Glavni meni

Louis i narucivanje iz istog

Započeo dzimika, 18 Decembar, 2010, 09:48

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Iskustva sa ljudima koji donose i kvalitet opreme koju ste porucili?

PS: Da li neko narucuje nesto iz Louis-a u skorije vreme ?

MIGE

pre par meseci,narucio jaknu,majicu i neke sitnice,naravno preko sekule!!sve pohvale za coveka,kako je obecao tako i ucinio!za 7 dana mi sve stiglo na kucnu adresu  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up].na porucenu robu ne placate nikakvu proviziju vec samo cifru koju sta videli na sajtu!!!moja preporuka  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

R.I.P.

Jo¹ jedna preporuka za Sekulu, naruèivao brdo stvari od njega, plaæate cenu koja je na netu + provizija kurirske slu¾be tipa 300-400 din
ride in peace

easy

bera i sekula
skroz profi

slobodno narucuj

dzimika

narucivao sam ja od sekule vise puta, nikad nesto komplikovano, posaljem sms sa siframa i nazivom i samo dobijem poruku kad ce biti poslato i to je to
narucivao bi jedan artikal ovih dana pa ako je neko mislio da narucuje nesto neka javi slobodno :D

MIGE


K_A_W_A

Citat: easy poslato 18 Decembar, 2010, 13:27
bera i sekula
skroz profi

slobodno narucuj
Samo sto Bera uzima proviziju. Cak i kataloge naplacuje. A sto se tice Sekule, Extra poslovan covek. Sve je kao sto kaze. A jako je brz. Sve pohvale.

Gašpar

Dzoni, mozda bih i ja uzeo neke sitnice. Imaj me u vidu  [cheers]

dzimika

gaso, dogovorio sam se sa mikicom da mi posalje na pp sifre i nazive, tako ja saljem sekuli, pa mi i ti sibni sta bi hteo pa da objedinim u jednoj poruci kad mu budem slao, najverovatnije posle nove godine, cucu se sa njim u toku nedelje da vidim kako radi posle nove godine

Gašpar

Citat: johnynovak poslato 18 Decembar, 2010, 18:40
gaso, dogovorio sam se sa mikicom da mi posalje na pp sifre i nazive, tako ja saljem sekuli, pa mi i ti sibni sta bi hteo pa da objedinim u jednoj poruci kad mu budem slao, najverovatnije posle nove godine, cucu se sa njim u toku nedelje da vidim kako radi posle nove godine

Sutra cu da prelistam katalog, ako se setim da mi nesto treba, saljem ti sifre  [cheers]

Gavrolini

i sekula i bera su sasvim ok...samo  je louis po meni najNEkvalitetniji sto se robe tice. Po meni je POLO mnogo bolji ,a sto se tice off road opreme onda iskljucivo AUNER. Imate sajtove obe firme. Sekula donosi i iz pola a Bera i polo i auner.

DebeliZmaj

za nas sa jeftinije karte.. moze malo vishe info
i josh ako imaju neki sajtovi na engleskom
bilo bi cool
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Che


serbduck

 

   Sekula je najbolji, najbrzi i najtacniji.
 
   NEMA PROVIZIJE !

   PREPORUKA.             broj telefona     -    064 933 44 44

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

dzimika

gavrolini slazem se sa tobom da u louis-u ima brdo nekvalitetne opreme ali ima da se nadje i dosta toga sto valja, ja sam narucivao uglavnom sitnice neke koje su meni zavrsavale posao, tipa unimer, limcici za merenje zazora, gume koje idu na korman i slicno, to je meni zavrsavalo posao.
Sto se tice opreme, jakne, kacige, to moram licno zbog mojih gabarita
u svakom slucaju sto se tice louis-a samo preko sekule sam narucivao i uvek je sve bilo po nepisanom dogovoru :D

Che

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2010, 19:53
i sekula i bera su sasvim ok...samo  je louis po meni najNEkvalitetniji sto se robe tice. Po meni je POLO mnogo bolji ,a sto se tice off road opreme onda iskljucivo AUNER. Imate sajtove obe firme. Sekula donosi i iz pola a Bera i polo i auner.

Haingericke?

Milo¹*

Preporuka za Sekulu, uzeo crash barove iz Luisa
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gavrolini

http://www.polo-motorrad.de/en/?___from_store=de

i aunerov sajt koji je malo komplikovan ali moze da se skine onlin katalog pa je mnogo lakse
http://www.auner.at/index1.htm

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 19 Decembar, 2010, 14:30
http://www.polo-motorrad.de/en/?___from_store=de

i aunerov sajt koji je malo komplikovan ali moze da se skine onlin katalog pa je mnogo lakse
http://www.auner.at/index1.htm
koliki je berin procenat za auner?svidja mi se neki duks,pa bi hteo da ga kupim!pozdrav

Che