Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Nece kaciti tocak ali ce izguliti plastiku na repu.
Been there, done that.

YoYa

eka guli koliko oce,,,mali ima zastitnu foliju  :D

[attachment deleted by admin]

monsterbnt

Sekula na zalost u bolnici... a Bera.... pa skoro mesec dana se natezem sa njim oko jebene kacige..... 3 puta mi prica pricu ''sledece nedelje''.... sad i ne odgovara na poruke... niti se javlja na telefon.... U medjuvremenu je kaciga koju sam ja hteo otisla na out of stock i ocekuje se polovinom septembra..... i onda naravno nece biti po ceni kojoj sam narucio nego znatno vecoj.... mislim da bi trebalo da se obrati Sekuli za casove odnosa prema musterijama...
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

A sta je sa Sekulom?

Sad kad ti posalje kacigu i bude veca cena, ti je lepo vratis i  kraj price

monsterbnt

Evo javio se Sekula..... sam bez da sam ga cimao.... da kaze da moze se narucuje pa ako sam i dalje zainteresovan... naravno narucio. Covek zna kako se radi posao
Smrt SVIMA!!!!

MILJAN

Sekula je izuzetno korekttan lik
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Sa Sekulom je uvek sve bilo krajnje korektno. Moglo je da se desi samo da stigne ranije nego sto je rekao, nikad kasnije, i cim preda BEX-u odma javlja. Nikad ga ne treba podsecati da si narucio, niti pitati sta se desava i sto ne stize.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

+1 za Sekulu.

Toliko je uigran da nema potrebe da ga smara¹ i zivka¹, samo mu ¹ibne¹ sms sa kodom i ka¾e¹ kolko komada, upi¹e¹ ime i prezime i adresu i to je to... Kontam da ga zovu non stop i da ga veæ to smara, zato i ka¾e mo¾e sms-om da mi napi¹e¹, al nikad problema sa njim.

Ne¹to sam naèuo od ovih bajkera u NSu da je on imao neki pad sa motora da je bio na bolovanju....  [neampojma]
Nadam se da je sad sve ok. [cheers]

Inaèe, kum je naruèivao i od nekog lika iz Topole, isto sve, po cenama koje su na sajtu i sve korektno bilo.. imam i njegov broj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Ja sve sto sam porucivao iz Louisa isao preko Sekule i nijednom se nisam zeznuo.
Covek stvarno radi kako se dogovorite.

mareskin

Citat: Major poslato 21 Avgust, 2013, 11:33
Ja sve sto sam porucivao iz Louisa isao preko Sekule i nijednom se nisam zeznuo.
Covek stvarno radi kako se dogovorite.


I moja preporuka. Sve na vreme, po dogovoru i bez gre¹ke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

grber

Gomila stvari do sad naučena preko Sekule... bez ijedne greške.

Dr. Pop

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Avgust, 2013, 01:55
+1 za Sekulu.

Toliko je uigran da nema potrebe da ga smara¹ i zivka¹, samo mu ¹ibne¹ sms sa kodom i ka¾e¹ kolko komada, upi¹e¹ ime i prezime i adresu i to je to... Kontam da ga zovu non stop i da ga veæ to smara, zato i ka¾e mo¾e sms-om da mi napi¹e¹, al nikad problema sa njim.

Ne¹to sam naèuo od ovih bajkera u NSu da je on imao neki pad sa motora da je bio na bolovanju....  [neampojma]
Nadam se da je sad sve ok. [cheers]

Inaèe, kum je naruèivao i od nekog lika iz Topole, isto sve, po cenama koje su na sajtu i sve korektno bilo.. imam i njegov broj...

I ja sam jednom prilikom naruèivao preko lika iz topole, totalno bio korektan lik, nije mi uzeo dinara provizije i sve bilo kako smo se dogovorili, samo jebiga ja izgubio broj....
MK Arhangel

Darko

a jeste li snimili da na Louis -ovom sajtu sada nema u ponudjenim zemljama Srbija , za narucivanja kataloga... ja napisao mail , pitao sta se desava , kad snajka s druge strane odgovara , kao , "jao , izvinite zbog neprijatnosti , nemamo Srbiju "..ja u drugom mailu objasnim da iako ne kupujem on line , ja i moji drugari kupujemo preko nasih ljudi koji dodju tamo , pa da ne bude zabune oko kataloskih brojeva itd itd ... kad malopre stize mail " troskovi dostave kataloga za vas su 30e , javite sta ste odlucili..."

more , 30 vam ga majki iznacukam

Major

Zato odes tamo i uzmes katalog za dz :)

Hohštapler

Citat: Darko poslato 12 Februar, 2014, 11:44
a jeste li snimili da na Louis -ovom sajtu sada nema u ponudjenim zemljama Srbija , za narucivanja kataloga... ja napisao mail , pitao sta se desava , kad snajka s druge strane odgovara , kao , "jao , izvinite zbog neprijatnosti , nemamo Srbiju "..ja u drugom mailu objasnim da iako ne kupujem on line , ja i moji drugari kupujemo preko nasih ljudi koji dodju tamo , pa da ne bude zabune oko kataloskih brojeva itd itd ... kad malopre stize mail " troskovi dostave kataloga za vas su 30e , javite sta ste odlucili..."

more , 30 vam ga majki iznacukam

©ta seru? Ja letos dobio èlansku karticu Louisa i nisam uzeo katalog, koji æe mi kad ima sve na netu,
a kum uzeo i katalog, sad mu stoji u WCu kao lektira ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Meni stoji u gepeku i uvek posluzi kao stolica ili kao neki podmetac kad zatreba :)

ACY

Citat: Dr. Pop poslato 01 Septembar, 2013, 23:24
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Avgust, 2013, 01:55
+1 za Sekulu.

Toliko je uigran da nema potrebe da ga smara¹ i zivka¹, samo mu ¹ibne¹ sms sa kodom i ka¾e¹ kolko komada, upi¹e¹ ime i prezime i adresu i to je to... Kontam da ga zovu non stop i da ga veæ to smara, zato i ka¾e mo¾e sms-om da mi napi¹e¹, al nikad problema sa njim.

Ne¹to sam naèuo od ovih bajkera u NSu da je on imao neki pad sa motora da je bio na bolovanju....  [neampojma]
Nadam se da je sad sve ok. [cheers]

Inaèe, kum je naruèivao i od nekog lika iz Topole, isto sve, po cenama koje su na sajtu i sve korektno bilo.. imam i njegov broj...

I ja sam jednom prilikom naruèivao preko lika iz topole, totalno bio korektan lik, nije mi uzeo dinara provizije i sve bilo kako smo se dogovorili, samo jebiga ja izgubio broj....

Pozdrav Dr. Pop,

Mozes uvek ovde da me nades. :)

Major

Ostavi neki kontakt cisto da te imamo u vidu :)

ACY


markone

Iskrslo mi je da u subotu idem u Beè pa æu naravno da svratim u Louis Nord. Ako nekom ne¹to treba odande bez provizije, po ceni koliko ko¹ta kod njih - neka se javi!

Uslovi su sledeæi:
- Obavezno mailom ([email protected]) ili PP spisak sa Louis ¹iframa! Da ne bude gre¹ke.
- Obavezno pare unapred! Na ¾alost, nisam pri parama da finansiram tuðe porud¾bine. Do petka sam u mojoj radnji u Novom Sadu od 9 do 16h. Oni kojima je lak¹e (nisu iz NS i slièno), mogu da plate i na moj tekuæi raèun u banci.

Moram da napomenem da se pro¹li put desilo da dosta stavki nisu imali u prodavnici na stanju i da ne mogu da garantujem da ono ¹to poruèite sigurno mogu da donesem. Ali, kada sam veæ tamo mogu da donesem ono ¹to imaju.
http://www.markone-pegaz.rs
Markone PEGAZ, moto oprema, Garmin GPS, Leatherman alati