Glavni meni

Mercedes

Započeo pit, 29 Avgust, 2012, 15:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Vama stvarno nema slicnosti silueta zadnjeg kraja sa 911? Ovo je zanimljivo: ukucajte 2015 Mercedes GTS u google i izaberite slike. Svaka peta slika je 911 iz nekog razloga.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/2016-Mercedes-Benz-GT-AMG-artists-rendering-102-626x382_zpsqfyksxhp.jpg

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


freepartyman

 Kad bi tako gledali svaki deo nekog auto lici na neki drugi model, toliko je stvari uradjeno vec sa stanovistva dizajna da automobili cesto potsecaju jedni na druge...Zapeli ste za taj zadnji kraj,a auto boles kako izgleda..I u globalu nema veze sa porseom,....
I became a beast to rid myself the pain of being a man


UFF

dzaba kad je porse bolji :)

Boban_m

Ocigledno da je Mercedes ovim modelom rijesio da trazi svoj deo od onog segmenta koji drzi Porsche.

@freepartyman
Lijepe stvari izazivaju komentare. Ne znam samo zasto smo "mi zapeli" sa svojim komentarima o zadnjem kraju kad ti imas 3 komentara u vezi s tim ;D

Hurricane

Citat: Boban_m poslato 02 Februar, 2015, 20:29
Vama stvarno nema slicnosti silueta zadnjeg kraja sa 911? Ovo je zanimljivo: ukucajte 2015 Mercedes GTS u google i izaberite slike. Svaka peta slika je 911 iz nekog razloga.

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/2016-Mercedes-Benz-GT-AMG-artists-rendering-102-626x382_zpsqfyksxhp.jpg


to mo¾da u Amerikama kad klikne¹ na pretragu..

Kod nas na prelepom Balkanu izbacuje jedino slike Porschea sa kojim je raðen uporedni test sa ovom meèkom...

plavi Mercedes i crveni Porsche..

npr ova:

http://i.imgur.com/vYrLFYN.jpg

Boban_m


Hurricane

..gleda¹ tamo neku Carreru da kupi¹ 100%, pa uzo Merca da kudi¹ ovde.. ccc

izvaljen si...  :P

freepartyman

 Postujem porsche i njihovu filozofiju sportskih automobila, ali brate ovaj 911 je isti decenijama, malo ga usminkaju i to je to..Kolko je lepsa ova plava  mecka sa slike ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

ruzan je od napred, valjda zato sto su predji deo morali sami da dizajniraju umesto da ukradu :D
a ima i onaj seljacki znak ispred hladnjaka

freepartyman

#952
 Ma sav je ruzan i seljacki..Kako su krenuli uskoro ce biti svetlosnim godinama ispred konkurencije. BMw iz viseg segmenta kida sa X5ticom i tu se prica zavrsava u svemu ostalom su podbacili,nova sedmica koja je nekad bila ludnica od auta sad izaziva pegliranje, a vidim i da ljubitelji bmw-a po njihovim forumima bacaju hejt..
Danas su mi drugari koji su bmw sektasi na sav glas ishvalili novu c klasu posto su je vozili, kazu ono nije normalno koliko su ubacili opreme u auto srednje klase... nova c ,kao mala S klasa..Da budem jasan ja nisam fan nijedne marke samo pokusavam da budem u neku ruku realan, i komentarisem ono sto vidim.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

free, brate, zar ne vidis da te gasiraju... Opusti se..

I da dodam.. Ova mecka je meni lepsa duplo od por¹ea...

I jos jednu stvar da dodam.. Uff-e, ako si vec menjao naziv teme, stavi kako treba..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

i ne znam sto si saban ba da menjas naziv,sto ne promeni temu o bmw u traktor jer tome i dolikuje jer 90% ljudi u toj temi voze 3ku sa 2.0 dizel motorom...jos se niko ne javi sa emarom nekom..

srbac


srbac


freepartyman

Skoro sam ga video u oglasima kod nas za 30000 evra. Meni jedan od omiljenih modela.







Mercedes CL 63 AMG Sound & REVs in Hamburg
Mercedes CL 63 AMG Ride, Burnout & REVs in Hamburg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

evo, ispravljen naslov za mog sabana  :-*

sledeci put kad neko bude hteo demokratiju nek uplati dedicatet domen za forum prvo pa onda nek postavlja zahteve

Lazic

Citat: UFF poslato 03 Februar, 2015, 00:10
evo, ispravljen naslov za mog sabana  :-*

sledeci put kad neko bude hteo demokratiju nek uplati dedicatet domen za forum prvo pa onda nek postavlja zahteve
dedicated, nepismeni...:P ;D :-*