Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Mozda gresim,ali sam lekciju narucivanja dobro narucio,tako
da dok ne vidim ili ne probam nista od toga. [cheers]

SrpskiDzedaj011

Мене привлаче оне Streetfight кациге.... Шта ћу кад их код нас нема....
I have to return some video tapes....

Master Z-ed


paja021

   
     Svaka preporuka za Sekulu!!!Kao i uvek ekspresno i taèno.Upravo stiglo:


    Bilo bi od koristi drugima ako ste ne¹to naruèivali napisati va¹e dimenzije i broj odeæe koja vam odgovara,bukvalno sam otprilike naruèio jer nisam nigde uspeo naæi ovakvu jaknu da probam i vidim u¾ivo.Onaj deo u Louis-u za odabir velièine garderobe nema blage veze s pameæu(u veæini sluèajeva).Uzeo sam br.54, visok sam 188 cm i imam 72-3 kg i jakna kao da je po meni ¹ivena.

prpa_zr


Da li je neko u kontaktu sa Sekulom?

poku¹ao sam da zovem na domaæi broj - nedostupan je.. poslao sam sms na onaj broj u Austriji ¹to je K_A_W_A napisao i jo¹ uvek nema odgovora..

ne znam da li su ti kontakti jo¹ uvek aktuelni..  a zapala mi za oko jedna tank torba koju ne bih da ispustim

paja021


   Danas je oti¹ao preko,pusti mu poruku i na na¹ broj,odgovoriæe ti sigurno.

prpa_zr


javio se Sekula, brojevi su aktuelni :)

prpa_zr


Sekula je  [kralj]

Tank torba koju sam naruèio veæ je stigla  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Alfa962

Sekula je super lik.
Naruèio sam 5 stvari i sve je stiglo super.
Preporuèujem!!

zilens

vido sekulu pre neko vece sve ok pustiti mu poruku odgovorice kad stigne  064.933.4444  [thumb_up]
lud pa zivi

Major

I ja narucio torbu preko Sekule, sve stiglo po dogovoru. Preporuka!

jura

Sekula je car prvi put sam poslovao  sa njim i nabavio je robu za 3-4 dana ,cena kao u radnji .Da li Sekula nabavlja i delove za motocikle ili samo robu iz Louisa?

Taraba

Pa pitaj èoveka, ali koliko znam nabavlja i delove iz ©vabije.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zilens

msm samo louis to mu usput al bolje pitaj
lud pa zivi

zVuk

.....i jos jedna preporuka za sekulu.......jest da je covek malo lagao, rekao je da je rok isporuke 10-15 dana, a zapravo je devetog dana roba bila u mojim rukama....[thumb-up]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

YoYa

stigle torbe,,za 5 dana ,,,takodje preporuka za Sekulu,,
torbe su ispale 7o e+500 din kurir,,  [yahoo]

[attachment deleted by admin]

gogo42

Nabaci sliku kako cuce na motoru   [thumb_up]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

UFF

ne cuce jos uvek

jer nema na sta da ih okaci


tj ima na rep bez nosaca kao vakcina sa foruma pa mu guma pojela obe torbe  [facepalm]

YoYa

Nemam pojma ,mislim da bas ne bi kacile tockove,,,idu vislje,,vali ipak bi trebalo posetiti sebu i odraditi neke nosace(odstojnnike) kao na drugoj slici.

[attachment deleted by admin]

Jefta

Ако некоме треба овакав исти сет не коришћен, ја му могу продати. Не верујем да ћу га више користити, ако следећи мотор буде оно што желим :)