Glavni meni

Ranac McKinley Explorer 35l, odlièan!

Započeo zokkac, 30 Avgust, 2012, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zokkac

Prodajem odlièan, nekori¹æen, ranac McKinley Explorer, 35l.

Nylon-Rypstop materijal (vodonepropusan), vodonepropusni zipovi, pode¹avajuæi pojas oko struka i preko ramena (mesh materijal za mekano prijanjanje uz telo i odvoðenje toplote), McKinly-jev AirTec ventilacioni leðni sistem za mekano naleganje na leða i efikasno strujanje vazduha izmeðu ranca i leða, velika unutra¹nja pregrada sa d¾epom za meh za vodu od npr. 3l, srednja pregrada sa 3 d¾epa, manja pregrada sa jednim d¾epom, futola na ki¹evima za struk, vi¹etruki kai¹evi za dr¾anje ¹tapova, kacige ili board-daske ili sl.

Prodajna cena je bila 50€ . Slike u prilogu.

CENA: 25€ fiksno, bez zamena

[cheers]

[attachment deleted by admin]

Slaninar

Ovo vredi tih novaca.

Ima li navlaku za ki¹u sluèajno?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

isterivac

Citat: Slaninar poslato 30 Avgust, 2012, 23:33
Ovo vredi tih novaca.

Ima li navlaku za ki¹u sluèajno?

Pa pise da je vodo nepropusan, koji ce mu navlaka? :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Slaninar

Citat: isterivac poslato 30 Avgust, 2012, 23:43
Pa pise da je vodo nepropusan, koji ce mu navlaka? :)

Da bude "vodonepropusniji".

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zmiya

Kupio ja u julu,u intersportu,5000 je regularna cena,a bio je na popustu 30 posto..

veki.sd


zokkac

Nije mi jasno kako ni jednu poruku nisam dobio na mail da ste mi pisali?!?!

Jbga, ranac je (na neki naèi) prodat preko Kupindo-a (dokaz u prilogu :), ¹aljem ga tek u sredu jer kupac trenutno nije pri novcu, zato ka¾em "na neki naèin",
ako neko ponudi 800din. vi¹e (3800din.) ¹aljem ga veæ u ponedeljak  [clapp] Opet doðe jeftinije od novog  [thumb_down]

Navlaku za ki¹u nema, po¹to je potpuno waterproof (vodonepropusan), vidi se po prevrnutim i impregniranim zipovima.

Na¹ prijatelj zmiya je sve rekao za cenu, btw...

Ranac je fantastièan, nije pazaren kao  moji North Face ¹atori za prodati  [cheers], od moje devojke je od pro¹le godine, nije ga iskoristila na put za Grèku sa mnom i ostao je not used, ne treba joj, ali pare da, iovako æe ih potro¹iti na neku Shisido kremicu za lice   [neampojma]

Gvozden


zokkac

Ja sam "kliknuo" na dugme "prodato" na Kupindo-u pre nego ¹to am se èuo sa momkom, jer mi je poslao i sms da bi ga kupio, pa mi je rekao da ga po¹aljem tek u sredu jer nema para do tada... Praktièno nije prodat.

zokkac


zokkac