Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Bera iz aunera ne uzima procenat....a za polo i louis je 5 ili 10% ne znam ni ja tacno

MIGE

hvala gavro,nadjoh duks jedan,mnogo mi se svidja,moracu da pazarim
  [hello]

Ivan1979

I ja da pohvalim Beru i Sekulu  [thumb_up] Par puta sam narucivao od obojice i uvek je bilo sve u naj boljem redu i svaki dogovor je ispostovan [clapp]

Sekula nije uzimao  %, ali retko kada moze da donese robu sa raspostena ( rasprodaja ili tako nesto )  ;D  mada nije iskljuceno.
Bera je uzimao 10% i donosi sve.

b2man

Od Sekule naruèuj samo one artikle za koje si siguran da neæe¹ pogre¹iti. Ukoliko naruèuje¹ odevne predmete, idi na Beru. Kod njega postoji moguænost zamene. Ovo je dodatna povoljnost ukoliko je taj artikal iz skupljeg cenovnog razreda. Tada se isplati i Berina 10% provizija. Inaèe, obojica su super likovi.

Zeljkamp

Ja sam saradjivao sa Sekulom i nemam nameru da ga menjam.
TwinZ Auto & Moto

Bugi

Da li Sekula koristi jo¹ uvek gore pomenuti broj moba ili se ne¹to promenilo u meðuvremenu ? Da li je to jedina opcija da se kontaktira ?
Pozz svima  [cheers]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

nexteen

Ja sam poslao SMS Sekuli juce i nista , ni povratne inf da je primio SMS , niti je odgovorio na isti...zna li neko jel on jos uvek nabavlja robu iz Louisa ili da cimamo Beru :)

I postoji li neki drugi nacin da se kontaktira Sekula ???

Bugi

Radi punom parom Sekula . Pre dva dana sam poslao narudzbinu

dzimika

sekuli samo posaljes sms sa siframa i nazivom proizvoda na nemackom i na kraju poruke adresu na koju da posalje i to je to
kad treba da posalje on javi da sutra salje
ako je preko onda ne odgovara na poruke pa treba malo strpljenja

markodjurovic

meni Bera nikad nije uzeo procenat, a ne poznajem ga cak ga uzivo nikad nisam ni video
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

nexteen

Evo ovako... javio mi se Sekula i rekao je da i dalje donosi robu ali ne i kacige ( a bas to mi treba ) jbg ... znaci idemo na Beru kao sledecu opciju :) naravno sutra , sad je vec kasno :P


ACY

063/1012879 Ako¹

Po katalo¹kim cenama, 10% samo na akcijske cene. Sve mogu da donesem, ono ¹to se nalazi u katalogu, i ono ¹to samo preko interneta mo¾e da se naruèi. Naruèujem nedeljom 20:00.

UFF

Meni upravo stigo alat preko sekule

[attachment deleted by admin]

bobang

@ACY  moze li zamena ako ne odgovara broj? Treba mi jakna pa u slucaju da se ne potrefi velicina.

isterivac

Citat: UFF poslato 16 Maj, 2011, 11:01
Meni upravo stigo alat preko sekule

U jbt, znas da koristis alat a :D :D :D

Ps. Koliko para ovaj set?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF


ACY

Citat: bobang poslato 16 Maj, 2011, 11:33
@ACY  moze li zamena ako ne odgovara broj? Treba mi jakna pa u slucaju da se ne potrefi velicina.

Èetri godine radim ovako i zasad nije bilo problema. Stim ¹to mi mora¹ dati visinu i kg. Pa ako je potrebno oni æe mi korigovati velièinu. Ni¹ta zasad nisam vraæao, a ako je potrebno mo¾e se ne¹to iskombinovati.

Nikola035

Izvinjavam se ako sam na pogresnom mestu postavio temu!!!Interesuje me kako mogu da narucujem nesto iz Louisa?Kako mogu doci do kataloga?Svaka informacija vezana za narucivanje tj same kupovine iz Louisa dobrodosla je!!!

goranvojska

imas vec temu o narucivanju iz luisa potrazi je.