Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Da li ima neko blizu nekog Louis-a raspolo¾en da uzme ne¹to, pa kad se sredi situacija da po¹alje/donese/¹ta-li-veæ? Po¹to je kretanje ovakvo kakvo je...
It's the ride that matters, not the bike…

El Jefe

ACY са овог форума доноси из Луја
Друштво за заштиту од животиња

castor

Èisto sumnjam da æe sad i¹ta da donese.
It's the ride that matters, not the bike…

Charuga

Mislim da je Sekula prestao sa donosenjem jos prosle god.

Taraba

20e je shipping do Srbije. Ako je neka skuplja stvar, isplati se da je porucis. Ovo sranje sa putovanjima nece skoro da se resi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Mislim da je Sekula radio do ovog sranja regularno. Bas sam ga kontaktirao pre nekoliko meseci za nestonali se rasprodalo pa nije poruceno. Poyovinga svakako

castor

Sekula je zadnji put koliko se sjeæam vozio BUS. Prelaska granice za bus nema. Znaèi, samo neko ko je u DE ili A. Ovi ¹to donose sigurno ne rade zbog zatvorenih granica.

A i ja serem i raspitujem se, a imam telefon od kolege/drugara u DE. Som.

Citat: Taraba poslato 27 Mart, 2020, 12:14
20e je shipping do Srbije. Ako je neka skuplja stvar, isplati se da je porucis. Ovo sranje sa putovanjima nece skoro da se resi.
Nije problem u 20€, problem je kasnije u carini, ali veæi je u ogranièenom roku zbog popusta. Nije jedna, veæ tri stvari, od kojih su dve lomljive. Ni¹ta mi ne znaèi da doðe izlomljeno, pa i da ispadne d¾abe.
It's the ride that matters, not the bike…

symon

Sekula ne radi od pro¹le godine jo¹ . Neæe ni raditi vi¹e . Problem je nastao u ceni ne¹to obja¹njavao mi je  Neka razlika u cenama Louis D i Louis A. Ljudi naruèuju po Louis D a on nabavlja iz A. I tu je neka razlika u ceni pa ne ¾eli da se nate¾e oko tih cena.

Gavrolini

Ja ga sretnem èesto, kaze da mu ne pada na pamet da to vise radi. Opet neki ljudi tvrde da su relativno skoro porucivali od njega.  Meni je rekao da ne radi ,ima sigurno godinu dana.

Gašpar

Neko se predstavlja kao Sekula. Meðu nama neko nije na¹  [ninja]

bigsheki


dzimika

Treba svasta :D

Inace Sekula krenuo da radi ponovo, 10% na cene sa PDV-om, da znate da se na sajtu sada prikazuju cene bez pdv-a pa da ne mislite da je povoljno drasticno, imate napomenu u dnu, sitnim slovima naravno