Glavni meni

Leonardo 125

Započeo Bori¹a, 31 Avgust, 2012, 23:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Imam priliku da kupim Leonarda za 400-500e
Mislim da je '00 ili '01
Na sta bi trebalo da obratim paznju ili sta da mu radim, ne razumem se u to a valjalo bi da mi sluzi barem ovo jos malo sezone i sledecu..?
[hello]

Chris_SM

kupi ti pulsera :D ako hoces da vozis motor ako ne teraj usisivac :P :D

Bori¹a

necu, ovo mi je iskocilo da uzmem 125cc za male parice, jer nisam planirao da kupujem sad, stekam se za nesto jace...

srbac

Uzi ti Leonarda pa ce onda Deda da pogura sas jos malo evrica pa pridodas i kupis nesto sto ima kvacilo.....sa sajlom...

ЯЭВОЛУТИОН

To jedan kurac od skutera....produvaju dihtunzi glave jako lako, karike se pojedu a usput olizu nikasil do te mere da je nepopravljiv...radilica je bocno na gliko lezajevima, gumena creva od karburatora do filtera i od filtera do booster suda je nomoguci pronaci ni noa ni polovna....ali da ide dobro ide, da lepo izgleda izgleda....ali ta rotax govna u njima su ih unakazila.
Bolje kupi quingqi 200 za te pare...to bar moze da se popravi i ima delova.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

ostaje agility, nema nicega vise
kraaaaj

Major

Citat: revolution poslato 01 Septembar, 2012, 19:26
To jedan kurac od skutera....

podrzavam.. imao ga je komsija - uzas jedan VELIKI!!

Bori¹a

izmakao mi jedan majesty125 za 700e jbg nisu me tad zanimali skuteri ;D
a bio u vrh stanju

ЯЭВОЛУТИОН

Sa skuterima se borim, zadnjih deset godina, i iskustvo kaze.....Honda 4t 125-150-250, Piaggio 4t 125-200-250, Suzuki 125-150-250, Yamaha 125-150 i tu se otprilike zavrsava prica sa agregatima koji valjaju.......Kymco odlican ali delova nema ni za lek, Burgman 400 dobar ali skup ko otrov za delove, Majesty 400 govno neopevano, Peugeot 125-150 nije los ali ima neka debilna resenja.....a za 50 ccm, uzmi sta hoces samo nemoj kineza.taivanca ili koreanca.i nemoj 4t ako hoces 50ccm.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

imam sad agility 50 kitovan na 80 4t
ko ga jebe po gradu sljaka max