Glavni meni

pumpa za gorivo zeza

Započeo srx, 18 Decembar, 2010, 02:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srx

E ovako kao sto neki vec znaju imam problem sa pumpom za gorivo. Jednostavno prestane da radi. Malo je pomerim promuckam "zamolim" i ona proradi normalno. Znaci radi sasvim normalno i bez ikakve najave motor neprima gas i ako nestanem sam ugasi se.  Prvi put sam rasturio sve al sad kad znam da je pumpa za gorivo i kad mi se vec desilo drugi treci put samo kroz plastiku gurnem ruku i primenim vec pomenute mere da proradi. Ima li neko ideju sta moze da bude? U pitanju je cbr f3 98.
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Havarisan

verovatno su od stajanja oksidirale platine na pumpi. rasklopi ocisti, ako bude i dalje zezalo promeni celu pumpu, ako ne mozes da nadjes samo plocu sa platinama od neke druge.

srx

probacu onda to da ocistim prvom prilikom kad budem imao volje da radim u garazi. valjda je to da nemora cela da se menja
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Havarisan

Pa posto ti je motor ''puno presao'' neverujem da mora, to je zbog stajanja.

srx

haha :D nego danas sam skinuo pumpu i platinu onu. platina je imala rupu bukvalno i cini mis e da nije zatvarala dobro. to sam skinuo i presmirglao lepo i sad je ravno i zatvara se normalno koliko je to moguce. videcu oce li biti problema i dalje
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Laki-zr

pa kad te zajebao taj sto ti prodao motor... sad se on  [yahoo]

srx

sta ces, pijani rus nesto cackao sta netreba
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)