Glavni meni

Hard Enduro trka Regiment 13

Započeo patak, 31 Avgust, 2012, 11:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

patak

Hard Enduro trka Regiment 13  odr¾ava se od 13-15 septembra u Rumuniji na oko 300 km od Beograda. Odlièna trka i jevtina trka (kotizacija 80e.), voze se dve klase: profi i hobi, bude prijavljeno oko 150-200 vozaèa.

Evo prave prilike za srpske enduro vozaèe da se se odmaknu od kompjutera i da odu i odvozaju  dobru a jevtinu hard enduro trku.

http://www.regiment13.ro/en

ENDURA©I, JAVITE SE , DA ODEMO NA TRKU ZAJEDNO.

monsterbnt

Ako oce ko da ide ja bi mu se rado pridruzio da idem da slikam.
Smrt SVIMA!!!!

srbac


zozon

     Jel' ima mnogo prijavljenih ... mislim sa ovog foruma?

patak


zozon

     Cekaj, cekaj, kad se vratite videces ti mudrosti tipa " ... ja se nebi' sramotio za 29-o mesto ..." ili " ... da sam ja bio ja bi' drzo gas do daske i sve bi ih  oduv'o ..."
     Srecan put momci i dobro se zabavite  [thumb_up]

monsterbnt

Jbg.......nema boga da idem......posao ne dozvoljava...... SRECNO!!!
Smrt SVIMA!!!!

Kengur


srbac

Za domovinu s Titiom napreeeeed !!!!

rtaku


koma

Citat: rtaku poslato 19 Septembar, 2012, 12:18
Ima li tih pehara?
Ostali u Rumuniji.
Trka je bila bolesno teska. Evo i rezultata, podatak da je 6 ljudi od 58 u ekspert klasi zavrsilo govori sve. Prvi momak je svetska klasa i vozi pro klasu zajedno da Jarvisom, Boltonom, sa Depreom se klao na Erzbergu  prosle godine u par minuta. Prosle godine je bila kazu relativno laka trka pa su zato ove godine izgubili merilo. Prvi dan je samo 3 coveka zavrsilo sve cek pointe, ostalih 3 su imali penale zbog preskocenih delova.
http://www.regiment13.ro/en/cupa/2012/clasament/a

zmiya

A koja je razlika izmedju hobi i ekspert klase?

koma

pa u tezini! hobi uopste nije hobi kako ime kaze. kada su ovako podele na dve klase obicno je ta hobi dosta laksa od ekspert. nama vise prija onda takav expert. ovog puta je bilo realno da se podeli na hobi,expert i pro klase pa da se ljydi prijavljuju.
sve u svemu odlicna trka i za svaku preporuku

srbac

Expert 250 2t i 450 4t
Pro 300 2t i 5004t
a hobi ?

srbac

Umesto minusa bolje mi objasni....

koma

ne razumem sta si konkretno mislio i sta je minus ali verovatno mislis da li veci motori mogu da ucestbuju?
70% trase obicno bude ista za sve klase a onda bude odvajanje, jedni recimo idu oko planine a drugi preko potocima itd. ono sto sam rekao da su sve klase teske i ne mogu motori preko 450cc da prodju. nije mi jasna ova podela 250,300 itd sto si naveo i kako si podelio po klasama jer svih motora ima uvek u svim klasama.

srbac

Pa video sam u Red bulu da je pro 300ccm a expert 250ccm, bar je takav spisak bio...