos originalni delovi poput homo zglobova,ramena silen blokova  i nista nema lufta...
Mislim da se malo vlasnika golfa 2 moze time pohvaliti...
Nekada su pravili da to traje.i uspeli su...
nista gore do sporog interneta

UFF

Citat: zmiya poslato 04 Septembar, 2012, 16:23
ali dva puta..ne mo¾e dva puta da se zadesi,osim Laziæu,i jesu utvrdili uzrok?

[neampojma]

ali mislim da je serijski
jer kad je dosao i opisao sta je problem samo su rekli daj drugi agregat bez i da su gledali
dosta bilo reklamacija, nisam ulazio u detalje on neka napise ako zeli sta je tacno bilo

Boban_m

1991-92 CRX 1.6 V-Tec...mmmmmm.

Zeljkamp

Vozio sam do skora japance. Imam odlicna iskustva sa njima i hvalim ih na sav glas. Definitivno su best buy u srednjoj klasi automobila, ne racunajuci Audi, Mercedes i BMW (namerno BMW na zadnjem mestu ;D ) koji su ipak malo bolji izbor. Pomenutom trojcu se po kvalitetu i ceni opasno priblizila Toyota sa njihovom perjanicom po imenu Lexus, koga na zalost nikada nisam probao.

TwinZ Auto & Moto

MILJAN

Tojota ima model pod nazivom Lexus?
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2012, 01:31
Tojota ima model pod nazivom Lexus?
Kao ¹to meèka ima majbah.

[attachment deleted by admin]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zeljkamp

Citat: MILJAN poslato 05 Septembar, 2012, 01:31
Tojota ima model pod nazivom Lexus?
Nije model, Lexus je potpuno nova premijum klasa automobila koja je vlasnistvo Toyote i nastala je da idejom da se na trziste plasira kao direktan konkurent Audiju, Mercedesu i BMW-u. ;)

Bas kao sto UncleBob rece, odnos je kao Mercedes i Maybach.
TwinZ Auto & Moto

MILJAN

To znam ali si tako napisao kao da je model pa si me zbunio...
Cave ab homine unius libri

Zeljkamp

Predpostavio sam da znas, ali sam ipak napisao, cisto da razjasnimo za one koji ne znaju. ;)
TwinZ Auto & Moto

Uncle Bob

Citat: Zeljkamp poslato 05 Septembar, 2012, 02:17
Predpostavio sam da znas, ali sam ipak napisao, cisto da razjasnimo za one koji ne znaju. ;)
I ja sam predpostavio da ti predpodstavlja¹ da Miljan predpodstavlja a i ostali æe predpodstavljam predpodstaviti. A Lexus ba¹ i nije ne¹to novo u U.S.A je L400 dugo vazio za vrh perverzije. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS