Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Ja planirao ne¹to ovih dana, al nikako da se nakanim da zovem Beru/Sekulu.
Ako ti hoæe¹ ne¹to da se uvalim i ja pa da delimo po¹tarinu?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa to sam i mislio
saljem ti na pp

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

easy

cekaj bre, zar postarina nije nesto tipa 300 din ?

mkt

a jel mogu i ja nesto da se uslepam ako nije kasno

UFF

moze mkt

@easy ja narucujem nesto od 300 din

mkt

preko koga ide narucivanje i kome da saljem pp sta mi treba

UFF


prpa_zr

ako je neki artikal u statusu: "restposten" , ima li ¹anse da se doðe to istog?

Gašpar

Ako je restposten ono sto ja mislim da jeste, tj kao zadnji komadi na zalihama - MOZE

Taraba

I mislim da svi uzimaju 10% provizije na te artikle.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K_A_W_A

Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2011, 12:38
I mislim da svi uzimaju 10% provizije na te artikle.
Svi osim Sekule ;)

prpa_zr

Citat: Taraba poslato 01 Novembar, 2011, 12:38
I mislim da svi uzimaju 10% provizije na te artikle.

ma dobro nije frka za proviziju, sla¾em se sa tim da svako uzme "svoje" kad ja veæ ne mogu lièno da odem i kupim nego me zanimalo da li su ti proizvodi dostupni

hvala na odgovorima

Taraba

Uzimaju oni proviziju jer imaju popust sa onim membership karticama.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Tamanitu

Vako - u cetvrtak sam poslao SMS Sekuli sa brojem artikla, par podataka i odgovorio da je ok, i sticice ce mi za max 2 nedelje, Restposten artikal. U subotu kaze stiglo i salje mi, a u ponedeljak mi doneo kurir! Do 00! Koliko je kostalo tamo, toliko i ovde + BEX sluzba. Svaka mu cast i hvala! Sad samo pratim sajt, al nema bas Vremena za sve... Njegov broj je 064/9334444

MILJAN

Ovi iz Bex-a(balcan aexpress) uzimaju i procenat od vrednosti artikla..Pa je npr. za artikal od 250 eu 480 din po¹tarina-- Sekula ¹alje preko njih...Ali malko su skuplji...
Cave ab homine unius libri

sekula

Citat: MILJAN poslato 02 Novembar, 2011, 23:00
Ovi iz Bex-a(balcan aexpress) uzimaju i procenat od vrednosti artikla..Pa je npr. za artikal od 250 eu 480 din po¹tarina-- Sekula ¹alje preko njih...Ali malko su skuplji...
A kad nazovete centralu i kazete: Dobar dan ,ovde trzisni inspektor....,po clanu... ovo se tretira kao...
Lepa lekcija za cenovnik koji je na njihovom sajtu.

gogo42

Svaka cast za SEKULU!!!
Kad smo pricali rekao je 28.11....stigla mi je poruka da je stigla kaciga i da mogu preuzeti!!! [yahoo]

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

B@ne

Citat: MILJAN poslato 02 Novembar, 2011, 23:00
Ovi iz Bex-a(balcan aexpress) uzimaju i procenat od vrednosti artikla..Pa je npr. za artikal od 250 eu 480 din po¹tarina-- Sekula ¹alje preko njih...Ali malko su skuplji...

Plaæa se prevoz robe i povrat novca, plati¹ kuriru robu i on vraæa novac po¹iljaocu robe. Prevoz robe ide po kg. ili po zapremini, a povrat novca je oko 0.8% do 1% ( kako kod koga ) u zavisnosti do sume koja se prenosi.

sekula

Vijetnamke,koje su RESTPOSTEN, 29.95 evrica,izbegavajte u sirokom luku.Mnogo greski  u sivenju,fleka na tkanini...U jakni XXl,ulozak M...Bas zbog toga i jesu na akciji.